Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 hours ago, Profesor said:

 

 

Inace plasman Partizana u Top 8 bi trebao da smanji napetost pred zavrsnicu Aba lige. Bilo bi lepo da uzivamo u kosarci i ne obracamo previse paznje na Javore i ostale lopove.

Kakve veze ima njihov plasman sa smanjenjem tenzija?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Profesor said:

Mi ovde godinama pricamo o stvaranju ozbiljnog tima na startu sezone, hajpu na tribinama, rekordnim prihodima od ulaznica i marketinga, borbi za top 8 kao posledica takvog tima i takve atmosfere. I onda dodje Partizan i lagano u prvoj sezoni sprovede sve to. Sta je sa druge strane za poslednjih 6 godina radio dr Nebojsa?

 

Како шта!? Па просипао демагогију и саопштењима спиновао на друге.

Причали смо већ, у кошарци је много лакше направити евро успјех него у фудбалу. И даље, 100х лакше  јер колико год се повећавали буџети у кошарци још више је то у фудбалу једноставно такво је интересовање тј. тржиште у Европи. 

Још једном: лицемјерје комшија са лажним опозиционарењем а Вучић их буквално спасао катанца а онда им утрпао и милионе у гузицу, је једна страна медаље. Оставили су од прошле године скоро читаву екипу, отјерала Мура и Гласа а довели 2 топ појачања. Жоц није топ стваралац али зна радити са премијум екипама, најбоље. Све на вријеме постављено а премијум садржај носи и велики број претплатника и јак маркетинг (а и дуго се чекало сва им је енергија у кошарци).

Са друге стране Човић у ову сезону улази без старог тренера и лидера екипе. Промовише тотално незрелог тренера за овакву екипу. Долази Радуљица муљ комбинацијом за мјесто високог центра, а Кампаца чекамо због његове грешке коју чак није ни оповргао него је рекао "да је казна престрога". Тако није дошао ни Полонара. ФМП у исто вријеме са Ђенком  чак 6 странаца. Ништа није одрађено на вријеме од пара (што је Човићева обавеза бр1), до ростера (у шта се редовно петљао а није требао).

Није ова сезона била пројекат Старлинк у свемиру али сваки озбиљан пројекат тражи анализу и квалитетне људе да има ко да изнесе организацију, свако за свој дио посла. Људи то виде јер се стално понавља па је мање и повјерење а самим тим и број претплатних карата. Што се тиче маркетинга нема клуба који би мање искоростио Новака Ђоковића за све ове године. Човићу је све ад хок док гледа изолован мечеве са својом женом...

Небојша Човић за овај ниво о којем причамо није и никад бити неће. 50 година у кошарци које стално помиње треба једино да га квалификује за пензију, све остало је демагогија...

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

ja se radujem. i voleo bih da odu na f4, ako se slozi tako situacija. voleo bih i da osvoje euroleague.

 

Ја немам никакав проблем да честитам комшијама успјех али да бих волио да узму ЕЛ, па не бих и то није ништа лоше. Вољети или прижељкивати, е те емоције су резервисане за Звезду од кад знам за себе. Ово је дио форума за навијаче а да су равнодушност, мањак страсти и одсуство ривалства одувијек постојали, ми не би о овим стварима ни причали. Спорт би био на нивоу везања гоблена.

Неки од вас претјерују и чини се да неке политичко друштвене ствари пресликавате у ово двориште. Не знам јеси ли ти или неко други али знам да сам скоро прочитао како "треба да се деси да навијачи подрже једног геја кошаркаша па би то онда био искорак у српском друштву/спорту"!? Потпуно бркате бабе и жабе бар на овом дијелу форума.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Ne znam da li ste svesni, ali mi nismo u junu mogli da zadrzimo ni Deju ni Waltersa ni Kalinu i da ne pominjem, a pricate o nekom cilju??? 

 

Ko kaže da nismo mogli? Nedavno je Guru pisao da smo na početku sezone za nove igrače, trenera i stručni štab potrošili oko 6 miliona evra. I prema mojoj računici to je tu negde. Zar nismo mogli da izdvojimo deo tih para kako bi zadržali Kalinića, Voltersa, Holinsa? Ostalo bi para i za Nedovića, za dobrog trenera i plus za dvojicu ili trojicu kvalitetnih igrača. Činjenica da smo posle 6 kola doveli Vildozu i Duška govori da je bilo i viška para. Čović je izigravao stručnjaka, mislio je i da pravi novog vrhunskog trenera. Žalopojke na državu su smešne. Država je reagovala i dovela nam Kampaca i Polonaru. Nije bilo ni kasno, mi smo u tom trenutku bili prvi u ABA ligi, imali seriju pobeda u Evroligi. I šta se dešava, Čović je opet napravio pizdariju. I opet je neko drugi kriv. Nije nama kriva ni država, ni Real, ni Barsa, Glikman, Savić. Kriv je Čović. Ne treba bežati od istine, dok god bežimo od istine neće nam ni biti bolje.

Edited by Volter
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nisam ja pricao o uspehu srpskog sporta, to si ti ucitao.

 

tebi nije drago sto igraju plejof, meni jeste. ti mislis da je to lose po zvezdu, ja ne mislim. a to sto ce te zajebavati, jebiga, zajebavaces i ti njih prvom prilikom.

Ma nisam tebi ucitavao vec je razgovor sa tobom samo posluzio da se pomenu oni kojima je ovaj uspeh KKP kao neki uspeh srpskog sporta i slicne budalastine.

Nego, kad si vec tu bas bih voleo da znam koji su razlozi da navijaš za njih u EL. Velis da to nije zato što su naš tim, da nema veze sa srpskim sportom. Mozda zbog nekih drugara koji navijaju za njih? Mozda jer Igraju lepo, zbog atmosfere...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Ја немам никакав проблем да честитам комшијама успјех али да бих волио да узму ЕЛ, па не бих и то није ништа лоше.

 

ja ni ne kazem da je to nesto lose.

nego je berti dosao sa "vi koji ste prizeljkivali partizan u evroligi" pricom, posto je upozoravao na te opasnosti, kada sam mu npr odgovorio onomad "kako je meni bas super sto cu gledati zvezda partizan u el"

 

uglavnom, kao sto nije nista lose to tvoje, nije ni ovo moje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Da Duško preboli sujetu i da Holandu Dobrićeve minute i upari ga sa Kampacom na terenu, eto njega na +15 ppg sa šutom za tri na +50%.

Nadam se da ce Lazarevic biti taj koji ce biti zrtvovan, decko je cool, dobar lik i sve ali je operisan u napadu i moraju se dati Hollandu minuti. Ako Holland bas podbaci onda vidjeti sta i kako ali sada to mora biti

 

Facu/Pefi

Luca/Neda

Dobric/Holland

Bentil/Petrusev

Martin/Luka a da izmedju Dzoni, Lazarevic, Kuzmic, Ilic se biraju 2 da popune broj.

 

Nije ni cudo da izgledamo bolje kada glavni igraci igraju mnogo vise minuta i kada je skracena rotacija/minutaza za neke igrace.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Da Duško preboli sujetu i da Holandu Dobrićeve minute i upari ga sa Kampacom na terenu, eto njega na +15 ppg sa šutom za tri na +50%.

Nema tu nikakve sujete. Duško je jako zadovoljan njegovim odnosom prema obavezama, treningu ... problem je što igrač sa 35 godina teško menja određene navike,

a vremena nema.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Nema tu nikakve sujete. Duško je jako zadovoljan njegovim odnosom prema obavezama, treningu ... problem je što igrač sa 35 godina teško menja određene navike,

a vremena nema.

 

Mislim i da mi nismo znali da ga iakoristimo, odnosno da ga koristimo u onoj kolicini i nacinu gdje bi donosio vise korisnog nego sto bi oduzeo.

 

Morali smo sa njim probati u onom katastrofalnom periodu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba se setiti i ti glavni igraci sta su u jednom delu sezone pruzali za svoje minute. Nedovicevi procenti suta za 3, Vildozin kanal od februara. A i Kampaco je bio pogubljen protiv Bajerna posle ispadanja Argentine u jako bitnoj utakmici. Nije ni Dusku bilo lako. Igrao sa onim sto ima. A ono drugo sto ima je Dobricev procenat za 3 ispod 30%, Lazarevicevi promaseni ziceri, Dzonijevo skakutanje po terenu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Nema tu nikakve sujete. Duško je jako zadovoljan njegovim odnosom prema obavezama, treningu ... problem je što igrač sa 35 godina teško menja određene navike,

a vremena nema.

 

 

Ako inisi autističan ili sujetan igra ti igrač koji je u boljoj formi ili jednostavno bolji igrač. Da ponovim, ja Dobrića VOLIM, pravio sam mu jebene klipove u čast, ali dečko se raspada u šutu i tu nikakva ljubav ne pomaže kad ne može da pogodi bazen kad je sam. 

Ovaj baja kada dobije loptu na Dobrićevoj poziciji, sam, dakle ista akcija, isto sve, isporučiće +50% šuta za tri, tj pospremiće u koš makar svaku drugu. A nije ni ovako operisan od košarke, POGOTOVU sa plejem  koji te NEPRESTANO hrani upotrebljivim loptama. 

Njegova gubljenja u odbrani i basketašku naivnost mogu da istrpim u situaciji kada drugi igrač na istoj poziciji ima slične mane, ali je potpuno van šuterske forme.

Dakle u pitanju je doslovno korišćenje raspoloživih resursa na osnovu zdravog razuma, ništa više.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Razmišljam nešto laički, ako Kampaco ima ugovor i za narednu sezonu onda para ima i za narednu sezonu. Ne vidim kako bi mogao da potpiše ugovor a da nema nekih garancija. Nijesmo se na slijepo obavezali.

Jeste, ne bi to Covic.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Sačekaćemo narednu sezonu da vidimo Duškov rič u fulu jer
ova nam je bila od "seci uši krpi dupe" do "drži vodu..."
Vidimo preko plota kako to izgleda kada se radi po skriptama uz isti level ulaganja ali mora se priznati i ozbiljnu podršku EL Obra efekta jer to je sada svima jasno bar kroz 4 tehničke u nizu u završnicama za KKP rivale - od toga 3 EL šampiona - a sa druge strane Partizan ima jednu tehničku za celu sezonu i to Papapetru (i da se ogradim od one opcije da nam tajming upliva ozbiljne kinte master sponzora nije bio dostupan kada je trebalo).
Ako se nešto ne može zameriti Dušku, to je stav gospodina i sportiste koji ne zna za kompromise, nikada se ne žali i ne traži opravdanja za propušteno a koliko još može izvuči iz ovog rostera to ćemo videti ubrzo.
Ja ne sumnjam da će Fakundo zverka u majicu na bratele progristi svoj učinak kroz svakog ko mu stane na put u ostatku sezone i zasigurno takvim izgaranjem povući još nekoliko frajera u tom gruvu jer ipak nismo neka skupina indijanaca.
Vidi se da mu je stalo da nadoknadi i ono što nam realno i nije dužan. Imamo mi u rosteru dovoljno zaebanog materijala za odbranu dve preostale titule.














  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...