Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kad se govori o jakoj KLS i spominje se Mega uz Zvezdu i Partizan, mora se imati u vidu da je Misko jos ranije govorio da Mega ovakva kakva je ne bi mogla da postoji bez ABA. Da prosto KLS nema kapacitet da privuce igrace i pruzi im perspektivu. Tako da treba racunati da ce KLS biti otprilike na istom, ako ne i na slabijem nivou od onog na kojem je sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kokodakalo said:

Kad se govori o jakoj KLS i spominje se Mega uz Zvezdu i Partizan, mora se imati u vidu da je Misko jos ranije govorio da Mega ovakva kakva je ne bi mogla da postoji bez ABA. Da prosto KLS nema kapacitet da privuce igrace i pruzi im perspektivu. Tako da treba racunati da ce KLS biti otprilike na istom, ako ne i na slabijem nivou od onog na kojem je sad.

Mnogo je bitno sta zalizani kaže

Link to comment
Share on other sites

Danas sam nestrpljiv kao da igramo utakmicu za prolazak na F4. 😊 Posle ovolikog čekanja je velika šteta što je jedino utakmica u isto vreme kad i protest pa može se desiti i da ne bude puna hala. Ali svakako verujem da će biti dobro ispunjena i da će biti sjajna atmosfera. Biće danas jako lepa utakmica. Momcu su željni košarke kao i mi. 😊

Izvinite, ali ja se moram još jednom ponoviti. PREPONOSAN sam na naše momke. Često napravimo pogrešnu procenu igračkih kvaliteta ali skoro nikad nismo pogrešili u proceni ljudskih kvaliteta. Igrači su nam Gospoda koja ćute, treniraju i oru na terenu. I ne bave se stvarima koje nemaju veze sa terenom ( svako od vas će shvatiti na šta mislim). I tako je cele sezone. Zato sam ubeđen da će opet biti tripleta i da će opet biti Kalemegdan u junu jer smo svojim ponašanjem a nadam se da ćemo na kraju i igrom to zaslužiti. 

Momci hvala Vam na ovolikom strpljenju jer ste u nenormalnoj poziciji od onih koji sada kukaju i verujem da vas je Duško podesio za naredne mečeve ali ne da vodite politiku nego da preorete teren i pokažete da ste najbolji! 🔴

P. S. A mi braćo i sestre, Zvezdaši i Zvezdašice, prepoznaću vas danas po pesmi i dlanovima. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

u 18h je protest, kakav crni fmp i dlanovi

Naravno. Protest uvek na prvom mestu. Osim kada u istom terminu igra Zvezda. 

Edited by Čočo
Svakako žena ide kao glavni zastupnik i glava porodice. 😃
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Одложили су целу серију против СЦ, затим су одложили прву и трећу утакмицу против Олимпије самим тим и финале и онда су направили проблем за 1 дан, невероватан безобразлук. Што би они рекли страх у вама измиче контроли, а што би Душко рекао и они знају да ћемо их добити. Никад убеђенији нисам био у трофеј као сада.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

FMP je mnogo veci protivnik od Studenata i voleo bih da ih dobijemo na 3 meca, uz rasporedjenu minutazu.

Bice to malo teze a  da ne dobijui upalu mišića igrači, ali neka se lagano razigravaju, čuvaju i rasporede. 

Bice najjaci kad se treba

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Udjitr na uzivo temu pa vidite interesovanje, e takvo ce biti uvek ako nema Aba lige i igramo samo Kls. Cak jos manje.

Nije brate, nego igrao je Nole. I ja sam tek kasnije uključio Zvezdu. Nole i Zvezda su isto :)

Link to comment
Share on other sites

Quote

Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle pobede nad FMP da je iz njegove perspektive bilo primetno da ekipa dugo nije igrala takmičarski meč.

Crveno-beli su poveli u finalu AdmiralBet KLS protiv FMP pobedom od 94:70 u dvorani "Aleksandar Nikolić" odigravši tako prvi meč posle 16 dana.

"Posle jedne male predsezone, ponovo smo počeli da igramo. Malo je čudno svima, posle toliko vremena, ali mislim da smo imali periode dobre igre, agresivnost, odbranu, ali je evidentno da ove dve utakmice će nam dobro doći da podignemo formu", naveo je Ivanović na početku konferencije za štampu.

Kako posle ovakve pauze ponovo ući u ritam kada se igra na svaka dva, tri dana?

"Pa, moram da kažem da su igrači u ovom dugom periodu samo treninga  radili maksimalno dobro i skoncentrisano i da smo zadržali jednu određenu formu. Fali nam ta kontakt igra, igra pet na pet... Videlo se to i večeras. Mislim da smo iskoristili ovaj period dobro. Bitno je da spojne okolnosti ne utiču na tvoj rad. Veoma je bitno da čovek može da uspe da te okolnosti ne utiču na njega, već da on te okolnosti vidi kako on hoće. Mi smo tako uradili".

Luka Vildoza je nešto ranije nego što je planirano okončao meč. Argentinac je sakupio 13 minuta na parketu zatim se požalivši na povredu.

"Videćemo šta je... Imao je neko malo istegnuće prepone", otkrio je Ivanović.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...