Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, AlexMaxim said:

Čestitam "Nagecima" na pobedi :bravo:, zasluženih 1-0, ajde samo još tri puta ovako

Sunašca će s druge strane morati četiri puta bolje ako misle dalje.

 

Neće ovo biti kratka serija (mislim volo bih ja nekih 4-1 za Denver ali želje su jedno).

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će Sunsi ponoviti ovakav meč, makar se nadam ne ovako rano u seriji. Denver očekivano dobio, maksimalno su motivisani, hvala Bogu zdravi, na svom terenu. Baš su ih pregazili. Na obe strane je po jedan igrač koji je nezaustavljiv, tako da je ključ u ostalima. U Denveru su isporučili, ovamo baš i ne.

Stoji da u odnosu na Denver nemaju igru, ali svejedno mislim da Sunsi i te kako mogu proći ovde. Mnogo mi je drago za Jamala što posle one povrede konačno prži kao nekada. U PO se vidi zašto je toliko važan igrač, treba neko ko će da uđe u revolveraški obračun sa bekovima aždajama 😄 CP3 i Armaniju je bolje da igraju nego da se provociraju. 

Ključ je u G2, tu moraju ići na brejk, jer ako Denver povede sa 2:0 mislim da bi PHX tu teško izvukao seriju.

 

P.S. Zaspala sam na poluvremenu, ne mogu ja da izdržim, matora sam više za ove termine jbt 😄 

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2023 at 10:41 AM, Nellthe said:

Glavni moment za seriju Nuggets - Suns ce biti kako krene ista. Ako ih Denver dobije lagano prvu to ce postaviti ton za citavu seriju i uvesti Suns-e u problem.

 

Mislim generalno na uigranost i raspodjelu odgovornosti, oni su protiv Clippers-a zbog povrede Lenarda mogli igrati kako su igrali, ali kada krene minus i treba da preuzme neko tu dolazi do izrazaja ta hijararhija igraca i odgovornosti.

 

Nuggets-i igraju zajedno vec 4-5 godina i kad ne ide Jokicu nije problem da prepusti Mareju ili MPJ, pa cak i Gordonu, a njima nije problem ni da jokic sam sutne 30 puta kao zadnju protiv Minesote.

 

Sad da li ce Monty moci to da iskontrolise i rasporedi uloge, vijdecemo. Durant sigurno nece coskariti i pustiti Bookera da daje 50 poena a oni da gube.

 

Mlislim da se dosta potcjenjuje ta uigranost i vrijeme provedeno na terenu zajedno. Naravno svako bi prihvatio Durant-a ali ipak su odigrali samo 8 utakmica zajedno prije plej-ofa i nije to to jos.

 

Eto na primjeru Zvezde samo gdje je Kampaco bio sa ekipom 3 mjeseca i trenirao i sve i opet kad je konacno zaigrao Zvezda je izgledala gore nego bez njega dok se on nije uigrao i dok nisu prosli odredjen broj utakmica, jer jedno su treninizi drugo utakmice.

 

Tako da najveca prednost Nuggets-a je upravo to vrijeme provedeno zajedno i poznavanje jedni drugih i odgovonosti, pa onda mozda i mladost i dublja klupa. 

 

Svakako, prolaz Suns-a ne bi bio iznenadjenje, ali po meni Nuggets-i idu dalje u ludoj seriji i nadam se dobroj kosarci!

 

E sad da vidimo kako ce serija razvijati...

 

Nuggetsi moraju iskoristiti prednost domaceg i nadmorsku visinu/umor startera Sunsa za 2:0 pa onda u Arizonu na brejk.

 

Mnogo su podcjenjeni Nuggetsi, ali mislim da im to i odgovara... 

 

Glavni problem Sunsa ce mozda i biti sto je Ayton postao kifla, nekadje bio jedan od najgorih matchupa za Jokica.

 

Sve u svemu odlicna kosarka i mislim da nas ceka paklena serija...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jabadabaadu said:

Zaspiš u 3.40h i budiš se u 7h? Au.

 

Navika je čudo :lol_2: Ranije je za mene bila najnormalnija situacija da spavam max 4h, sad već teško da mogu da izguram regularnu sezonu tim tempom. Ali plej of i od nas gledalaca zahteva da podignemo performans na viši nivo.

Link to comment
Share on other sites

lepo vece u nagecima

PO jamal je jedna od lepsih stvari za gledanje

jokara jos nije ubacio u svoj PO mod, ali uz ovakav doprinos ostalih...mozda i ne mora 

 

sansi za sad u ovom PO deluju da nemaju jasan gameplan

red KD-a, pa red bookera, pa u krug

 

 

edit:

btw, zasto TJ ne igra uopste?

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

 

edit:

btw, zasto TJ ne igra uopste?

 

igrao je fino u bruklinima 20-25mins, onda se nesto sitno povredio kada i durant, i vise nije ulazio znacajne minute da odigra. onda ga trejdovali ovde sa kevinom da sedi.

ono sto sam video u bruklinu je bilo vrlo zadovoljavajuce za skorera sa klupe, kojem ne treba ni plej ni da se krece nesto ludo lopta, jer moze sve to sam.

a nije ni silovatelj, kao levert npr.

 

cudno zaista, ja bih ga pojurio na leto da sam knicks FO, posto mu istice ugovor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da prejudiciram, ali ne dopada mi se ovakva uloga KDja. To otvaranje prostora za Bukera je super protiv slabijih ekipa, ovde nisam siguran koliko je njegovih 25-30 iso poena zapravo bitno. Opasno deluje Denver, uigrani, mladi, jaki kao bikovi (fizički jači i brži od Sunaca). Po meni Finiks ima nekoliko gadnih rupa, od kojih je klupa najgora rupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Ne bih da prejudiciram, ali ne dopada mi se ovakva uloga KDja. To otvaranje prostora za Bukera je super protiv slabijih ekipa, ovde nisam siguran koliko je njegovih 25-30 iso poena zapravo bitno. Opasno deluje Denver, uigrani, mladi, jaki kao bikovi (fizički jači i brži od Sunaca). Po meni Finiks ima nekoliko gadnih rupa, od kojih je klupa najgora rupa.

Posledica kasnog trejda za KD-a i zbog toga ostali timovi imaju sanse da uzmu titulu ove sezone. 

Da je trejd odradjen prije sezone, oni bi taj tim kompletirali i tokom sezone izvrsili korekcije ukoliko bi bile potrebne plus sto bi se igraci uigrali. 

 

Ipak ovo je game 1, igra se do 4 pobjede tako da polako, svaka utakmica je prica za sebe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...