Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

26 minutes ago, 4th and Goal said:

 

Postoje li uopće navijači Clippersa? Navijači Kawhija, PG-a i drugih postoje ali ono da netko kaže - odmalena navijam za Clipperse...sumnjam da to postoji.

Pa dugo su bili irelevantni. Tek u zadnje vreme su kontenderi i u periodu kad su igrali Griffin I CP3 skupa. Znam samo da iih je Phoenix redovito derao i da ima nekih 40tak pobeda više u all-time h2h. Mozda i najbolji postotak pobeda  od svih NBA ekipa protiv njih ali ipak morao bih  to provjeriti. Ali nisam mislio toliko na njihove navijače koji itekako znaju biti bučni. Više kako kao da igraju u većem grču doma ove sezone gde su skupili 18 poraza za razliku od gostovanja. 

Proverio. Još bolji postatak imamo protiv Toronta, Sotte , Orlanda, Kingsa i Grizlija. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Pa dugo su bili irelevantni. Tek u zadnje vreme su kontenderi i u periodu kad su igrali Griffin I CP3 skupa. Znam samo da iih je Phoenix redovito derao i da ima nekih 40tak pobeda više u all-time h2h. Mozda i najbolji postotak pobeda  od svih NBA ekipa ali ipak morao bih  to provjeriti. Ali nisam mislio toliko na njihove navijače koji itekako znaju biti bučni. Više kako kao da igraju u većem grču doma ove sezone gde su skupili 18 poraza za razliku od gostovanja. 

 

Sve 5, ja sam bio više ozbiljan negoli neozbiljan kad sam pisao, jer sam aktivno pratio NBA dok su bili irelevantni (a to je praktički oduvijek :classic_biggrin:) a i selila se franšiza i imaju još Lakerse u gradu. Oni su mi nešto kao Ramsi u NFL-u, s tim da LA Ramsi ako nemaju publiku imaju barem titulu/velike uspjehe a Clippersi za sada ni u tragovima koliko mi je poznato. Oni nisu nikad bili ni u finalu, griješim li?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 4th and Goal said:

 

Sve 5, ja sam bio više ozbiljan negoli neozbiljan kad sam pisao, jer sam aktivno pratio NBA dok su bili irelevantni (a to je praktički oduvijek :classic_biggrin:) a i selila se franšiza i imaju još Lakerse u gradu. Oni su mi nešto kao Ramsi u NFL-u, s tim da LA Ramsi ako nemaju publiku imaju barem titulu/velike uspjehe a Clippersi za sada ni u tragovima koliko mi je poznato. Oni nisu nikad bili ni u finalu, griješim li?

Velikom ne koliko sam ja upoznat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-Jedino vredno pomena iz Gardena je treća četvrtina Mareja i Bogija. Hawksi užas, besomučno ispucavanje spolja i igra 1v1 što ne može proći protiv Bostona pa do sutra da pokušavaju. Boston je prihvatio taj neki lađare ritam i kad god je trebalo da se uozbilje otišli su nazad na 15+. Najrealnije mi je da padne metla u ovom paru.

 

-Cavsi mnooogo bolja odbrana, energija i agresivnost. Činjenica je da im je kriterijum suđenja odgovaralo, a i to što Niksi gube lopte kao na traci. Randle i Brunson onako, slabašno, a bez njih se ne može. Garland je vukao celu ekipu i baš je moćno izgledao, a i tim mu se prilagodio. Očekujem da se vrate u Klivlend sa 2-2. 

 

-Starteri FIniksa 110 poena na 45/74 tj. 60% šuta iz igre. Nisam siguran koliko je ovo održivo na duže staze. Čak mislim da je najveći problem to što ni trener ni saigrači klupi ne veruju. Pad u igri u odbrani sredinom druge četvrtine Klipersa dao je šansu Sunsima da uhvate neki ritam, onda se Booker zapalio i jako je teško vratiti se. Međutim i pored toga bilo je otvorenih šuteva Bonesa i Batuma na nekih 5-10 razlike koji da su ušli vrlo moguće da bi opet bila egal završnica. Nisam ubeđen da će Sunsi da uzmu obe u LA, očekujem kao i na istoku, sa 2-2 nazad u pustinju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sinoć jedna klasična guralica u maniru ovih prostora, zaštitili Garlanda kao malu koalicu a sa druge strane pustili šamaranje i čupanje po celom terenu... moraće sudije da se voze po metrou bez voza u revanšu 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bobby Shurda said:

PrekSinoć jedna klasična guralica u maniru ovih prostora, zaštitili Foxa kao malu koalicu a sa druge strane pustili šamaranje i čupanje po celom terenu... moraće sudije da se voze po metrou bez voza u revanšu 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bobby Shurda said:

Sinoć jedna klasična guralica u maniru ovih prostora, zaštitili Garlanda kao malu koalicu a sa druge strane pustili šamaranje i čupanje po celom terenu... moraće sudije da se voze po metrou bez voza u revanšu 

 

Da li je to Obrnuti Pero ili ipak Lord of Hatred/Terror, pitanje je sad...

Edited by Horium
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Trener Kingsa šest godina bio u štabu Kerra? Nije ni čudo što uma da pronađe taktiku protiv Voriorsa. Koji su pride truba na gostovanjima cele sezone.
Zašto je Jokić upitan za game 2?

 

Pa pise u linku koji je kolega okacio 😄

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ima jos 7-8 godina do evakuacije atleticizma.

nije ni meni on nesto narocit, medjutim, gledao sam hawkse i vise nego sto sam zeleo, jer sam imao collinsa na fantaziju

- u ovom rasporedu snaga, gde je murray prilicno u russell westbrook iz mladosti fazonu, pa trajche mora da misli na sebe vise nego na tim a logicna veza za dva pleja koji zasnivaju igru na probijanju prve linije odbrane aka perimetra, favorizuje u postavci centre kucache, tj capelu i okongwua, collins je nekako skrajnut na coskara, sto je sumanuto, jer on nije nikakav poseban suter sa distanca raznih.

 

hocu da kazem, mozda ce svejedno biti bezveznjak ali mislim da mu treba drugaciji setting od ovoga u atlanti, verujem da ce skoro bilo gde odigrati bolju sezonu nego ovu u hawksima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

ja zpravo mislim da mogu otici i sa 0-2 i dobiti 4 za redom. jos ovima igra robinson umesto herroa...

 

Svaka čast na optimizmu, ja sam ipak zabrinuta. Milvoki je vrhunski upakovan tim ali Janis je najbolji igrač u obe ekipe. Takva garancija je ipak bitna u PO, gde vidimo da nijedna od visokih seed ekipa nije nepobediva. Možda je i taktika ali će ipak zaigrati noćas, o tome si ti verovatno bolje informisan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Trae je fed-up, vidi se da mu je interesovanje na minimumu. Zavrsio je on sa Hawksima.

 

u kom smislu je fed-up? nezadovoljan je rosterom ili pristupom, tj taktikom?

ovo drugo mogu da razumem ali treba imati u vidu i da je jednako upitno da li on moze da bude npr drugi igrac fransize i pored koga uopste.

 

ja nisam fanatik za brunsonom kao neki ali bih, nakon odgledane sezone i plejof-pocetka koji nije idealno krenuo, birao brunsona pre treja u 10 od 10 slucajeva

 

pominjem brunsona zato sto je slicno odbrambeni bogalj, verovatno po skilu limitiraniji od treja ali ima srce malog remorkera iz onog starog crtaca, dok je trajce uglavnom stara pizda po pristupu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U smislu ne prija mu da deli parket sa Dizhounteyom. Nije da je to bas neka raketna nauka za zakljuciti i pre nego sto je trejd realizovan, ali ono. Plus taj veliki broj wingera sa ne bas stellar prangijama, te visoki koji nisu i legit short-roll i pop opcija... Bukvalno roster koji jos vise naglasava Youngove slabosti.

 

Trae jeste poprimio neke lose navike, sto ga i sputava kao igraca. Medjutim, vidi se de nikako ne funkcionise ova prica sa Atlantom i mislim da je za obe strane najbolje da se razidju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Svaka čast na optimizmu, ja sam ipak zabrinuta. Milvoki je vrhunski upakovan tim ali Janis je najbolji igrač u obe ekipe. Takva garancija je ipak bitna u PO, gde vidimo da nijedna od visokih seed ekipa nije nepobediva. Možda je i taktika ali će ipak zaigrati noćas, o tome si ti verovatno bolje informisan.

 

mislim da je neka ozbiljnija utakmica da bi igrao, ali posto je druga utakmica serije, cini se da veruju da mogu i bez njega pobediti. ako nista drugo, veruju i u preokret od 0-2. doubtful je, tako da cenim da nece igrati.

heat je u prvoj utakmici sutirao trojke 60% a milwaukee 24%. tu bi milwaukee biti mnogo bolji.

dovoljna je i jedna slabija partija jimba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...