Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Zavisi dosta od toga da li će ABA opet imati dva predstavnika. O povratku Rusa nema nikakvog govora, ali možda se iskopa neki drugi klub.

 

Iz tvojih usta... ja se nadam Valensiji i pobedniku EC.

 

Sto se tice sezone, mogu ovde da se pisu bajke do kraja sezone, jasno je da ovo ubedljivo najjaci i najskuplji tim KKCZ ikada i sada postavljati pitanje da li je ulazak u TOP8 neuspeh ili ne - pa naravno da je neuspeh, jer su ispred Baskonia i Zalgiris koji imaju po kvalitetu slabije igrace i trenere koji ni izbliza nemaju takav CV kao Ivanovic.

 

Naravno, da su Efes i Armani igrali onako kako je trebalo da igraju pa da se kaze da je bilo 8 boljih klubova, ali bez njih, lako je izdvojiti jos osam klubova koji su realno slabiji od ovogodisnje Crvene zvezde, a to su:

 

Bayern, Asvel, PAO, Alba, Baskonia, Valencia, Zalgiris i Virtus. OK, ovde Virtus ima veci budzet, ali i ekipu koja je zaista lose sastavljena.

 

Sto se tice svih ovih pobeda, one nece izbrisati PAO, Bayern i Albu, tacnije samo pojacavaju utisak da je tu ekipa samu sebe izbacila pucajuci sebi tri puta u stopalo. Takodje, mnogo je teze igrati protiv slabije, ali motivisane ekipa kakva je Alba, nego protiv Olympiacosa ili Efesa koji igraju onako kako igraju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko i mi dobijemo lovu, ovo bi bilo strava:

 

Facu 2m, Volters 400k(Teo),Top100k 

Neda 1m, Luca 1m,

Dobric 350k, Gudura 1m,

Petrusev 500k, Kalina 1m

Martin 600k, Mitar 350k, Jaiteh 1m

 

Coach Dusko 500k

 

-do 15. igraca nek se Covke igra menadzera

 

Ukupno okruglo 10m, plus 2-3 coviceva kamenjara. Ne puno vise nego sada, ako i uopste.

Znam da nije realno, ali realnost nije briga na koju se obaziremo.

 

  • Love 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Kad dobiju pozivnice, ABA nema prolaznost ka EL kao ni jedna nacionalna i regionalna liga.

Ugovor između ABA i EL je istekao pre 2-3 godine.

 

Uvek je sampion ABA lige imao mesto u EL, tako ce biti i sada cak i ako trofej osvoji Cedevita Olimpija. Jer, ako se desi da sampiona ABA lige EL preskoci, sama ABA liga gubi smisao svog postojanja (nije kao da je mnogo smislena i sada).

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Cavani said:

Ukoliko i mi dobijemo lovu, ovo bi bilo strava:

 

Facu 2m, Volters 400k(Teo),Top100k 

Neda 1m, Luca 1m,

Dobric 350k, Gudura 1m,

Petrusev 500k, Kalina 1m

Martin 600k, Mitar 350k, Jaiteh 1m

 

Coach Dusko 500k

 

-do 15. igraca nek se Covke igra menadzera

 

Ukupno okruglo 10m, plus 2-3 coviceva kamenjara. Ne puno vise nego sada, ako i uopste.

Znam da nije realno, ali realnost nije briga na koju se obaziremo.

 

Nisi uracunao obeštećenje za Gudurica i Kalinica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

FtD7X_DWIAABQK5?format=jpg&name=large

 

Odvratno.

 

Mocna Srbija hoce da ima sampiona Evrope u kosarci, pa ovaj je potpuno odlepio, a sto je najgore, moze mu se i niko ne moze da mu stane na put. Igrace se tako sve dok ne umre prirodnom smrcu.

Edited by goldberg
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Milko Miller said:

Nisi uracunao obeštećenje za Gudurica i Kalinica. 

Znam(Batistuta glasom).

To je samo primer kako bi mogao da izgleda tim od 10ak miliona, naspram onoga kako ga mi pravimo.  

Voleo bih da se ubuduce baziramo na kvalitet umesto kvantiteta, zaista ne vidim potrebu da redovno imamo 4-5 igraca van 12. To bi trebalo da popune juniori i talenti koje pokupimo.

10-12m je dovoljno da se napravi tim koji moze da se bori za f4, mozda i za titulu.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav, nisam gledao?
"Mitrović kada sa ovom lakoćom reši situaciju ispod koša imate osećaj da je najiskusniji košarkaš na svetu".

Odnosilo se na ona njegova školovanja visokih kada je okrenut ledjima na niskom postu, stane sa driblingom i onda se nekim lažnjakom dodavanja (više je to samo pogled ka spoljnoj liniji) oslobodi udvajanja pa već u narednoj sekundi svog čuvara ostavi na pogrešnoj nozi i nakon rolinga ka osnovnoj liniji, zakorači i položi o tablu.
Zaista deluje kao čašu vode popiti.

Pametna glava vazda bio.




  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kada je rec o Kampacu, ja se samo plasim da neko ne ponudi neku cifru za njega koju Zvezda mozda nece moci da isprati. Sigurno je da ce postojati velika zelja i volja kluba da ostane sledece sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav ostanak Kampaca, ne pamtim kad smo zadrzali nekog ko iole valja. Holins i Volters su bili prekrupni zalogaji, pa cak i jebeni Noko, a sad cemo ponajboljeg pleja u El da zadrzimo. How yes no. I ovih nekoliko meseci je splet okolnosti i cista privilegija, nek on nama obezbedi Kalemegdan u junu i bice to super zaokruzena prica. 

 

Btw, blizi se povratak lepog Braneta, a samim tim i ispadanje Holanda iz 12. Drago mi je sto se ispisao jednom ovakvom partijom, jako gotivna faca. Uz sve svoje mane covek je verovatno najcistiji suter u ekipi i kao takav je morao biti bolje iskoriscen.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Ma kakav ostanak Kampaca, ne pamtim kad smo zadrzali nekog ko iole valja. Holins i Volters su bili prekrupni zalogaji, pa cak i jebeni Noko, a sad cemo ponajboljeg pleja u El da zadrzimo. How yes no. I ovih nekoliko meseci je splet okolnosti i cista privilegija, nek on nama obezbedi Kalemegdan u junu i bice to super zaokruzena prica. 

 

Btw, blizi se povratak lepog Braneta, a samim tim i ispadanje Holanda iz 12. Drago mi je sto se ispisao jednom ovakvom partijom, jako gotivna faca. Uz sve svoje mane covek je verovatno najcistiji suter u ekipi i kao takav je morao biti bolje iskoriscen.

 

Pa nije pokazatelj finansijske moci samo da li si zadrzao nosioce nego i koga si doveo kao zamenu za te nosioce koji su otisli.

 

Tipa, ove sezone su mogli da ostanu svi osim Kalinica. Zamislimo onda sledeci tim:

 

Wolters, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Hollins

Dobric, Lazic, Lazarevic

Davidovac, White

Mitrovic, Kuzmic, Z. Nikolic

trener: Radonjic

 

Dakle, ostali su svi, cak i trener, ali je ovaj tim daleko slabiji i jeftiniji od ovog sadasnjeg. Ovde imas Hollinsa (koji bi bio povredjen i ne bi igrao?), Woltersa, Davidovca, u sadasnjem timu su ti tu Vildoza, Bentil, Martin, Petrusev i na sve to Campazzo.

 

Sustina je da mozda i moze da ostane Nedovic i mozda Petrusev, ali da se onda na 1 i 5 dovode razni Evansi ili Hayesi (kao sto to radi Zalgiris), a ne da se skauting radi direktno iz evroligaskih zveri (Armani, Olympiacos).

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlado Jo neznalica startovao sa 1-6 a onda dosao Alhemicar da od ,razbijene bande'' napravi masineriju. 

 

A kako to da ne pomenete da je Vlado Jo taj skor napravio bez Nedovica i mvp Vildoze? 

Ko nam garantuje da Vlado Jo  nije mogao da ima onakav skor od 8-9 pobeda? Pa mogao bi, poenta jr bila samo pustiti Vildozu da igra i Nedovica, sve su radili sami uz Petruseva. 

Alhemicar Dulo je posle toga sa tim Nedovicem i Vildozom uspeo da napravi isto gubitnicki skor kao Vlada Jo sa Adamsom i bez Nedovica. 

 

Pamet u glavu, i bez trenera pocetnika  ili penzionera slede sezone. 

 

 

Lako je igrati kad je nebitno i tebi i protivnicima, revijalno.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam toliko protiv dolaska Tea, ako dobije primjerenu ulogu u timu, ali bojim se da će to Čoviću biti crvena krpa da navijački puk ne vidi druga sranja koja će uraditi, tipa odlasci oba Argentinca, Duška, ostanak Raduljice, možda i dolazak nekog novog Raduljice... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...