Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 hours ago, Šarac said:

Covic mu ponudio ono sto nijednom drugom treneru nije ponudio,pa ni Pesicu 

 

Ako si 25 juna sa Covicem na sastanku u KSS i razgovor oko strategije za srpsku kosarku a 26 tog kazes manageru daj vidi sa Pao mogu li dobiti 100 k vise od ponude KKCz  ne vidim da se bilo ko zajebao.

 

Covic je ustedeo pare jer bi bili na istom mestu gde smo i sada jer vidimo da tih 100 k vise za Pao ne znaci nista u rezultatskom smislu. Fenjerasi kao i mi , a drugi je uvecao svoj bankovni saldo za 100k.

A " teli" smo Bacona zar ne?

 

 

Jel smem da otvorim novi topic

 

Biro rada i treneri na istom?


Немој само о штедњи его манијака (чак ни у зајебанцији), превише је фуј.

Већ сам рекао, улупати озбиљне паре у нови тим са жутокљунцем на челу а растати се са старим тренером који је сазрео и лидером екипе које је вукао-за тако нешто мораш бити комплетна будала.

 

 

Edited by Константин
  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Šarac said:

Covic mu ponudio ono sto nijednom drugom treneru nije ponudio,pa ni Pesicu 

 

Ako si 25 juna sa Covicem na sastanku u KSS i razgovor oko strategije za srpsku kosarku a 26 tog kazes manageru daj vidi sa Pao mogu li dobiti 100 k vise od ponude KKCz  ne vidim da se bilo ko zajebao.

 

Covic je ustedeo pare jer bi bili na istom mestu gde smo i sada jer vidimo da tih 100 k vise za Pao ne znaci nista u rezultatskom smislu. Fenjerasi kao i mi , a drugi je uvecao svoj bankovni saldo za 100k.

A " teli" smo Bacona zar ne?

 

Znači samo 100k je u pitanju bilo? Nije Radonja tražio da ostanu nosioci i još neke zahtjeve imao (čarteri, doktor)?

Da ne ispadne da previše Čovića kritikujem, mislim da je vrlo teško bilo zadržati Kalinu i Nejta (pretpostavljam da su oni Dejanu bili najvažniji), ali nekako ne mislim da su pare bile najvažnije u toj priči.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Decembarski said:

Ako ne prodje ovo sa Jovićem,može Filip da uskoči da se priključi treninzima i tako  pomogne ekipi da normalno trenira.

Za početak...

 

nisam gledao jovića od kada se povredio u repki ali sam na neviđeno ubeđen da će za metar dana biti korisniji od ivanovića

..al' kao filip a jović je jedan od najboljih plejmejkera koji su igrali u zvezdi

Link to comment
Share on other sites

Pominjati 100 tisuća apropo Radonje i njegovog morala u sklopu odnosa u klubu gde Covic cini zlocin gurajuci svog sina da igra... Besmislica..

Kome je do morala, taj poodavno ni u crkvu ne treba da ide, tako da bi Radonju valjalo odmah prihvatiti, ako bude sanse. Izgledalo bi to mnogo bolje, barem bi se opako šibali sa komsijama. Ovako sa beskrvnim Mioljevicem, pardon Vladom, nema leba. Barem je svima to jasno, cak i Nebojsi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Pominjati 100 tisuća apropo Radonje i njegovog morala u sklopu odnosa u klubu gde Covic cini zlocin gurajuci svog sina da igra... Besmislica..

Kome je do morala, taj poodavno ni u crkvu ne treba da ide, tako da bi Radonju valjalo odmah prihvatiti, ako bude sanse. Izgledalo bi to mnogo bolje, barem bi se opako šibali sa komsijama. Ovako sa beskrvnim Mioljevicem, pardon Vladom, nema leba. Barem je svima to jasno, cak i Nebojsi.

Radonja part III se nece desiti, trika nema. Bas bi moralo da dogori i Covicu i Radonji da se okrenu jedan drugom opet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Te price su na nivou deteta iz treceg osnovne. Cuj Radonjic bio na sastanku za srpsku kosarku pa onda otisao da iskuka jos 100k evra od Panate i to se naravno nasiroko zna... mislim, ajd da se uozbiljimo.

 

Covic voli da ima trenere bez stava i zato potura te price o raznim imenima da bi na kraju dosao Vlada Jovanovic. Kog je Covic doveo posle Radonje, a i pre, da je imao neku dozu stava i tvrdoglavosti? Jedino Sasu Obradovica, pa vidimo kako se to zavrsilo. Jednostavno covek ne trpi bilo kakav autoritet osim svog.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Al cekajte, ajde polako sada da razmislimo o necemu. 

 

Recimo da je tacno da su 100k evra bili presudni. 

 

Radonja otisao za 100k evra vise a @Šarac to ovde predstavlja kao ustedu. 

 

''Ustedeli" smo 100k evra tako sto nismo zadrzali  trenera koji u poslednje 2 godine sa nama ima 6 trofeja. Koji dodje u razjebanu ekipu i uzme tripletu da bi potom sledece godine uzeo tripletu opet protiv Žoca.

 

I tako, tih 100k evra koje smo UŠTEDELI mi damo R A D U LJ I C I .  

 

Pa ovo je za hospitalizaciju ali momentalnu cele uprave kluba. Na toliko mnogo nivoa je nenormalno da vise nije ni smesno

 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Šarac said:

Covic mu ponudio ono sto nijednom drugom treneru nije ponudio,pa ni Pesicu 

 

Ako si 25 juna sa Covicem na sastanku u KSS i razgovor oko strategije za srpsku kosarku a 26 tog kazes manageru daj vidi sa Pao mogu li dobiti 100 k vise od ponude KKCz  ne vidim da se bilo ko zajebao.

 

Covic je ustedeo pare jer bi bili na istom mestu gde smo i sada jer vidimo da tih 100 k vise za Pao ne znaci nista u rezultatskom smislu. Fenjerasi kao i mi , a drugi je uvecao svoj bankovni saldo za 100k.

A " teli" smo Bacona zar ne?

 

 

Jel smem da otvorim novi topic

 

Biro rada i treneri na istom?

 

@Šarac Već sam te jednom pitao, pa ne dobih odgovor.

 

Može objašnjenje dovođenja Raduljice?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

@Šarac Već sam te jednom pitao, pa ne dobih odgovor.

 

Može objašnjenje dovođenja Raduljice?

Па Калинин добар другар, очекује се да Калина буде Мекелован само што ћемо овај пут ми бити Макаби а Барселона ми.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, svarozicslo said:

Upravo. Zašto se stalno zanemaruje mogućnost da je Radonjić hteo "korak napred" u karijeri?

I ja vjerujem da je Radnja htio da napravi korak naprijed u karijeri.

Međutim, mislim da bi on vrlo rado taj korak naprijed napravio i u Zvezdi, da su mu bili ispunjeni neki uslovi (ne mislim na novac, bar ne prvenstveno na novac). 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Скроз разумна одлука Радоњића, са нама је освојио и урадио све што може више пута и сада иде даље у нове изазове. Исто као и играчи што раде, најсвежији пример Калина. Нико ко ваља неће остати доживотно код нас, бар док смо на овом нивоу као клуб.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

I ja vjerujem da je Radnja htio da napravi korak naprijed u karijeri.

Međutim, mislim da bi on vrlo rado taj korak naprijed napravio i u Zvezdi, da su mu bili ispunjeni neki uslovi (ne mislim na novac, bar ne prvenstveno na novac). 

Moguće. Međutim, ono što meni često smeta kad se povede ta priča, a i druge jeste a priori apologija Radonje i kritike Čovića. Po mom mišljenju to ima koren u predubeđenju da jedan tip poput Čovića mora da bude uvek kriv. Retko se uzima u obzir da je istina često negde između.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, svarozicslo said:

Moguće. Međutim, ono što meni često smeta kad se povede ta priča, a i druge jeste a priori apologija Radonje i kritike Čovića. Po mom mišljenju to ima koren u predubeđenju da jedan tip poput Čovića mora da bude uvek kriv. Retko se uzima u obzir da je istina često negde između.

 

 

lepo to zvuči ali u praksi nije tako pogotovo ne u ovom slučaju 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...