Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Пошто је аба лига прва лига по неким стручним новинарима, онда лепо ако се не појаве 13.06 слижбени резултат 3 0 за Звезду и да се избаце онда у трећу лигу а то је за њих тај КЛС па нек гуле тамо утакмице. 

 

Ајде бре због Цедевите и два меча у словенској лиги су могли да одложе мајсторицу на недељу дана а сада не могу да случајно не испусте предност пољуљане Звезде без иједног меча месец дана а они се подигли из нокдауна. Еј ти оће на силу да узму трофеј па им смета један дан срамота. Довољно говори ова комедија око продавања карата а не знају сатницу, јасно ко дан да желе без борбе да узму титулу јер изгледа им је јасна порука од Душка Ивановића на конференцији на последњем дербију. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СамоТи3 said:

Ајде бре због Цедевите и два меча у словенској лиги су могли да одложе мајсторицу на недељу дана

 

Dokle će ovo da se ponavlja, odlaganje majstorice nema veze sa slovenačkom ligom, već je bio zahtev partizana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sav kredibilitet i šatro ozbiljnost Zorana Savića kao funkcionera pada u vodu sa pitanjem za satnicu meča u ponedeljak. Ljudi su prodali 4.000 karata za ponedeljak u 20h, kako ako ne znate satnicu majstore? 😂 Da se ne zajebavamo, stvar je prilično jasna.

  • Like 10
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

 

Dokle će ovo da se ponavlja, odlaganje majstorice nema veze sa slovenačkom ligom, već je bio zahtev partizana.

Tako je, igrano finale izmedju je posledica a ne uzrok i to je vazno napomenuti svaki put. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, mislio sam da je sve ovo zbog nesposobnosti ljudi koji vode ligu i odredjuju termine. Reko, zabrljali su, nista cudno kada je u pitanju kosarka na ovim prostorima. Ali sada, nakon sto Partizan odbija da se termini pomere za JEDAN DAN, iako sto smo mi njih cekali 20 dana, siguran sam da Partizan zapravo sve vreme stoji iza svih ovih odlaganja i zajebancija. Ladno hoce da osvoje nesto van terena, posto na terenu tesko ide. Stvarno su neverovatni. Ako se bude igralo, tek sam sad siguran da cemo ih pobediti jer je prosto nemoguce da nakon svega sto su radili cele sezone i evo sada na kraju ostanu nekaznjeni od strane kosarkaske karme.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

 

Meni je sve ovo mucno da mi se tacno ogadilo finale kojem sam se nekad radovao.

 

Misljanja sam da je bolje da se ni ne igra jer je toliko velika tenzija da ovo ne moze da se zavrsi kako treba u fer i sportskoj borbi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sto ne bismo mi igrali 13og, a oni 12og, u Areni i jedni i drugi, pa ko vise lopti provuce kroz obruc dobije utakmicu? Tipa ogranici se da moze sa pola terena da se gadja (da ne bude lako) i eto. Igrali i mi i oni, naravno domacinstvo da se ispostuje. Trecu gadjamo u Pioniru. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero_Cameron said:

Sad bih pristao da se prvi mec pise 20:0 pa da se igra onda. Steta sto to nije moguce.

Teoretski je moguće.

 

Kao što Vojinović može i da promeni termin bez saglasnosti klubova.

Link to comment
Share on other sites

Ako su se KLS i ABA dogovorili i obe lige objave datume, mogu li klubovi sad da diktiraju neke nove datume neovisno od toga da li se radi o Zvezdi ili KKP?

 

Mislim sad Savic kaze da je to neko pravilo kojeg se drze i nece da odstupe. To pravilo uvedeno kada? Pre tri dana kad je Vojinovic objavio datume ili neko drugo pravilo koje nam nije poznato?

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prema dogovoru između Košarkaške lige Srbije i Aba lige, prvo će biti odigrano finale domaćeg prvenstva između Zvezde i FMP Železnika, a potom borba za titulu u regionalnom takmičenju. Po tom planu, finalni mečevi KLS na programu su u petak i nedelju, a eventualna majstorica bi bila zakazana za ponedeljak.

 

Aba liga je ‘večitima’ poslala predlog po kojem bi finalna serija počela 13. juna, dan kasnije nego što je prvobitno planirano. Predloženi termini za ostale utakmice su 15. i 18. jun, kao i 20. i 23. za eventualne četvrtu i petu utakmicu. Iz redova ‘crno-belih’ su u pismu javnosti jasno istakli da se protive tom predlogu, dok je šampion Srbije i ABA lige obavestio rukovodstvo ABA lige da pristaje na predložene termine.

U odgovoru ‘crveno-belih’, u koji je Sport Klub imao uvid, navodi se da će klub sa Malog Kalemegdana isključivo poštovati termine utakmica koji su dogovoreni između čelnika KLS i Aba lige na sastanku u četvrtak.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...