Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, propolis said:

Holins je odličan u odbrani,ali je zato igrač manje u napadu i zato nisam siguran da bi ga Ivanović želeo u ovom timu. 

Holinsu je najjače napadačko oružje tranzicija,a ova ekipa je tako sklepana da nema dovoljno igrača da bi se tako igralo.

Tako da ne verujem da bi bio dobar fit za ovaj roster.

 

Holins nije uopste igrac manje u napadu, samo nije dvojka, a to je igrao prosle godine. Nema neki posebno dobar ballhandling. Kad bi igrao trojku u napadu, to bi daleko bolje izgledalo jer je odlican suter iz mesta. Sto se odbrane tice, covek moze da pokriva od 1 do 4.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

Holins je odličan u odbrani,ali je zato igrač manje u napadu i zato nisam siguran da bi ga Ivanović želeo u ovom timu. 

Holinsu je najjače napadačko oružje tranzicija,a ova ekipa je tako sklepana da nema dovoljno igrača da bi se tako igralo.

Tako da ne verujem da bi bio dobar fit za ovaj roster.

Pa nama na ovu spoljnu liniju ni ne treba ne znam kakav majstor u napadu, pogotovo ako ce minute uzimati i na poziciji 3 (npr sa Vildozom i Nedovicem na parketu). A opet nije ni da je igrac manje u napadu, to su recimo u vecini vremena Lazic, pa i Lazarevic, Holins je u odnosu na njih majstor sa loptom u rukama. Takodje, pomenuta dvojica su odlicni defanzivci, ali bih rekao da je Holins bolji i u tom segmentu od njih u zavisnosti od toga kakav profil protivnickog igraca cuva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Perkos2 said:

Samo što ponekad odapne strelu u neku novu žrtvu. Dr Nebojša je profi prodavac magle i nije da too nismo znali ali ove sezone je preterao sa ulaskom u ugovore valjda je osetoo da mu se bliži kraj pa da se naplati.

Sreca da se neko na visem nivou od Covica umesao pa mu rasformirao kompletan strucni stab bar da se mi gledaoci ne mucimo da gledamo ono sto smo gledali 🙂

Link to comment
Share on other sites

Da bi se Hollins vratio, mnogi moraju da odu.

Dobric i on na 3 + jos jedan ballhandler na 1/2 bi bilo idealno.

Druga varijanta je Hollins na 2 + ballhandler na 3 ... samo, ako je ikako moguce, NE Dobric na 2.

U svakom slucaju ciscenje i definisanje pozicije 3 je pod moranje

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Ako hocete krilo sa duzinom, sutem i da ume da odigra solidnu do sasvim dobru odbranu, onda se ono zove Rodions Kurucs. E sad sto ima promaju u glavi i sto bi ga Dusko zadavio na prvom treningu je drugi par opanaka

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Šarac said:

Molim sve kolege sa foruma da mi se jave ovde u inbox sa svojim privatnim twiter nalozima kako bih ih odblokirao te im je onemguceno pracenje mog privatnog profila gde iznosim moje PRIVATNE STAVOVE. 

 

Posto ste ovde tajni,a verovatno i  na twiteru verujem, svakako ne mogu znati da sam nekoga blokirao a da je sa ovog foruma.

 



Sa ostalim koji normalno komunciraju, nikada nikoga nisam blokirao.


Tako da ako niste u ovoj grupi gore pomenutih a ipak sam vas blokirao, zapitajte se zasto sam to uradio , pa izvolte, posto na twiteru vec ne mozete vise da me pratite ako ste blokirani, imate ovde moj  inbox pa se predstavite sa nalogom.

Za one koji nisu blokirani, a prate me, znaju da je pola mojih twitova sprdacina, ali se ne libite da ovde ih prenosite i tumacite kako vam je volja. 


i da za sve ljubitelje DR i ovim putem mu se zahvaaljujem sto u njemu i dalje kuca zvezdasko srce i divno je odigrao poslednu 4/4 da ode u minus 30 i preuzme fenjer, Jos jedan poraz od -30 u njegovom CVu, Nije ih malo da budemo iskreni.

 

I da, 8 igraca u ovom rosteru imamo koje je on selektovao prosle godine, 8 igraca sa ugovorima koje su prenete u ovu godinu
3 igraca dovedena koje su bile njegove zelje dok je jos zeleo da bude trener KKCZ dok se pojam chartera, budzeta,garancija i lekara nije pojavila, a pojedini forumasi odavde znaju kada sam najavio ILICIA< PETRUSEVA I MARTINA I to dok je jos bio trener KKCZ pod ugovorom,Srecom sebe i svoju porodicu je usrecio sa boljim ugovorom gde svega ovoga sto nije imao u KKCZ ima tamo, dugo dugo nam ostao tamo sa puno uspeha. 

Tri igraca koje nije on selektovao a deo su naseg sastava danasnjeg su NEDOVIC, VILDOSA I BENTIL. ocigledno da su oni nama najveci problem???


Holland i Radujica su 99 % bivsi ,Adams je odavno bivsi,  te stoga nisu ni bitni vise za ovu pricu i ovu sezonu, te ne mogu biti krivi ni za kakve buduce poraze ili pobede.


Izvolte u inbox.stvarno ne bih zeleo da neko se oseca uvredjenim ako sam ga blokirao bez razloga. 

 

pozdrav.

 

Lepo si napisao u naslovu sve što smo želeli, sve što smo hteli... Želeli, hteli, prošlo vreme kao i Radonja, pusti ga se bar ti kad smo mi glupi, slabovidi, bez uvida u rad kluba, posveti se onoj Sve što želim u ovom trenutku... pa da od Nadzornog odbora imamo korist u sadašnjosti, a ne u konstantoj interpretaciji prošlosti koja se pojavljuje i menja uvek onda kad mi glupi, slabovidi i slabo informisani odavde krenemo previše da udaramo po tastaturi i po vrhuški kluba.

 

Mnogo mi je krivo što smo ispoštovali Radonjine želje za igrače koje je hteo da dovede, a nismo uspeli da ispoštujemo njegovu želju, koju je iskazivao cele prošle godine, a to je da se ne dovodi Raduljica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZvezdaJeZivot said:

Hollins umesto Hollanda koji je kod nas projektovan kao 2, iako je vise 3. To je upgrade ozbiljan. E sad, pozicija tri zahteva jedno visoko krilo koje moze i na 4. I to je dovoljno za sada. 

Nije los onaj iz Barselone sto ga sikanira trener😀 mogao bi on tu poziciju 3 pokrpiti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  kako koji trener kod nas dodje, Dobric ima 10 akcija gde igra pik, kreacija za druge tu ne postoji, za sebe isto slabo...pa jbt kao da su svi coravi da ne vide da to ne ide...mora da se smisli neko resenje tu, bacamo dzaba napade iz kojih je vrlo mala sansa da se napravi nesto smisleno...Holand kad je u igri koristimo ga kao Berona, sto je nebuloza i prolazilo je na pripremama ponekad...

  ali opet i pored ovih gluposti kljuc nam lezi u odbrani, dosli smo do solidne napadacke igre u zadnje vreme...verujem da i Asvel dobili lakse da Ivanovic nije hladio Vildozu...

 

  mislim da je coach svesno "udario" na lidere tima u prve 2 utakmice tako da posle toga ce i ostali lako da se disciplinuju...

 

  danas i sutra su dani za nicim izazvano lozenje "dobijamo u Berlinu" dok ne usledi hladan tus kao i uvek...ali svakoj tradiciji dodje kraj pa ce tako i ovoj, nadam se sutra...

Link to comment
Share on other sites

U Berlinu je sigurno samo da primamo 85+ poena, 10+trojki i standardno punjenje Sikme. Tamo mozemo da pobedimo samo na poen vise, tipa 88-91.

Ne bih voleo da se vrati Holins, on i Dobric mi se preklapaju, a kada ga ne ide sut osim odbrane nema sta puno da ponudi. Osim toga, dosta je bilo reciklaze igraca i trenera, radije bih pustio Duska da iskopa sta mu treba, kao u Baskoniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

 

Holins nije uopste igrac manje u napadu, samo nije dvojka, a to je igrao prosle godine. Nema neki posebno dobar ballhandling. Kad bi igrao trojku u napadu, to bi daleko bolje izgledalo jer je odlican suter iz mesta. Sto se odbrane tice, covek moze da pokriva od 1 do 4.

 

Hollins je odličan defanzivac, ali on nemože da pokriva 4-ke, a i sa jačim trojkama tipa Deck/Kalina itd bi mogao imati problema. 

 

Pored toga, nikako mi nije jasno odakle sad ta ideja da nam i na poziciji 3 treba neki ballhandler sa poenima u rukama. Ovo nije upučeno direktno tebi, več se generalno ta ideja vrti po topicu neko vreme. Pa mi nikad u novijoj istoriji nismo imali toliko sposobnih ballhandlera i igrača koji mogu da izmisle poene 1 na 1, nego što ih imamo sada. Znači Vildoza na 1, Neda na 2, i još jedan trpač na 3? Nikakvog smisla to nema. Nama bi više dobro došao neki ozbiljan defanzivac na lopti, koji bi davio njihovog pleja i potpuno rasteretio ovu dvojicu te uloge. A u napadu može da ima i neku sporednu ulogu, nebitno.

That being said, Hollins mi se uklapa u taj profil, ali jeste pitanje dali bi on uspeo da odigra na onom nivou od lani, ili bi videli neog drugog Hollinsa ove godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Holins je odličan u odbrani,ali je zato igrač manje u napadu i zato nisam siguran da bi ga Ivanović želeo u ovom timu. 

Holinsu je najjače napadačko oružje tranzicija,a ova ekipa je tako sklepana da nema dovoljno igrača da bi se tako igralo.

Tako da ne verujem da bi bio dobar fit za ovaj roster.

 

to što ne može da spusti loptu na parket / u dribling, ne znači da je igrač manje, jer, šta je po toj logici dobrić, dva igrača manje :lol_2:

takođe, moj utisak je da sa ballhandlerima i realno dobrim iso-igračima kakvi su nedović i vildoza, hollins ima još više smisla, jer osim te tranzicije, za koju će sam da se izbori krađom i/ili pravovremenim istrčavanjem kao metak ako ikada nešto odbranimo pod košem, ima zadatak još i da pospremi otvorenu tricu u koš.

1 hour ago, propolis said:

Holins nije krilo!!!

Na 3 može igrati samo neke kratke sekvence.

 

zašto? njegova igra je prototip 3&D igrača. 

u odbrani je dobro čuvao i više od sebe a ponekad i brže od sebe, tako da zaista ne vidim zašto on ne može na SF a mogu npr dobrić i holland

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L&#x27; Imperatore said:

 

Hollins je odličan defanzivac, ali on nemože da pokriva 4-ke, a i sa jačim trojkama tipa Deck/Kalina itd bi mogao imati problema. 

 

Pored toga, nikako mi nije jasno odakle sad ta ideja da nam i na poziciji 3 treba neki ballhandler sa poenima u rukama. Ovo nije upučeno direktno tebi, več se generalno ta ideja vrti po topicu neko vreme. Pa mi nikad u novijoj istoriji nismo imali toliko sposobnih ballhandlera i igrača koji mogu da izmisle poene 1 na 1, nego što ih imamo sada. Znači Vildoza na 1, Neda na 2, i još jedan trpač na 3? Nikakvog smisla to nema. Nama bi više dobro došao neki ozbiljan defanzivac na lopti, koji bi davio njihovog pleja i potpuno rasteretio ovu dvojicu te uloge. A u napadu može da ima i neku sporednu ulogu, nebitno.

That being said, Hollins mi se uklapa u taj profil, ali jeste pitanje dali bi on uspeo da odigra na onom nivou od lani, ili bi videli neog drugog Hollinsa ove godine.

 

Meni se cini kao da ovi sto kukaju za jos ballhandling-a permutuju i zapravo kukaju za vise plejmejkinga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Holins visinu i frejm da primarno igra krilo, ako tu budemo dovodili pojačanje to mora da bude neki profil kao Lazarević što se tiče fizikalija, čvrstine i defanzivne raznovrsnosti, al' da uz to i u napadu može nešto da ponudi. Hollins bi bio odličan umesto Dobrića, al' nama je Dobrić uz sve mane jedan od upotrebljivijih domaćih igrača kada je u formi (što doduše više govori o ostalima nego o njemu), tako da bih ovaj put ipak preskočio Ostina, posebno jer bi u EL mogao da zaigra tek od 18. kola.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

to što ne može da spusti loptu na parket / u dribling, ne znači da je igrač manje, jer, šta je po toj logici dobrić, dva igrača manje :lol_2:

takođe, moj utisak je da sa ballhandlerima i realno dobrim iso-igračima kakvi su nedović i vildoza, hollins ima još više smisla, jer osim te tranzicije, za koju će sam da se izbori krađom i/ili pravovremenim istrčavanjem kao metak ako ikada nešto odbranimo pod košem, ima zadatak još i da pospremi otvorenu tricu u koš.

 

zašto? njegova igra je prototip 3&D igrača. 

u odbrani je dobro čuvao i više od sebe a ponekad i brže od sebe, tako da zaista ne vidim zašto on ne može na SF a mogu npr dobrić i holland

 

Baš zbog tog pospremanja trica mi je igrač manje u napadu jer nije pouzdan šuter.Verujem da je to jedan od razloga zbog čega Makabi želi da ga se reši. Jeste D igrač,ali mu fali debelo to 3 ispred.

 

Ne vidim razlog da se dovodi igrač na poziciji 2 kada tu imamo dosta igrača koji to mogu da pokrivaju, Nedović, Dobrić, Ivanović i Vildoza gde poslednja dvojica mogu igrati uz pleja na 2.

Ukoliko bih doveo nekog na 2 to bi morao biti šuter tipa Beron, Kerol,Obst...neko ko će da udje i opali 3,4 trojke.

 

Mišljenja sam da je rano praviti doslekciju da je tek tako napravimo. Treba sačekati još malo da vidimo šta realno može ova ekipa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, propolis said:

 

Baš zbog tog pospremanja trica mi je igrač manje u napadu jer nije pouzdan šuter.Verujem da je to jedan od razloga zbog čega Makabi želi da ga se reši. Jeste D igrač,ali mu fali debelo to 3 ispred.

 

Ne vidim razlog da se dovodi igrač na poziciji 2 kada tu imamo dosta igrača koji to mogu da pokrivaju, Nedović, Dobrić, Ivanović i Vildoza gde poslednja dvojica mogu igrati uz pleja na 2.

Ukoliko bih doveo nekog na 2 to bi morao biti šuter tipa Beron, Kerol,Obst...neko ko će da udje i opali 3,4 trojke.

 

Mišljenja sam da je rano praviti doslekciju da je tek tako napravimo. Treba sačekati još malo da vidimo šta realno može ova ekipa.

 

 

Da li bi Bitim iz Burse zadovoljio?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Guru said:

Nema Holins visinu i frejm da primarno igra krilo, ako tu budemo dovodili pojačanje to mora da bude neki profil kao Lazarević što se tiče fizikalija, čvrstine i defanzivne raznovrsnosti, al' da uz to i u napadu može nešto da ponudi. Hollins bi bio odličan umesto Dobrića, al' nama je Dobrić uz sve mane jedan od upotrebljivijih domaćih igrača kada je u formi (što doduše više govori o ostalima nego o njemu), tako da bih ovaj put ipak preskočio Ostina, posebno jer bi u EL mogao da zaigra tek od 18. kola.

Braxton key, prošle godine u dtugom timu g lige, 203 visok, izuzetno masivan, snazan, dobar defanzivac, igra na postu mu je bread and batter, vrlo dobar defanzivac, sut mu je bio problematičan maada je u g ligi bio na oko 40%, dok je ranije to bilo dosta slabije

Ili npr Justin Anderson, malo je niži ali je građen kao tenk, ima oko 110 kg čistih mišića, eksplozivan, sut je u g ligi na oko 40% na ogromnom broju pokusaja, dobar pregled igre, solidan u skoku, za evropu tata, dok u NBA taj sut nikako nije mogao da podigne na viši nivo i ako je imao bljeskova i vrhunskih partija. 

Eto to su moja dva centa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Veteran said:

Da li bi Bitim iz Burse zadovoljio?

Bitim bi bio ok. U stvari ima jos igraca samo u Bursi koje smo mogli dovesti pre Holanda u 34. godini, Bitim, Endrjuz, Heyes, pa cak je i Alimpije bolje resenje od Vlade. 

Al Holand dobro rezi i zavukao je grobarima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...