Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, YAO said:

Pokusavam da zamislim nekog naseg igraca koji u inostranstvu igra i u toj zemlji juri reprezentativca te zemlje da ga prebije. Sta bi bilo sa njim. Laku noc

Prvo da ga posete poreznici da vidimo da li plaća porez u državi gde zarađuje za život. Pa da vidimo šta sve koristi, jedno deset dana doping testa, ne mora sve na grub način, ima i prefinjenih metoda kojima se neekom objasni da nije poželjan 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu cudjenje ako se ponavljaju iste stvari iznova i iznova?

 

Da li je Ivanovic jos jednom izgubio mec u kojem je njegov tim imao ogromnu razliku? Jeste.

 

Da li se pokazalo da je ABA liga brlog u kojem onaj koji ima prednost domaceg terena uvek lagano trijumfuje? Jeste.

 

Da li je ove sezone bilo dve pobede gostujucih timova u EL na mecevima pauerhausa? Jeste, jer to nije ABA brlog.

 

Da li su evroligaski mecevi ovih ekipa (kojih, nadam se, nece biti sledece sezone) bili bez incidenata? Jesu, jer se ni KKP ni KKCZ ne usudjuju da se tu izivljavaju kao sto se izivljavaju u svim drugim takmicenjima.

 

Mozemo mi pisati o sudjenju, Lessortu, ovome onome, cinjenica je da je prokockana prednost domaceg terena, da je jedan veliki projekat KKCZ u PO EL propao i da je znacajna krivica svih u klubu sto se sve to desilo.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I jos nesto da dodam, ovaj trener nema to da u ekipu usadi ratnicki duh. 

 Okej, pricajte vi sta hocete za Nelsona i bacanje Milutinova, al to je bila samoodbrana i samopostovanje. 

 

Gospodin si kad ne napadas prvi, al ako doopustas  da te neko samara a ti nemo gledas? Ti nisi gospodin, ti si njegova kuckica. 

 

Da razjasnimo tu Nelson situaciju 

Faul sviraju Bertansu u napadau, Simon pomaze nekom igracu Partizana da ustane, Nelson i Milutinov se u prolazu zakace rukama, Milutinov krece do Nelsona  da mu se unese u facu, Nelson ga odguruje. Milutinov zamahuje da ga udari, Raden ulice, Milutinov udara Radena u glavu, zamahuje opet na Nelsona koji se zalace na njega, onda rukom krece na  Simona i Nelson ga baca na parket. Dakle, tu je bilo svcega, opsta tuca.

Mislite vi sta hocete al tu su obe ekipe pokazale karakter. Svaka na svoj nacin.

 

Partizan i Lesor su ovde pokazali sve najgore sto su mogli ovim potezom, a mi smo pokazali da sko 3.14-ke. 

Da te covek 2 puta udari u glavu boksom, a da ti stojis i gledas ga??? 

 Kao neki mali psic koga tuce pijani gazda. Pa to je za anale. Mi se jesmo ponasali gospodski, al ako te neko tuce a ti ga gledaa, to je ponasanje luzera, gubitnika mez one stvari a je gospodina. Gospodin zna da se odbrani. A posebno je stvar  sto ovde timskog duha NEMA. DA NIKO NE SKOCI A SAIGRACA TI 2 PUTA PESNICE U GLAVU??? 

Pa da je tu jedan Kalina, Blazic, Nelson, Dzenkins.. To tako da prodje, sanse nema. A svi od reda gospoda sa velikim G, al uz to i pobednici i prijatelji. 

 

I zato pustite me laznog optimizma Duska Ivanovica, luzer i od ove ekipe pravi luzere gde svi igraju losije nego sto znaju i nece da poginu jedni za druge. 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Stvarno Luca bi trebao da smanji ovakvu nonsalanciju...

Decko odavno ne igra kosarku ima već 2 meseca maltene...ko ga trpi i zasto ne znam ali ne dobija kritike kao Ćofi posle svake gluposti koju napravi.

Nedović takodje...greška jedna i eto ga zacementiran za klupu sa 15-minutnom minutazom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

 

Stvarno Luca bi trebao da smanji ovakvu nonsalanciju...

ovo je takva kurcobolja I bezobrazluk da bi mi 3 utakmice posle ovoga sedeo na klupi bez da primirise parket po cenu vezanih poraza

ovo kako se Vildoza ponasa odavno nisam video, odbranu ne igra, u napadu je lenj I pasivan I uglavnom ispaljuje cigle iz driblinga preko ruke jer nije u stanju ni da se demarkira pa da uzme neki otvoren sut kada vec nece da se cima

ovako trener ispusta ekipu iz ruku 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I mene je malo i u prosle sezone u play offu, i sad u Nisu i ovo veceras smetalo da nasi igraci zauzdavaju Lessorta kad ovaj podivlja. Veceras Lazarevic, prosli put Lazic i prosle godine mislim Davidovac ili opet Lazic. Neka ga drze njegovi, a vi gledajte da stitite svog igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel se dobije ban ako se kaze da je neko veliki smrad a ne kaze se na koga se misli?
Za to ne, ali ne treba ići dalje od toga i igrače nazivati govedima brdskim i to još bezrepim...to je već previše.

Žocu nakon ove KZN želim da mu se sve vrati kako je posejao...pun ambar ti želim legendo. Zaslužio si.


Link to comment
Share on other sites

Mi smo tako selektovana ekipa da nemamo igrača koji zma lakat da uvali a ne da se pobije na terenu. I neka je tako, uvek ću pre da navijam za mekušce Mitrovića i Petruševa nego za nekog huligana koji planski udara protivničke igrače. Moram da kažem da je Lazarević pokazao da je jak i fa fizički kože i onog huligana da drži ali i da je sportista od glave do pete, i drago mi je da je takav pa makar mašio šuteve na utakmici. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, necke said:

Tad su im Dangubic i Zagorac bili najbolji igraci.

 

Oko Deje se razgrabise.

 

pre njega su imali pobednicki...

 

 

Partizan: Mika 11 (5sk), Pejdž 16, Dangubić 9, Jaramaz 18 (9as, 5sk), Veličković 3, Zagorac 5, Perkins 3, Janković -, Radovanović -, Tomas 9 (7sk), Trifunović -, Mozli 4.

Crvena zvezda: Lojd 24, Uskoković 9, Lazić -, Jagodić Kuridža 5, Kuzmić 6 (7sk), O’Brajant 10, Vujičić -, Davidovac 19, Radanov -, Dobrić 1, Simonović 5, Simanić - 

 

Ova partizanova ekipa je svakako mogla da savlada lako ovu nasu. Ajde sada da ne omalovazavamp, da vratimo temu i da vidimo da je 99% ljudi bilo za to da uopste i ne igramo Kup zbog zdravstvenog stanja. Polovina bolesna a druga polovina se vracala iz kovida. Kao da smo zaboravili kako je bilo. Ova pobeda je i na forumu i na kladionicama bila veliki podvig. Al izgleda je Covara naredio da se zaboravi sve sto je ikada dobro uradjeno. 

 

Dejo je u svakom klubu osim Panate osvajao trofeje. U Bajernu, Buducnosti, Zvezdi. Covek zna da igra takve utakmice. To sto u Panati nece videti trofeje jbg. 

 

Pa ako nisu pre njega imali pobednicki, zasto je onda zamenjem prethodni trener? Izlazemo se nepotrebnom trosku ako menjamo luzer mentalitet za isti takav. 

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji opravdanje da primiš skoro 60 poena u drugom poluvremenu. To što je Lessort ispao džukela, kao i njegov "bi li čiku" mentor -- može da skrene pažnju, ali uzroci našeg poraza stoje poprilično postojano; nisu se ukazali samo na ovoj utakmici, već se ukazuju skoro na svakoj u poslednjih par meseci. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

Ne znam cemu cudjenje ako se ponavljaju iste stvari iznova i iznova?

 

Da li je Ivanovic jos jednom izgubio mec u kojem je njegov tim imao ogromnu razliku? Jeste.

 

Da li se pokazalo da je ABA liga brlog u kojem onaj koji ima prednost domaceg terena uvek lagano trijumfuje? Jeste.

 

Da li je ove sezone bilo dve pobede gostujucih timova u EL na mecevima pauerhausa? Jeste, jer to nije ABA brlog.

 

Da li su evroligaski mecevi ovih ekipa (kojih, nadam se, nece biti sledece sezone) bili bez incidenata? Jesu, jer se ni KKP ni KKCZ ne usudjuju da se tu izivljavaju kao sto se izivljavaju u svim drugim takmicenjima.

 

 

 

U kojoj utakmici, kada konkretno su se igrači,  strucni stab ili bilo ko iz Cz iživljava i  pravili slične gluposti ?

Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno kakve su u stvari cave igrači Zvezde, falilo je samo da se pridruže Lesoru u pesničenju. Jedino Lazarević nešto odreagovao a i on više pokušavao da zadrži Lesora dok se ovaj otima. Tačno nam fali jedan Kalina za nešto ozbiljnije ove sezone. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lesor definitivno nece razdvojiti atom, ali to ne menja cinjenicu da igramo odron basket vec duze od dva meseca. Nije da sam neki strucnjak ali nije mi jasan bas Ivanovic, rotacije, tajming, forsiranje pojedinih igraca. Mada nije on sam tu, senjor Vildoza je samo fizicki prisutan. Bez one njegove forme tesko ce ovo ici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

„Lesor je neverovatan čovek, sa neverovatnom energijom koji daje neverovatne stvari ekipi, u svakom pogledu. U košarkaškom, sportskom i ljudskom smislu. Rekao sam mu, sada ću to da ponovim ovde – apsolutno je nepotrebno ono što je uradio na kraju i kao trener moram da se izvinim Filipu Petruševu zato što ga je Lesor dva puta odgurnuo na kraju utakmice”, rekao je Obradović.

 

Kad vas neko pita šta je to "obraza bez", da umete da ga uputite👆

 

 

Edited by Laki21
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drakon1 said:

I mene je malo i u prosle sezone u play offu, i sad u Nisu i ovo veceras smetalo da nasi igraci zauzdavaju Lessorta kad ovaj podivlja. Veceras Lazarevic, prosli put Lazic i prosle godine mislim Davidovac ili opet Lazic. Neka ga drze njegovi, a vi gledajte da stitite svog igraca.

Ma ajde bre, okej ti si sudija, ne znam da l si ikada igrao u nekoj ekipi, al kao, druze, jedete zajedno, pijete, spavate u istim sobama, vise provodite vreme zajedno nego sa porodicama i devojkama.. I neko ti udara saigraca koji treba da ti bude kao brat a ti ga drzis i smirujes?? Pa cekaj bre, izivljava se covek nad nama, jos fali da se igraci zvezde njemu izvine. Jako sam razocaran u igrace Crvene Zvezde, nemaju samoopostovanja uopste i nemaju osecaj da ih zaboli pesnicenje saigraca..

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nekoime123 said:

Zaboga prosle godine su i izgubili zato sto su igrali kao "bezmudaši"...mi i dobijamo na bezobrazluk i krvava kolena.Pored kvaliteta  u derbiju moras posedovati nesto više od želje.Kada mi to ispoljavamo to je obično borba srce krv znoj...

Ne podrzavam ovakvo ponasanje Lesora jer ovo je prešlo granicu "trash-talka" gurkanja i ostalih stvari uobicajnih za jedan kosarkaski derbi.

Ali daleko od toga da bih ja da sam trener voleo da moja ekipa igra derbi kao svaku drugu tekmu.

Opet da napomenem "Ne podržavam Lesorovo ponašanje".

Gde si ti u mom komentaru pročito ovo što namećeš. Jedno je bespoštedna borba na terenu za svaku loptu a drugo namerno udaranje protivnika nakon utakmice koji je tvoja ekipa dobila. Seti se još onog polufinala kad ih dobije Zvezda pred 10000 grobara a Kalinić i Luka odu da se pozdrave sa njihovim igračima bez provokacija a kamoli napada na nekog. A borili se žestoko celu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fat Zadd said:

 

U kojoj utakmici, kada konkretno su se igrači,  strucni stab ili bilo ko iz Cz iživljava i  pravili slične gluposti ?

 

Mislio sam na ambijent sa tribina, ne na igrace ili trenere, kao i na klub koji to dopusta, a manji su od makovog zrna u EL.

 

Ti se mozda ne secas proslog derbija kada je KKCZ bila domacin i onog prekida i koliko je ceo taj mec trajao?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...