Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, quentin said:

Neizbježno pitanje: Zna li Adams da je sporazumno?

ako ne zna Adams saznaće ubrzo BAT

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

siguran sam da laza ima neprikosnoveni autoritet u svlacionici, bar kod domacih igraca

autoritet se ne stice nuzno igrackim kvalitetom

možda i zbog švaleraja😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

siguran sam da laza ima neprikosnoveni autoritet u svlacionici, bar kod domacih igraca

autoritet se ne stice nuzno igrackim kvalitetom

Laza ima postovanje domacih igraca zbog godina provedenih u Zvezdi.

Autoritet tesko da ima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

Ali zanimljivo kako neki domaci igraci mogu da se trpe po nekoliko sezona ma kako god da igraju ali zato ako stranac se ne pokaze u mesec-dva ide odmah u proces silbovanja...

 

Fino..

 

Gle, da se ne lažemo, stranac, sem ako ima 17-18 godina kupuje se radi INSTANT kvaliteta. Ljudi kao Zo kojima trebaju meseci da se uklope pa onda isporuče su jedan u sto.

 

Drugo, ko je gledao tekmu protiv Olimpijakosa, DOSLOVNO je mogao da vidi kako je dečko ODUSTAO. Došlo mu tokom te tekme iz dupeta u glavu da je ovde tvrdo i da se njemu to baš i ne dopada. Odigrao je meč do kraja samo zato što ga je bilo sramota da izađe sam sa parketa, a po njegovom govoru tela, gesktikulacijama i usiljenom osmehu na licu ko god je hteo da vidi sve je bilo poprilično jasno.

 

Lin nije od onih koji ustanu kada ih patosiraju već od onih koji ostanu da leže. To je to.

 

Garantujem da je više njemu bilo do bežanja od Bože mili kud sam zašo nego klubu.

 

Što bi rekli, putuj Igumane.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne docekasmo da vidimo ni delic onoga sto Adams moze, definitivno nije dobio nista ni blizu jasne uloge i prilike da se pokaze i dokaze, s tim sto se mora reci da je posle dva meseca u klubu i dalje izgledao kao da je upravo pao s Marsa u Beograd.

 

Meni se bas dopao na prvu i mnogo mi je krivo sto je stigao u momentu kad imamo ovog sarlatana za trenera i raspojasanog gazdu koji lovi kandidate za silbovanje iskljucivo medju strancima. Ali s obzirom na "jedva cekam da pobegnem odavde" govor tela, ovo je verovatno najbolje resenje za sve, pa nek mu je sa srecom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2022 at 10:47 AM, Abizolirni said:

Adams dao izjavu kako Srbi igraju kosarku na drugaciji nacin i da je dosao da uci. Pa sunce ti j... moze li nas makar jedan ucenik promasiti i produziti dalje u skolu a ne zaustviti se kod nas usput. 

Ovaj bas brzo zavrsio skolovanje. Sta ti je kapacitet. 😉

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, fradler said:

Ne docekasmo da vidimo ni delic onoga sto Adams moze, definitivno nije dobio nista ni blizu jasne uloge i prilike da se pokaze i dokaze, s tim sto se mora reci da je posle dva meseca u klubu i dalje izgledao kao da je upravo pao s Marsa u Beograd.

 

Meni se bas dopao na prvu i mnogo mi je krivo sto je stigao u momentu kad imamo ovog sarlatana za trenera i raspojasanog gazdu koji lovi kandidate za silbovanje iskljucivo medju strancima. Ali s obzirom na "jedva cekam da pobegnem odavde" govor tela, ovo je verovatno najbolje resenje za sve, pa nek mu je sa srecom. 

 

Nije lako igrati Evroligu,a neki to saznaju tek kad dođu da igraju.

Momak za sada nije EL kalibar,a mi baš nemamo vremena ni potrebe da ga razigravamo za neki Makabi,Monako.... Srećno mu bilo i ja bih mu savetovao neki Tofas za početak u Evropi tamo je i Priftis tako da bi imao sve uslove da se dokaže.

Link to comment
Share on other sites

Je l moguce da mi raskidamo igraca zbog virusnog oboljenja? Pa nije on od kamena, svakom se dese virus ili korona, sta god. Ne verujem da bi se to preterano odrazilo na njegove igre, ajde da se gadno povredio pa i da razumem, mada i to nije fer. Al ovo je jedini klub koji raskida igraca jer ima virusno oboljenje..  

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Gle, da se ne lažemo, stranac, sem ako ima 17-18 godina kupuje se radi INSTANT kvaliteta. Ljudi kao Zo kojima trebaju meseci da se uklope pa onda isporuče su jedan u sto.

 

Drugo, ko je gledao tekmu protiv Olimpijakosa, DOSLOVNO je mogao da vidi kako je dečko ODUSTAO. Došlo mu tokom te tekme iz dupeta u glavu da je ovde tvrdo i da se njemu to baš i ne dopada. Odigrao je meč do kraja samo zato što ga je bilo sramota da izađe sam sa parketa, a po njegovom govoru tela, gesktikulacijama i usiljenom osmehu na licu ko god je hteo da vidi sve je bilo poprilično jasno.

 

Lin nije od onih koji ustanu kada ih patosiraju već od onih koji ostanu da leže. To je to.

 

Garantujem da je više njemu bilo do bežanja od Bože mili kud sam zašo nego klubu.

 

Što bi rekli, putuj Igumane.

 

I ja mislim isto. On je tip igrača koji je zujalica, brz, prodoran... a u nekim situacijama bukvalno nije uzimao otvorene šuteve... ako mu se ne sviđa tvrdo u EL, pa onda i bolje što je otišao...

 

Niko mu nije branio da izdivlja kad je mogao, evo Vildoza došao pa to radi, i to prekvalitetno... a on rešio da ide linijom manjeg otpora...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

siguran sam da laza ima neprikosnoveni autoritet u svlacionici, bar kod domacih igraca

autoritet se ne stice nuzno igrackim kvalitetom

 

Autoritet stecen tako sto si prosecan igrac kog nece nijedan drugi klub da kupi pa zato igras 11 god u istom klubu, zauzimas mesta mladjim igracima a predsednik nece da te skloni iz kluba zbog nekih svojih mahinacija i nije mnogo veliki autoritet.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Verujem da Holland sledeci dobija virus. Ne verujem da Zvezda dovodi stranca da bude role player, a i njegova minutaza dosta toga govori.

 

Edit: A i u prilog ovoj tvrdnji ide potvrda jednog od moderatora (ima jako dobre info iz KK) na drugom forumu da je Zvezda stvarno zainteresovana za TLC.

Edited by Bagzzi
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MisaF said:

Autoritet stecen tako sto si prosecan igrac kog nece nijedan drugi klub da kupi pa zato igras 11 god u istom klubu, zauzimas mesta mladjim igracima a predsednik nece da te skloni iz kluba zbog nekih svojih mahinacija i nije mnogo veliki autoritet.

ja rekoh lepo da se autoritet ne stice nuzno igrackim kvalitetom

tako je i kod drugih profesija, ne samo u sportu

 

ali ako mislite da je laza nebitan faktor u svlacionici ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

juče slušam kratak intervju nedovića, koji završava nešto tipa "...onda možemo da pobedimo ako bog da"

odma' sam pomislio na džejmsa u ulozi boga iz rečenice 🙃

James je prosle godine protiv nas u Monaku odigrao u uber stetocina modu, generalno je cela ekipa igrala traljavo, i opet smo uspeli da se samopobedimo. Dakle ne zavisi sve samo od njega tamo, a ove godine tek imaju fire power, tako da ce biti ultra zajebano.Ja se ipak potajno nadam njihovom losem danu, ludilu Vildoze i Nedovica, i da ce coach Dovla veci deo utakmice da se ne mesa u svoj posao😎

 

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

To je ključno.

 

to realno ne znamo, jer nismo unutar organizacije.

svakako je činjenica da nisu svi igrači jednaki, odnosno, isto tretirani. tako je i u realnom životu, tako je bilo i kod radonjića, samo su rezultati i kontekst u kome smo, najčešće pokrivali te nepravilnosti.

 

nebitno je u smislu pravde - ako je dobar košarkaš, snaćiće se kojekude. mene samo rajca šta je mogao da nam pruži u finalu aba lige i možda nešto usput.

sad nam ostaje da se nadamo kako će džoni hilandar da poludi kada je važno, ko zna, možda i hoće, ako bog da.

ako bog ne da, onda nam nije suđeno i tako je i trebalo.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nini3112 said:

Bas me ne bi cudilo da vidimo Ivanovicu ledja(ja sam za kao navijac),zadnjih 3 utakmica nema ga na parketu,mozda je ispucao svoje prilike samo ga jos nije uhvatio virus😁

 

Mislim da su male šanse za to. Za razliku od Holanda i Adamsa - igrači sa solidnim CV-em koji se mogu udomiti preuzimanjem ugovora ili kompenzacijskim pokrivanjem dela plate, Džoni je u odnosu na reciprocitet efektiva - plata, trenutno jedan od najskupljih igrača u rotaciji jer je transparentno neupotrebljiv u EL a čuvati ga za ABA kao bek-ap pleja je prilično luksuziranje. 

Neće ga ovako preplaćenog i preplašenog uzeti niko ni u rangu niže jer je njegovih 350K prejaka cifra za EC bek-ap pleja što mu je po upotrebnoj vrednosti trenutno mera. Za razliku od Holanda koji sigurno nije sretan ovim tretmanom i ulogom, morao bi i Džoni da se složi sa takvim transferom sve i da nekog pretupamo namudjenim hajlajcima.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...