Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

yVNGhd3.gif

 

Uzeo sut bez oklevanja i to u kakvom trenutku.

 

3 minutes ago, Profesor said:

Potez koji je slomio utakmicu u nasu korist. Mislim da je ovde inat proradio kod Lazarevica. Nije se uopste dvoumio hoce li uzeti sut.

 

I to jeste za pohvalu ali da se ne zezamo, nije to nesto sto treba da mu obezbedi mesto u timu i za narednu sezonu. Kad bi to mogao da pogadja kao Lazic sa nekih 35% ili cak i vise jer su uglavnom skroz otvoreni njihovi sutevi, pa jos da kazes da je dobro imati ga. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

I to jeste za pohvalu ali da se ne zezamo, nije to nesto sto treba da mu obezbedi mesto u timu i za narednu sezonu. Kad bi to mogao da pogadja kao Lazic sa nekih 35% ili cak i vise jer su uglavnom skroz otvoreni njihovi sutevi, pa jos da kazes da je dobro imati ga. 

 

U 15 ce imati mesto sigurno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

yVNGhd3.gif

 

Uzeo sut bez oklevanja i to u kakvom trenutku.

On je namerno promašio onaj zicer u prošloj utakmici i ovde ga ostavljaju samog, čak se i odmiču od njega kad je dobio loptu.

Što bi neko rekao: "E, onda se pojavi Lazarević, bum, doviđenja"

Pošto se istorija ponavlja i poigrava cenim da će  ABA pobednika rešiti Holand. On to najbolje zna 😉

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Stoji svaka kritika za Lazarevica al se olako zaboravlja da je decko ove godine 90% cetvorki strpao u dzep kao sto su izmedju ostalih Mirotic i Vezenkov a da je i Sasa Obradovic rekao da je mozda najbolja defanzivna cetvorka u europi sto ipak nije mala stvar. 

Koliko se secam prosle godine je dosta bolji bio na obrucu i cesce je znao pogoditi iz coska nego ove,e sad da li se ove sezone vise trosi u odbrani pa mu se koncentracija i osecaj izgube ko ce ga znati jbg. Mislim da on i dalje kao def. specijalac ima mesta u timu i kad bi iskoristio leto da jos malo popravi sut pa da pogadja  bar otvorene (kao Lazic npr.) bio bi jako koristan.

Bonus mu je sto je domaci igrac i ipak nije to to kad nema bar par nasih momaka koliko god nas belad nervirali.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fradler said:

Ocekujem Javor-Hordov-Petek u cetvrtak, nadam se da cemo izbeci Koljensica.

Javor mi se cini sigurica, Hordovu bi to bilo 3. put da sudi pa ne znam. Petek ako moze nikako. Nedovic takodje. Zaobici nas u sirokom luku, molim. Daj Majkica ako vec mora.

59 minutes ago, Sector said:

 

Ni lopti nije jasno kako je prošla.

Nije ni klupi KKP ni Madaru koji se okrenuo posle suta da vidi ko je tacno dao kos...:) Jedino je Zoc znalacki unapred video da nece izaci na dobro.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Javor mi se cini sigurica, Hordovu bi to bilo 3. put da sudi pa ne znam. Petek ako moze nikako. Nedovic takodje. Zaobici nas u sirokom luku, molim. Daj Majkica ako vec mora.

Nije ni klupi KKP ni Madaru koji se okrenuo posle suta da vidi ko je tacno dao kos...:) Jedino je Zoc znalacki unapred video da nece izaci na dobro.

Pukl, Javor i Hordov

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao je umesto Pukla i Boltauzer (sinoc je bio solidan), ali Pukl je doro resenje. Dobra sudijska trojka na papiru. Ako budu u stanju da se suprotstave pritiscima kao u G3 i G4 kod nas, onda je to ok. Ionako mislim i nadam se, da sudije nece biti faktor. Ako mi budemo u stanju da ponovimo odbranu iz ove dve zadnje utakmice i ne dozvolimo sutersko ludilo KKP onda imamo itekako sanse. Ali, oni imaju znacajnu prednost i toga trebamo biti svesni. It's their game to lose.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PERICA!!! said:

Obradovic u fazonu aj da vidimo jesi li Lazare nindža ili mindža, i jbg ispade nindža... jbg... zajebo se...

 

mi smo sinoc sutirali ekipno 36% za tri, sto nam je najbolji procenat jos od druge tekme, gde smo imali 37%.

 

takvu ekipu je logicno pustati, u smislu odabranih igraca a lazarevic je tu zicer, hue hue.

 

razlika je sto je partizan sinoc sutirao 26%, obicno su na 40+%

4 minutes ago, DameTime said:

 

Sigurna sam da je mislio na tribine i to da oni mogu prirediti veće sranje. Pošto je ponašanje igrača KKCZ za svaku pohvalu.

 

barkley i magia sad moraju da preuzmu navijanje, posto je kockooblo u autu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...