Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 hours ago, Miki28 said:

@40Wins podizi to na 50wins😀

 

 

Trejdovali smo Risona, a kvalitetnih bekap telesina nema dovoljno, jbg. Prilican je problem sto hocemo da igramo isti tip napada i kad je Sabonjara na klupi, a nemamo centra koji moze to da izvede. Doduse i drugi veliki timovi, kao Dever, imaju isti problem kad Jokic ode na klupu.

 

 

17 hours ago, Milos 3.14 said:

 

 

 

17 hours ago, Nicklord said:

Subjektivno Fox ima 80% 

 

Da mi je neko dao samo Foxov rezultat rekao bih da se zajebava, ali ovako kroz bencmark ostalih deluje top.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, 40Wins said:

 

Trejdovali smo Risona, a kvalitetnih bekap telesina nema dovoljno, jbg. Prilican je problem sto hocemo da igramo isti tip napada i kad je Sabonjara na klupi, a nemamo centra koji moze to da izvede. Doduse i drugi veliki timovi, kao Dever, imaju isti problem kad Jokic ode na klupu.

 

 

 

čekaj, noel može da uskoči u cipele plejmejking centra? ili je njemu samo defanziva specijalnost?

 

@uini jel odigrao šta kod vas?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, 40Wins said:

Vise me brine sto Domantis nije aperisao palac, nego je na nekom protokolu lecenja, za koji se plasim da ne zavrsi aperacijom ko Djokovic sto je na kraju morao. 

 

Cek, zar nije neko iz Litvanske repke potvrdio da je Sabonis imao operaciju?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da imaju vec te obrasce za trejd, ne znam da li stampa savremena ili sluzbeni glasnik

 

Ono klasika 

 

first name______________; last name_____________; DOB__________; current team___________; position____; NBA exp_______, preferred destination______________; date________; signature________

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...