Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Perkos2 said:

lepo to zvuči ali u praksi nije tako pogotovo ne u ovom slučaju 

Ne znam. Samo sam izneo pretpostavku, nikakve insajderske info nemam.

Ako je recimo istina ono što se pričalo u medijima i ovde na forumu, za čartere, to je sulud uslov u ovoj zemlji. 

S druge strane, neko je spomenuo, možda je i problem bio Nedović i 1.1 (tj. 3.3) miliona za njega (ako je to istina, ubeđen sam da 1/2 ili 1/3 ide "kumovskim vezama". U tu priču spada i sf dovođenje Raduljice). 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Bilo je određenih neslaganja, ništa drugo ... nisu pare u pitanju.

Nema sad potrebe vraćati se na to.

Jasno je skroz da su u pitanju neslaganja, samo naivan covek moze da poveruje u 100k razlike i da je to prelomilo.

 

Generalno ostaje taj gorak ukus nacina na koji se sve izdesavalo, odlazak prve petorke i potom dovodjenje trenera pocetnika i sklapanja ovog fudbalskog rostera sa polukosarkasima pa i amaterima.

 

Potpuni anfakingbilivibl momenti, gde ni prosecan tantus ne bi napravio ovoliko brljotina u 3 meseca, a ne osoba koja je u kosarci 40 godina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da tu ima i faktor odlaska kao apsolutni pobednik, umesto ostanka sa neizvesnim ishodom naredne sezone. Uz to sigurno i neki zahtevi koje Covic nije hteo da ispuni (verovatno smisleni pre nego besmisleni zahtevi).

i to je to

 

100k evra sigurno nije razlog, barem ne glavni i prelomni

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Урош19 said:

Скроз разумна одлука Радоњића, са нама је освојио и урадио све што може више пута и сада иде даље у нове изазове. Исто као и играчи што раде, најсвежији пример Калина. Нико ко ваља неће остати доживотно код нас, бар док смо на овом нивоу као клуб.

A korak dalje je? Da bude fenjeras u EL, ali ovaj put sa grckim posrnulim velikanom, gleda u ledja Olimpijakosu u lokalnom prvenstvu i sve to pod okriljem jos ludjeg gazde, ali pravog gazde koji trosi svoje pare i koji mu dovodi igraca 2 dana nakon toga sto je trener izjavio za njega da mu treba drugaciji profil?

Al ga je iskoracio, nema da fali...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

A korak dalje je? Da bude fenjeras u EL, ali ovaj put sa grckim posrnulim velikanom, gleda u ledja Olimpijakosu u lokalnom prvenstvu i sve to pod okriljem jos ludjeg gazde, ali pravog gazde koji trosi svoje pare i koji mu dovodi igraca 2 dana nakon toga sto je trener izjavio za njega da mu treba drugaciji profil?

Al ga je iskoracio, nema da fali...

 

I ovo je tacno. Otisao Radonjic prakticno u jedini klub koji ima vecu zadribandu od Covica. Prosto da ne shvatis. Kao kad devojka konstantno bira nasilnike za momke i nije joj jasno kako ne moze naci finog decka.

Just now, Don Radonja said:

Nego opet Ilic povredjen i nece igrati?

 

Virus 💀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

 

Kome škripi stolica? Taj je kao papa 😂😂😂

 

3 minutes ago, Perkos2 said:

kad god gazdi zaškripi stolicqa krene hajka na najupešnijeg trenera u istoriji KKCZ

 

Bukvalno. Covic ti je veliki car, to sto mi ovde kenjkamo njega cosak zabole, a otici ce kad on pozeli, tako da je ovo izdrkavanje na Radonjica tim pre jos odvratnije nego obicno. Neka druga prica krene kada se postavi pitanje velikog Nebojse. A to je ono "setite se 2011 godine", i tako mi, nezahvalni smrtnici, moramo da trpimo jer je 2011 godine bilo to sto je bilo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Bilo je određenih neslaganja, ništa drugo ... nisu pare u pitanju.

Nema sad potrebe vraćati se na to.

Kako nisu kad Šarac reče da je u pitanju 100k i da smo bolje prosli jer smo ustedeli

Ali izjedanacavanje ludosti gazde koji dovede Bejkona i gazde koji dovede Raduljicu hahahaha

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sam B said:

 

 

Bukvalno. Covic ti je veliki car, to sto mi ovde kenjkamo njega cosak zabole, a otici ce kad on pozeli, tako da je ovo izdrkavanje na Radonjica tim pre jos odvratnije nego obicno. Neka druga prica krene kada se postavi pitanje velikog Nebojse. A to je ono "setite se 2011 godine", i tako mi, nezahvalni smrtnici, moramo da trpimo jer je 2011 godine bilo to sto je bilo.

Sta bi sa onom Covinom mantrom da se uskoro povlaci, izgleda se predomislio 🤣

29 minutes ago, Laki21 said:

Poslušao sam Devila i odigrao na Monako, čisto da bude makar nekog ćara od razguživanja večeras.

Pa kvota na Monaco je 1.20, sta si stavio, kucu okucnicu i kera? 😅

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od fudbalskog kluba gde je situacija dosta povoljnija (ali ne laka) da neko pozeli da preuzme isti, kosarkaski klub je mnogo tezi za vodjenje i ne pada mi na pamet ime koje bi moglo uspesno da nas vodi. Pre svega sto je kosarka neprofitabilan sport i budzet se popunjava na osnovu veza, obecanja, dogovora i ko zna cega. Pogotovo u ovom blatu od kosarke gde je ozbiljna masinerija preko puta, menjati Covica koji u istom tom blatu savrseno pliva bi bio bas naivan potez. Pogotovo sto bi novi covek verovatno bio neki nas "Ostoja" koji bi se pomerio sa strane da ne smeta komsijama ukoliko bi se to trazilo od njega. A Covic se nece skloniti sto nas bliska proslost i uci, iako je bilo perioda kada je delovalo da ce morati da se povuce. Preziveo je zajebanciju sa predsednikovim bratom kada je stopiran deo novca koji dobijamo od drzave, ostao je bez podrske navijacke grupe zbog Omica, posle izgubljene Aba titule i EL je brzo resetovao tim i vec posle godinu dana se vratio u EL i to sa brutalno jakim sastavom (druga stvar je sto je lose vodjen od strane trenera). Pa moze se reci i da je prosle sezone preziveo prvi udarac iz komsiluka, a kako ce proci drugi udarac ove sezone videcemo. Covic jeste covek sa mnogo mana, ali kockati se u ovom momentu i dovoditi ko zna koga umesto njega eto samo tako da bi se nesto promenilo stvarno ne znam koliko je pametno. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Nisam hteo da prizivam, a verovatno će biti 15-20 na kraju.

Ne znam zasto i odakle mi to, ali mi se cini da ces ovaj put da puknes😀

Od kako je tu Vildoza i od kako se Nedovic vratio, nekako nestrpljivije cekam nase utakmice. Jos kamper ostao u Beogradu, sta ces lepse. Znam, znam da je umereni optimizam iracionalna kategorija dok Vlada Jo drzi uzde, ali sta cu, can't help myself...😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

malo, malo, pa se izabere neki drugi papa

 

Valjda prvi mora d'umre da bi drugi bio izabran 🤔

17 minutes ago, Laki21 said:

 

Odigrao +8.5

 

15 minutes ago, Benito said:

Mogao si i veci hendikep, mirise na debakl.

 

 

Žalosne sove 😂😂😂

 

 

 

 

Cigani ne brinite Petrušev dabl dabl i pobeđujemo 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...