Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Tamburinjo said:

+

+ Nasli smo Miskov mejl u spamu gde pise da je Petrusev centar ne cetvorka

+ Manje od 30 izmena po utakmici

+ Vidi se napredak u odbrani

+ Bentil je vec standardan

+ Simonovic je trepnuo cak tri puta tokom utakmice

+ Kovacic i Kuzmanovic vise i ne gledaju tekmu 

+ Dobrivoje dao trojku 

+ Nismo poslednji 

+ Primili smo kos samo na isteku dve cetvrtine

 

+ džoni obukao duks na cca 7 minuta pre kraja

Link to comment
Share on other sites

Mi nismo favorit protiv Asvela u Beogradu. Gledao sam ih noćas i malo protiv Baskonije. 

 

Mislim da samo još Čoviću nije jasno koliko je promašena koncepcija na bazi domaće boranije. Mi nemamo ni jedno evrokup krilo u rotaciji. No o tome je trebalo razmišljati ranije. 

 

A trener, alisa u zemlji čuda. 

 

PS. vidi se napredak

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jaka blazic said:

 

fener izgubio, znaci protiv nas ima da ih zategne itudis i samo cudom necemo na 1-6

 

hahahahah ovo sam propustio evo odmah mecem hvala kolega

 

- izgubili su proslu pa ih sada zategao trener

p.s. vazi samo za ekipe koje igraju protiv nas ne i za nas 

 

p.p.sss.spps.sps.sps... a ako su dobili proslu u odlicnoj su formi opaaaa nema kraja idemooooo... nikad nije do nas

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Da nije bilo povrede Mitrovića ne verujem da bi Jovanović odustao od guranja Petruševa na 4. Ova situacija sa Lukom je doprinela da mu brže dođe iz dupeta u glavu i shvati da Petrušev mora na 5.

A sta ce biti kad se Luka vrati?Ako vrati predjasnju ulogu Filipu onda tek mi nece biti nista jasno.

 

 

Ali ajde tek je mesec dana proslo u sezoni + pripreme...Mi jos ne znamo koja nam je glavna petorka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto vj pokusava da igramo u napadu nece da prodje u el. Nemamo mi municiju da igramo brzo i na veci broj poseda, mislim da moramo malo da igramo strpljivije i da trazimo bolja resenja u napadu. 

Neda krenuo na prodor tek u 40' min  utakmice, iako je brzi od 90% od igraca u el i ovako sa pola noge. 

Ovo sto je dobric odigrao veceras je gore i od najgore laziceve partije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neozbiljni smo. Bentil umesto da prikuca u kontri, on maši zicer o tablu, a onda i dva bacanja... A nijedan igrač a ni trener ne reklamira da je Lojd dirao tablu... Pa primimo trojku, mislim stvarno WTF momenat... Pa Marković koji 2-3 puta pripaljuje sa 8 metara na kraju napada... Bilo je toga još... Promašena bacanja takođe...

 

Ja ne mogu da vidim pozitivne stvari, kojih je bilo, kad izgledamo totalno nedoraslo i amaterski za ligu u kojoj igramo...

Link to comment
Share on other sites

Znaci glavna zamerka treneru je to sto je los trener, sto nema pojma i sto bas ne valja. Te tri konkretne stvari ako popravi, bice on dobar trener. Tako bar kaze strucni savet.

 

Nevezano za to - vrlo mi se svideo komentar Papanesto (vlasnika Pao), kad je rekao da Laso nije trener koji se dokazao sa sub - 30m budzetom. Vrlo interesantan pogled i generalno se slazem kad se porede uspesi velikih trenerskih zvezda kao sto je onaj sto je napusio Datomea sa ovim nasim...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

A sta ce biti kad se Luka vrati?Ako vrati predjasnju ulogu Filipu onda tek mi nece biti nista jasno.

 

 

Ali ajde tek je mesec dana proslo u sezoni + pripreme...Mi jos ne znamo koja nam je glavna petorka.

 

Ako vrati ulogu Petruševu pre povrede onda je lud, valjda je sada video da mu to nije u interesu. Tako radi i na svoju štetu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, keli165 said:

Ovo sto vj pokusava da igramo u napadu nece da prodje u el. Nemamo mi municiju da igramo brzo i na veci broj poseda, mislim da moramo malo da igramo strpljivije i da trazimo bolja resenja u napadu. 

 

zapravo, mi moramo da igramo brzo i na nepostavljene odbrane. osim markovića, koji ji ipak penzos, iako je igrao odlično večeras, nemamo igrače koji mogu da igraju pun napad i da izađe nešto dobro iz toga

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jaka blazic said:

 

 

fener izgubio, znaci protiv nas ima da ih zategne itudis i samo cudom necemo na 1-6

 

 

 

mojne se ljutis sto ti opet citiram ovu meni epsku recenicu ali najveca legenda foruma Tito je je jos davnijeh dana rekao 

Ne valja kada se grobarima povredi igrac jer onda skupe svlacionicu i onda im ovi bolji igraci igraju duze. 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

zapravo, mi moramo da igramo brzo i na nepostavljene odbrane. osim markovića, koji ji ipak penzos, iako je igrao odlično večeras, nemamo igrače koji mogu da igraju pun napad i da izađe nešto dobro iz toga

Nije poenta u punom napadu, nije problem ni da se zavrsi napad u 5 sekundi  ako je cista pozicija. Ne svidja mi se cim dodjemo do neke polupozicije za sut pripaljujemo. Za ovo sto ja pricam potrebno je verovatno malo vise vremena da se ekipa uigra ali ne vidim da to ide u tom pravcu.

Kad se vec prica o napadu na nepostavljenu odbranu, tranzicija nam je ocajna.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i definitvno jasno, Vlada nema snagu da iznese ovo.Ekipa ima potencijal, napred se neki vidi, medjutim jednostavno treba iskustvo i rutina, a to Vlada nema.

Da stvar bude gora, i pomocnici su mu novajlije, koji tek nemaju ama bas nikakvo iskistvo.

Nazalost, tako se ne moze u EL

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...