Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mislim da je ona serija od 6 pobeda stvorila nerealnu i pogresnu sliku o kvalitetu tima. 

 

To je bila sok terapija i nesto laksi raspored i mislili smo da cemo na kraju i osvojiti EL. Poslednji rezultati mozda i najbolje oslikavaju da sa MAX 2 EL igraca ovo je nas maksimum.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

nek navijaci nabave magicnu kuglu pa dodju samo kada igramo odlicno ( :

 

jok, nek uživaju i gledaju kako u poslednjem napadu bukvalno pustimo centra da zakuca, jer što da ne 🙂

 

lepota je u oku posmatrača

 

Link to comment
Share on other sites

možda još koji put Duško da proba sa Petrusevim u odbrani u finišu

 

ima li još negde praksa da neka ekipa izbaci sve ofanzivce u finišu kad juri rezultat i treba da igra odbranu - pa onda kad odbrani napad ide sa ragbistima u juriš

Edited by medobrundo
  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalan šut za 3 pts, užasne role većine igrača i loša odbrana u prvom poluvremenu - i opet vam je za pobedu trebalo da se Dobrić ne pokaki u barem dva napada od X koliko ih je upropastio. Baš bezveze izgubljena utakmica a takve su najgore; nudio se Armani celo drugo poluvreme i niste to iskoristili. Poslednjih par utakmica su pokazatelj mog stava o Nedoviću, da sam navijačica Zvezde sad bih čupala kosu s glave, ovako ću se zadovoljiti sa - alibi igrač, bio i ostao. Što se tiče rukometnih izmena sa Vildozom, opravdano je samo ako je na klupi obavljao online šoping i koristio sezonska sniženja u Milanu. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas sramotno bilo, da se umesto napada za -2 i igranja na jedan posed, svira nepostojeci faul i prakticno pokloni pobeda protivniku. Uz sve to, jos nekoliko gresaka na nasu stetu u momentima kad smo prilazili.

 

I generalno imamo dosta drugaciji kriterijum sudjenja od kada je krenulo sve ovo s Kampacom, ali sta ocekivati od privatne prcije. 

 

Nisam pobornik teorija zavere, jedan sam od retkih koji je pisao da je u proslogodisnjoj finalnoj seriji ABA lige bilo sasvim dobro sudjenje, ali ovo danas, i u nekoliko prethodnih utakmica je bas bas tendenciozno.

 

Zao mi je sto smo prinudjeni da igramo ovu lakrdiju od takmicenja, iskreno. Ali okej, borimo se do kraja i to je to, pa nek opet budemo deveti, nema veze. 

  • Like 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Boricemo se za "top 8", kasd uvedu play-in kao u NBA ali negdje do 12te ekipe...

 

Krive se sudije, a mi sutiramk 1/17 za tri u utakmicu gdje nama gori a oni odustali od EL. Igramo sa Ilicem koji je do ove italijanske mini turneje odigrao ukupno 18 EL minuta...

 

O nama i ovoj sezoni i potezima uprave treba snimiti dokumentarni film

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasna odluka da u finišu zameni Vildozu. Ni Vildozi nije bilo jasno zašto ga menja. Mi da smo bili na 70% svoje igre od pre mesec dana rutinski bi ovo dobili. Ništa posebno nije igrao Armani. Džaba i što su nam se ponudili na kraju, nismo umeli to iskoristiti a i sudije su nas debelo oštetile.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

možda još koji put Duško da proba sa Petrusevim u odbrani u finišu

Najveća Ivanovićeva greška je školovanje Petruševa. Jedini visoki sa ofanzivnim doprinosom. Morao ga je dizati kad je bio na vrhuncu. Nikako onako spuštati.

Idemo dalje.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sramotan je ovaj poslednji faul Bentilu, definicija kradje. Svaki put kad im je trebalo poen, dovoljno je samo da zabace glavu. Prestali su cak i elementarna pravila da postuju.

Protiv Partizana slicna prica u zadnjem minutu kada se sve sviralo. Protiv Zalgirisa su progutale pistaljku zadnja 3 minuta.

Jajarski, ali smo i sami krivi. Sramotne dve partije, duzni su ostali ljudima koji su se iscimali toliki put.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...