Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, BojanaCZV said:

A ima nesto i do vracanja Holanda u 12.

 

Bez zeze, ta luda glava ima nesto i donosi to sa sobom 🙃

Holland je baš profitirao od Campazza, kao što svaki fobar šuter i može/treba.

 

Čovek prosto "cepa" protivničke odbrane. 

 

Znam da sam dosadan i da verovatno svi isto žele ali za iduću sezonu -Campazzo pa svi ostali i imamo čemu da se nadamo. 

To nije lak posao, nimalo, ali neka urade  sve što je moguće da ga zadrže pa šta bude

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Na pitanje o propustenim sansama za top 8 i gde svi ocekuju da je smoren on izjavi da ce se boriti za 9.mesto

Vidim na tw se komsijski navijaci smeju toj izjavi ali meni je to top

Lik pritom ima dve EL 

 

meni je top i sto se smeju.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Covek je primer profesionalizma, da igram za CZ sramota bi me bilo da ne izginem na terenu pored njega. Nije on samo na talenat i rad stigao do ovakve karijere, ima malo i do nacina razmisljanja.

Screenshot-20230407-094544-Twitter.jpg

Veteran sve rekao

  • Like 27
  • Love 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Poseidon said:

Holland je baš profitirao od Campazza, kao što svaki fobar šuter i može/treba.

 

Čovek prosto "cepa" protivničke odbrane. 

 

Znam da sam dosadan i da verovatno svi isto žele ali za iduću sezonu -Campazzo pa svi ostali i imamo čemu da se nadamo. 

To nije lak posao, nimalo, ali neka urade  sve što je moguće da ga zadrže pa šta bude

Da klub uradi sve što je potrebno a vala i mi navijači. Samo se vi meni opet smejte ali ja sam ozbiljan bio za odlazak na Beograd na vodi sa zdušnim bodrenjem i da se pošalje sva ljubav čoveku pa da vidi kakva lepa priča ga može čekati sledeće sezone. ❤🇦🇷

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Wingwalker said:

Treba nam ovaj Petrušev.
Sledeće sezone će biti najmanje za pola klase bolji.
Nadam se da Miško nije toliki dripac da ga uvalja nekom milijunašu na 6-7 mpg za preterane pare.

 

Naravno da nam treba, decko ce biti fantastican igrac samo da ne pojuri NBA snove prerano.

Samo ima jedna stvar.

 

Preterano mi ide na onu stvar ovaj njegov Hezonja-NBA-Komsije stav na terenu.

Sinoc da trojku u finisu q1, okrece se ka Barcokasu i kao puca u njega. Onaj dan, kuca preko igraca i potpuno nepotrebno ga kurcevito pozdravlja ramenom.

Ako vec nisi mangup kao Gurovic ili Miloje pa da se pobijes na terenu ko ispred zgrade, a videli smo da nije, onda budi kul i korektan, nemoj da se izdvajas od svih koji su nosili i nose nas dres ovih godina jer nisi ni blizu najbolji igrac kluba, a i da jesi to te ne opravdava.

Nije mu dobar taj stav pre svega zbog njega samog, jer usled oscilacija kojima je sklon nema ni pokrice za takvo ponasanje, samo daje do znanja svima da ima problem sa samopouzdanjem.

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

facu 5x ukradenih za 29mins. 

hassan ukrasti - 4x ukradene za manje od 19mins.

Bila je ona sekvenca u 3/4 kad su Facu i Hasan sve krali, a Dobric sve promasivao u kontri. Tad sam bas ispizdeo na njega.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Volter said:

Meni je drago što vidim angažovanog Martina, fizički potpuno spremnog, nema više straha, trči kontre, brutalno kuca, krade lopte...samo da ga ne ureknem. 

Bogami strašna transformacija od onog igrača sa početka sezone. Zalicio je na EL košarkaša sta se u početku nije moglo reci. Samo neka potraje kao i ovaj dobar momentum u kome se nalazimo uoči  najvažnijih mečeva. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Bila je ona sekvenca u 3/4 kad su Facu i Hasan sve krali, a Dobric sve promasivao u kontri. Tad sam bas ispizdeo na njega.

 

Nisam ovo videla, izasla da kupim mleko, a malo i da zamantam.

 

Vracam se u stan, vidim tisina, znaci vodimo, ali opet, nismo ih rasturili, rekoh koji skor, vodimo 6, Nina ulece, Dobric sve promasio samo trci, 20razlike smo trebali da vodimo 🙃

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nisam ja u fazonu karme, o tome @Magianek' brine. vise je, onako, besplatna i bespotrebna dodatna motivacija, koje nam ionako ne fali u poslednje vreme. tako da, iskreno zahvaljujem.

 

Još samo fali da je Obradović izjavio da nemate šanse u finalu Aba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...