Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

52 minutes ago, freethrow said:

Budi realan, da se zoveš Grejdi Dik i ti bi se verovatno ovako oblačio. I know I would.

 

Znaš, kad sam ja bio omladinac, neko ko se zove Grejdi Dik bi se bavio sasvim drugim poslom i izgledao otprilike ovako:

 

9KKddtOoOx0oDywElUSeQjv0CHDtZqyWHo2nI4Zy

 

Sam ću da izađem 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Sad citam da svi hvale posao Dallasa @Manu na draftu. 

Otarasili se Bertansa a doveli Holmesa koji ce da bude dobar sa Lukom i Kyrie a onda i na draftu odradili odlican posao.

 

Potezi koji znače odustajanje od Aytona. Livelya sam gledao par puta, mislim da može odmah da doprinese i da će se lako uklopiti. Holmes može na mesto Powella, a Cuban slobodno nek od svog buddya napravi novog Haslema, samo da ga više ne gledam na terenu.

 

Mogu reći da sam zadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi, Denverćani, tri matorca uzeli, svi sa višegodišnjim koledž iskustvom, dvojica pet godina na koledžu.

 

Cilj je očigledno da imamo odmah spremne NBA igrače, a ne da rizukujemo sa raznim Bol Bolovima.

 

Niko individualno ne izgleda ništa spec, ali očekuje se da znaju da utrče u prazan prostor, uspeju da uhvate loptu da ih ne pogodi u glavu kada Jokić baca i pogode zicer.

 

Pošto smo uzeli likove koji nemaju visok plafon i od kojih se očekuje da odmah uskoče kao role plejeri, ono što nisam očekivao i gde moram da priznam da sam razočaran, jeste to što je svoj trojici odbrana upitna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Orlando Magic, koji genijalci, kao da nemaju dovoljno bekova pa sa 6. i 11. pozicije draftovali bekove :classic_laugh:

 

Tristan Vukčević u Wizzardse iz druge runde, vidim da Nikola Đurišić nije draftovan. 

 

Meni Brandon Miller sigurnija opicja od Wembyja, Wemby je izuzetan prospekt ali mnogo tanke nogice ima za tu visinu, pitanje hoće li kolena da izdrže.

 

 

Ali draft je generalno teška skurnja, NBA bi trebala da ukine to i da igrači koji dolaze u ligu sami pregovaraju sa timovima i idu tamo gde bi mogli najbolje da se uklope. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

 

@alpaka Bereta Sida sto se Lejkersa tice, ovo sto citam jeste da su zadovoljni sa draftom. #17 je mogao biti bolji.

Jalen Hood-Schifino odlican defanzivac, odlicne fizicke predispozicije, dobar plejmejking, ulaz ali problematican sut.

Sa #40 su odradili fenomenalan posao

 

Gledao sam bas highlightse ovog JHS, mehanika suta djeluje fakat dobro tako da ima nade da i sut bude ok. 

 

Lewisu se predvidjala jos prva runda tako da je ovo super. 

 

Nejasno mi je s druge strane sta to tacno nije ok sa Whitmoreovim zdravljem pa ga je ovoliko timova preskocilo. Vrtio se on sve vrijeme oko top 5 picka. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

Tristan Vukčević u Wizzardse iz druge runde, vidim da Nikola Đurišić nije draftovan. 

Djurisic ipak nije izasao na draft, izgleda da Misko nije dobio neke garancije za njega. Realno i nije imao neku sezonu u Megi.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Del Piero said:

Djurisic ipak nije izasao na draft, izgleda da Misko nije dobio neke garancije za njega. Realno i nije imao neku sezonu u Megi.

 

Aha , onda ima logike, jer pisano je da će da bude čak u prvoj rundi draftovan a onda bacim pogled i vidim nema ga nigde. Dobro, ima za njega vremena on je 2004 godište 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...