Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Videćemo šta će biti. Ogromni hajpovi su bili i u vezi Ziona, Wigginsa/Jabari Parkera, Aytona, Simmonsa, da ne idemo dublje u prošlost pa niko od njih nije ispao neki gamechanger. Kad se setim samo kako je Ayton hajpovan kao snažnija i atletičnija verzija Duncana itd. 

 

Koliko ja vidim, Wemby se projektuje da uglavnom igra četvorku barem dok ne nabaci malo mase. 

 

Videćemo i kako će se Holmgren snaći, ljudi su i zaboravili na njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Big Ticket said:

Не знам људи, call me stupid, but...

 

Стварно не полажем толико наде у Вембија, поготово не у прве, макар двије сезоне. Тако ми је непоуздана његова грађа за ту висину, просто толико знакова питања за изузетно интензивну физичку кошарку. Волио бих да чујем мишљења других, јер га заиста нијесам пуно гледао. Али чим видим какав је за ону висину, јавља ми се бојазан за његова кољена и могућност да се сачува од повреда

 

Ni ja. I ne samo zbog standardnih razloga kao što su povrede i "unosiće ga u koš".

 

Za njega slično mislim kao što sam mislio za Ziona kad je dolazio u ligu. Freak. One of a kind. Ultra zabavan za gledanje. Ali upitno mi je koliko su njegovi talenti pravi value u smislu podizanja broja pobeda ekipe u kojoj je on glavni igrač? Da je centra od 220 zabavno gledati kako dribla kroz noge i baca  off balance trojke, jeste. Dali je to košarka sa kojom jedan igrač ekipu sa dna podiže u playoff? Po mom mišljenju nije.

Več dugo se nije dizao ovakav hype oko nekog prospecta i mislim da mu time uopšte ne čine uslugu. Nadam se da San Antonio ima jasan plan šta če sa njim i šta jim je potrebno oko njega, to make it work. Ako bude evo ti lopta mali, ti samo cepaj i pravi highlightse, onda bolje da trejduju taj pick 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

citam da se detroit samo jednom u istoriji popeo na lutriji :classic_sad:

 

i dalje jednom vise od knicksa 😐

1 minute ago, L' Imperatore said:

Več dugo se nije dizao ovakav hype oko nekog prospecta i mislim da mu time uopšte ne čine uslugu. 

 

ja imam drugačije mišljenje. ako je neko real deal, nema tog hajpa koji će ti zasmetati da pokažeš šta možeš.

lik je mrak, samo su povrede problem, kao i za svakog tih razmera.

Link to comment
Share on other sites

dallas iako je ostao na 10. mestu, takodje se moze reci da su pobednici drafta. da su pali izvan 10 bio bi bas veliki cirkus i ova sezona totalni i apsolutni debakl.

 

ovako kao portland, treba ocekivati trejd tog pika. orlando bi isto mogao da trejduje jedan od svojih pikova.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

Mi trošimo prime sezone Lillarda na tankovanje. Bukvalno zaslužujemo #1 pika narednih 5 godina minimum...

 

Svi koji tankuju zaslužuju samo 50 godina (rezultatskog) prokletstva u sportu. 

 

A GM-ovi kojima je to legitiman plan, ne da jih treba doživotno isterati iz sporta, več strpati u zatvor. A to pogotovo važi za NBA genijalce, gde namerno gube utakmice, da bi pazi sad, imali poneku kuglicu više u bubnju kad se bude IZVLAČIO dobitnik prvog pika na draftu. Sa kojim če na kraju ionako da izaberu bust, jer su nesposobni.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skyglider said:

😂😂

 

Korišćenje AI za pisanje saopštenja je više gangsta od svih njegovih dosadašnjih performansa.

Plus zahteva makar neki minimum kognitivnih funkcija.

 

Bitno je da napreduje, makar bili bebeći koraci.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Svi koji tankuju zaslužuju samo 50 godina (rezultatskog) prokletstva u sportu. 

 

A GM-ovi kojima je to legitiman plan, ne da jih treba doživotno isterati iz sporta, več strpati u zatvor. A to pogotovo važi za NBA genijalce, gde namerno gube utakmice, da bi pazi sad, imali poneku kuglicu više u bubnju kad se bude IZVLAČIO dobitnik prvog pika na draftu. Sa kojim če na kraju ionako da izaberu bust, jer su nesposobni.

 

 

Sprdam se Imperatore, nismo mi u full tankerskom modu. Ono što se dešava je da sjebemo sezonu pa poslednjih 20 utakmica igramo preko one stvari... 

 

Živo me interesuje šta ćemo uraditi sa #3 pikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Sprdam se Imperatore, nismo mi u full tankerskom modu. Ono što se dešava je da sjebemo sezonu pa poslednjih 20 utakmica igramo preko one stvari... 

 

Živo me interesuje šta ćemo uraditi sa #3 pikom.

 

Sori, nisam skroz u toku kad je u pitaju regular season.

 

Samo mi se digne kosa na glavi kad god neko spomene reč tank u sportu, pa sam onda primoran da bacim tako poneki rant 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bosMan_jr said:

Sprdas se nadam se

 

Ma da, ali ostajem pri stavu da Klivlend i Minesota, pa makar imali i 3 pobede za sezonu ne treba da imaju visoke pikove u naredno vreme. Sakramento je imao prvog pika '89. a Niksi '85. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Apsolutno ne mislim da se ne treba prilagoditi.

Ovde samo Lejkersi treba da reše užasnu organizaciju napada dok je Dejvis na klupi da ne bi i sledeću gulio 42 minuta.

Denver eventualno da vidi koliko je  Hačimura stvarno fizički jak.

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da se probudim..izdržao sam četvrtinu i po :lol_2:

Jokara dominirao..u periodu kojeg sam ja gledao,više je poena dao nakon off skokova,ali je u par navrata fino iškolovao Dejvisa 1na1. Sa druge strane,impozantno je koliko ne igra odbranu..možda 1 na 1 ili kada Denver timski dobro pegla,Jokićeva odbrana i zaliči na nešto. Kada mu bekovi utrče u reket,ne može ni pogledom da ih isprati. Čak bih rekao i da se ne trudi,ne pokušava. Potpuni non factor u takvim situacijama.

Koliko sam shvatio,Jezerdžije imale šut i za izjednačenje pri kraju? :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

a Niksi '85. 

 

stara dobra vremena kada su svi imali podjednake lottery odds a koverte bile zaledjene

11 minutes ago, freethrow said:

Gledam malo G1 WCF. Pa mi da smo imali Jokića, tačno bismo mogli da prođemo Lakerse...

 

Inače:

 

retko prelepa mehanika

 

opasan šuter i okej visine. instant sam se zaljubiška kada si mi poslao juče hajlajce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Sprdam se Imperatore, nismo mi u full tankerskom modu. Ono što se dešava je da sjebemo sezonu pa poslednjih 20 utakmica igramo preko one stvari... 

 

Živo me interesuje šta ćemo uraditi sa #3 pikom.

Trejd ko kuca. Jedino da Dame izadje i kaze posaljite me nedje dje mi se svidja, dje bi imao priliku da se i dalje takmicim, drugacije to ide za neke win now igrace i pikove buduce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...