Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

44 minutes ago, Cavani said:

U ovom odnosu snaga ne moze, jednostavno je imaju mnogo vise boljih igraca.

Nesto je do njihovog dobrog budzeta, a nesto do loseg upravljanja nasim.

Nas nivo je Zalgiris ili Asvel, kada ima los dan.

Ja kao veciti optimista cu jos na kraju da ispadnem optimista. Samo se setimo prvog dela prosle sezone. Holins se silbovao svakodnevno, 2 prezaljena centra smo imali pa smo ih pojacali penzinerom Cirbijem... Ok, bio je tu Kalina, ali smo skoro svi bili pesimisti uzimajuci u obzir komšije. Jesu oni sada jaci, sve to stoji. Ali, polako. Imamo dobrog trenera, ima vremena. Ne za EL nesto ozbiljnije da uradimo, ali da se u aba sibamo sa komsijama vremena ima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Zbog ovoga ti dalje nisam ni odgovarao. Ti imaš tu fix ideju da oni imaju mnogo više novca i tu je dalja diskusija nemoguća.

Ma jok mi volimo da igramo u Pioniru, a oni u Areni. Ne pricam kako smo iskoristili pare koje smo dobili, ali budzeti nisu isti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Zbog ovoga ti dalje nisam ni odgovarao. Ti imaš tu fix ideju da oni imaju mnogo više novca i tu je dalja diskusija nemoguća.

A ti imaš fiks ideju da je Nedović sa 31 došao u Zvezdu za najveći ugovor h karijeri, a Papapetru u 28 došao u Partizan za manje para jer su mu Rumenige, Zenica i Sekač predstavili pravu sportsku priču. Nemojmo se zajebavati.

Ajde i neka je sve kako ti kažeš i da oni imaju "samo" 2 miliona veći budžet.

Samo 2 miliona? Ne razumem rečenicu u kojoj je 2 miliona "samo".

Možda u ovakvoj konstrukciji: PSŽ imaš budžet 800 miliona, a Siti samo 2 miliona veći.

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Džabe im sve - mi imamo 11 domaćih igrača, a dobro je poznato da su oni ti koji donose trofeje 💪

 

Srecom, ekspert u toj oblasti je preziveo secu u strucnom stabu, bice izgleda tu tokom cele sezone, pa imamo cemu da se nadamo... 

 

Spoiler

15:42:03_2022042515420351719_original_am

 

 

Inace, bas previse kukate i gledate da li je basta lepsa i zelenija u tudjem dvoristu (a niste neki ljubitelj hortikulture da bi zagledali bas svako dvoriste).

 

Sta me briga da li ce Partizan imati naklonjeno sudjenje, da li ima veci budzet i kakve je igrace doveo. Briga me je za nase dvoriste, zasto smo razbucali sampionski tim a onda skroz nerezonski napravili nekog frankenstajna, spucali neke pare nepotrebno (Vlada, Holand, Raduljica, White, pa i Adams... ajde da kazes da su Petrusev i Ilic kao neki zalog za buducnost jos samo da Petrusev nije na jednu godinu). A onda kao vadimo stvari.

 

Kad ti ne sredis prvo sebe, nego ti je nesto drugo najpre krivo, neces bas daleko dogurati, sta god da radis. U se i u svoje kljuse! 

 

Jbg sad, underdog smo postali jos i pre formiranja novog tima, kad je sve razbucano (Radonjic, Kalina, Holins, Davidovac, Volters...). Sa Vladom smo postali cak i autsajder u EL. Videcemo da li se sada vracamo u neku zdraviju underdog poziciju koja ovoj sklepanoj ekipi mozda bas i moze da odgovara. I u ABA smo underdog sto se titule tice, i to je tako. Zasto da u inat ne osvojimo opet titulu? 

 

Samo rad, samo vera u sebe - to je ono sto je i Dusko rekao na konferenciji. Ja cu da verujem dokle god postoji sansa. Da nisam srecan desavanjima oko tima - nisam, ali cu da verujem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

nisu isti budzeti, ali…radule kao peti centar…na 2 godine!
tu se valjda zavrsava sva prica oko racionalnog trosenja novca i smislenog rostera

Radule na dve godine ima svoju pred pricu, a i nije neka lova. Da li je moglo bolje. Pa moglo je, ali imamo problem na poziciji 3 i to traje jos od Perperoglua. Trebalo je to da se rascisti, ali nije. Ja ne mislim da je Neda promasaj. Videcemo na kraju sezone. Nemoguce je da budemo ravnopravni kada nas najbolji igrac ima platu ko njihov trener. Ali glupo je da uporedjujemo. Neka guraju oni svoju sezonu, a mi cemo svoju, a kada se zavrsi EL i dodje zavrsnica ABA lige videcemo ko ce vise da zapne. Nasi domaci ili njihovi stranci.

Ja nikome ne priznajem da je bolji dok ne odsvira sirena, a sirena svira u junu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ma jok mi volimo da igramo u Pioniru, a oni u Areni. Ne pricam kako smo iskoristili pare koje smo dobili, ali budzeti nisu isti. 

 

Koji ćemo mi q u Areni kad ne možemo da napunimo ni Pionir!!?? 

Komšije su željne evroligaske košarke uživo za razliku od nas.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, pavijan2 said:

Tvoj primer.

Kako bi ti potrošio te "ogromne" pare.

Nije pitanje bilo meni upuceno, ali da se ubacim.

   Kao prvo srezao bih nepotrebne troskove, resio se bezveznjaka i ukinuo bih talove.  Kupovao bih samo provereni kvalitet na ustrb kvantiteta, dovodio bih  mlade igrace za koje bih oslobodio mesto pustanjem istrosenih igraca i igraca koji nisu top talenti.

Partizan na tom polju mora se priznati ove godine radi pametan posao, na stranu odakle novci prica.

Evo ti biznis plan ustede iz glave, a da se na parketu ne bi ni osetilo:

-200k Adams sibovanje

-300k na Raduljicu,

-200k na Ilica sa kojim nemamo plan sta,

-100k Vlada Jo..

-350k za Markovica,

-300k za Lazica,

-200k Lazarevica jbg nije vise prospekt,

-350k Ivanovic,

-600k Martin,

-400k Holand,

-300k wtf odsteta za Nedovica

-1000k plata za Nedovica koji nije ni u prvih 7-8 bekova EL, nama je jedan Lojd igrao za duplo manje.

Adams, Raduljica, Ilic uopste ne igraju, a ostali osim donekle Nedovica kao da ne igraju.

Eto, to je cca 4.3 miliona. To je 3 top igraca od po milion eura i 2 top evropska prospekta kojima dajes prostor i razvijas umesto dozivotnih bezveznjaka kod nas.

Ostatak rostera bih popunjavao u skladu sa mogucnostima.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

@Guru Daj neku projekciju rotacije kod nas koja mislis da moze biti dobra, u ovakvom rosteru. Ako te ne mrzi. Mogao bi i @Princeton mada nesto ga ne vidim ovde u zadnje vreme.

 

Iskreno ne vidim u ovakvom rosteru rotaciju koja može biti dobra, previše je izrazito limitiranih igrača, ozbiljno fali i ofanzivnog i defanzivnog kvaliteta, loša kompatibilnost, pozicioni disbalans... Bez 3-4 ozbiljna pojačanja će teško ovo ići, a očekivati da ćemo to uspeti da dovedemo u sred sezone je krajnje nerealno.

 

Od ovoga sa čime trenutno raspolažemo bih voleo da vidim petorku Vildoza, Nedović, Lazarević, Bentil, Martin - dva ubedljivo najbolja ball handlera, tri najbolja napadača, verovatno najbolji defanzivac i testiranje koliko zaista može Martin uz trojicu igrača na kojima će biti fokus protivničke odbrane + od 3 do 5 ima snage, agilnosti i mogućnosti da se dosta preuzima. Za second unit bih voleo da vidim neku Marković, Ivanović, Dobrić, Ilić, Petrušev kombinaciju - opet dva ball handlera (u teoriji kompatibilna), ganjanje Dobrićeve šuterske forme kroz igru bez lopte pored dva kakva-takva kreatora, streč/face up momenat sa Petruševim na 5 i Ilić koji sa četvorke treba da donese balans u vidu skoka, čvrstine i hasla. Trećeg centra bih birao u zavisnosti od protivnika, Lazić bi bio u 12 jer je eto kapiten i mora zbog tog nekog statusa i minulog rada.

 

Ako se ispostavi da je Martin sa 27 godina bivši igrač/da Ilić ne može da iznese 10-15 minuta kao bekap četvorka/da Lazarević ne može da se sačuva faulova i pogodi išta spolja/da je Pefi i definitivno penzioner/da je Petrušev premekan za 5 itd. onda bih probao da umanjim štetu nekim pojačanjem gde je najurgentnije, ukoliko uopšte postoji adekvatno rešenje na tržištu. 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Nije pitanje bilo meni upuceno, ali da se ubacim.

   Kao prvo srezao bih nepotrebne troskove, resio se bezveznjaka i ukinuo bih talove.  Kupovao bih samo provereni kvalitet na ustrb kvantiteta, dovodio bih  mlade igrace za koje bih oslobodio mesto pustanjem istrosenih igraca i igraca koji nisu top talenti.

Partizan na tom polju mora se priznati ove godine radi pametan posao, na stranu odakle novci prica.

Evo ti biznis plan ustede iz glave, a da se na parketu ne bi ni osetilo:

-200k Adams sibovanje

-300k na Raduljicu,

-200k na Ilica sa kojim nemamo plan sta,

-100k Vlada Jo..

-350k za Markovica,

-300k za Lazica,

-200k Lazarevica jbg nije vise prospekt,

-350k Ivanovic,

-600k Martin,

-400k Holand,

-300k wtf odsteta za Nedovica

-1000k plata za Nedovica koji nije ni u prvih 7-8 bekova EL, nama je jedan Lojd igrao za duplo manje.

Adams, Raduljica, Ilic uopste ne igraju, a ostali osim donekle Nedovica kao da ne igraju.

Eto, to je cca 4.3 miliona. To je 3 top igraca od po milion eura i 2 top evropska prospekta kojima dajes prostor i razvijas umesto dozivotnih bezveznjaka kod nas.

Ostatak rostera bih popunjavao u skladu sa mogucnostima.

Daj imena ta top 3 igrača od milion i 2 top evropska prospekta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Daj imena ta top 3 igrača od milion i 2 top evropska prospekta.

 

Pa kod komsija su to recimo Panter, Ledej, Exum. Talenti Madar, Smajlagic.

Od ostalih EL igraca koji igraju u tom cenovnom rangu a koji bi nam legli je puno: Kalina, Markus Howard, Baldwin, Lojd, Bacon, Gudura, Beron..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nema dileme da imaju osetno skuplji tim 

 

madar druga sezona sigurno minimum 300+k, exum bez 800+k nije, avram druga seozna ako je u prvoj imao 500k moze samo vise da ima. na lideja i pantera koji su na 1.2 su dodali jos papapetrua kapitena pao-a za 1+ milion i nanelija za isto. pa lesor druga sezona, isto bar 800k, pa andjusic oko 500k.

smajli, koprivica, tristan, trifa svi druga godina bar 200+k. smajli verovatno i vise. sad dodali i ovog slovaka. oko 10 miliona im je budzet za tim.

 

mi imamo markovica koji na nekih 300-400k, dzonija kojiem je druga godina i ima 500+k sigurno, adams nas je kostao 200k, luca ima minimum 800+k.

nedovic 1 milion, holand oko 400k, bentil minimum 500-600k, martin isto kao i bentil. lazic, luka, dobric, petrusev svi imaju 300-400k. ilic i lazarevic su najeftiniji, cenim negde oko 200+k. kuz i raduljica isto kao ova dvojica, nema logike da imaju vise od 200k. tu smo oko 7 miliona.

 

skuplji su i to osetno, ali ono sto svi znamo i sto im je glavna prednost je da su zadrzali 2 najbitnija igraca, trenera, i sve sto su hteli iz prosle sezone pa plus jos dodali bivseg treceg draft pika, pa kapitena pao-a, pa proverenog el igraca. 

 

mi smo ostali bez dva najbolja igraca, trenera, nismo sacuvali nista smo smo hteli i doveli smo ipak za el prosecne igrace kao sto su bentil ili martin.

vildoza je legit el igrac i on i nemanja su nam jedini igraci sa platom oko milion. 

 

imaju i oni mana, po meni pre svega defanzivno premekana spoljnja linija, i makabi je stalno napadao madara i pantera u odbrani. uopste nisu dobra defnazivna ekipa, i lesor kad ispadne sa onim njegovim iskakanjima ostavlja rupcagu u reketu sto je makabi koristio. 

 

i zaista je zanimljivo da su imali 10 prekrsaja za 30 minuta. 

ja mislim da nikad nisu bili jaci, ovo je najskuplji tim ikada na ovim prostorima sa najtrofejnijim trenerom + druga im je sezona zajedno. 

 

ali ne igraju pare ni zeljko i uz dulenceta i krvava kolena i mi se pitamo.

kvalitet imamo, trenera konacno imamo tako da polako. niti smo mi ec tim, niti su oni druga dimenzija.

ne moze da svane pre jutra. :classic_smile:

 

alba mora pasti!

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista ova tema postaje kao tata tema, samo o kukanju kako jadan klub sa 15 evroligaskih igraca (od kojih niko ne igra za ispod 200 hiljada evra godisnje) ima smesno mali budzet za EL, a u isto vreme nikada nije vise izdvajao na plate igraca. To bi bilo kao kada pogledate sastav Zalgirisa i Albe i kazete - ma da, koliko je to jadno i bedno, nigde neke zveri, nema sanse da ovi budu ni blizu KKCZ, kamoli da budu ispred na tabeli. I onda se probudite i shvatite da oni imaju 5-3 i 3-5, a mi imamo 2-6.

 

Sto se tice meca sa Asvelom, svaka cast gostima zato sto nisu odustajali ni na +13 na poluvremenu, sto su odigrali strasnu odbranu i odveli mec na jednu loptu. Jeste bila teska zavrsnica za gledanje, ali to je i sustina ovog sporta u kojem svaka lopta, svaki napad i svaka odbrana moraju da budu bitni i na kraju odlucuje i sreca. Naravno, nije ni Crvena zvezda igrala nesto narocito dobro, moze to itekako bolje, poznati i priznati trener je tek stigao i otud i ovakav rezultat na kraju.

 

Sada slede dve vrlo bitne utakmice - Alba u gostima i Maccabi kod kuce, pre derbija u EL. 4-6 bi bilo sjajno, 2-8 rezultat za depresiju. No, rezultatski ova ekipa i dalje nista nije postigla, dobijene su 2 od 6 najlaskih meceva kod kuce (uz jedan poraz), mozda je sada vreme za taj neki brejk.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Nije pitanje bilo meni upuceno, ali da se ubacim.

   Kao prvo srezao bih nepotrebne troskove, resio se bezveznjaka i ukinuo bih talove.  Kupovao bih samo provereni kvalitet na ustrb kvantiteta, dovodio bih  mlade igrace za koje bih oslobodio mesto pustanjem istrosenih igraca i igraca koji nisu top talenti.

Partizan na tom polju mora se priznati ove godine radi pametan posao, na stranu odakle novci prica.

Evo ti biznis plan ustede iz glave, a da se na parketu ne bi ni osetilo:

-200k Adams sibovanje

-300k na Raduljicu,

-200k na Ilica sa kojim nemamo plan sta,

-100k Vlada Jo..

-350k za Markovica,

-300k za Lazica,

-200k Lazarevica jbg nije vise prospekt,

-350k Ivanovic,

-600k Martin,

-400k Holand,

-300k wtf odsteta za Nedovica

-1000k plata za Nedovica koji nije ni u prvih 7-8 bekova EL, nama je jedan Lojd igrao za duplo manje.

Adams, Raduljica, Ilic uopste ne igraju, a ostali osim donekle Nedovica kao da ne igraju.

Eto, to je cca 4.3 miliona. To je 3 top igraca od po milion eura i 2 top evropska prospekta kojima dajes prostor i razvijas umesto dozivotnih bezveznjaka kod nas.

Ostatak rostera bih popunjavao u skladu sa mogucnostima.

Plus silbovanje Vajta, to svi zaboravljamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pavijan2 said:

Ajde daj neki primer te "pametne" kupovine?

 

 

8 hours ago, pavijan2 said:

Tvoj primer.

Kako bi ti potrošio te "ogromne" pare.

 

evo mog primera

dajem ga samo za igrace koji nisu vise tu ili ne igraju:

adams 500k [200k isplaceno], holland 500k mozda 600k [nasi insajder izvori], ilic xy [vi mi kazite da li je 300k smisleno], raduljica xy, white xy da ode.

 

mogli smo da dovedemo npr ponitku za 800-900k i da biras drugog ozbiljnog el igraca, neko je juce pomenuo, valjda bosman, da je thomson iz baskonije bio dostupan.

 

i eto ti 4x igraca koja su oko milionce, zajedno sa nedovicem i vildozom + rokada jovanovic - dusko, gde je ivanovic ozbiljan trener koji ozbiljno kosta.

 

sami pali, sami se ubili ali tek je kraj novembra, a imamo i pravog trenera, tako da, nemojteda padate ali mojne da se vadimo na vezane ruke i noge, valjda je dosta sto se trener zove dusko, ima iscrpljujuce treninge i iz mne je, plus celav - pa da se lozimo na te grobarske fore. siromastvo nije opcija ali glupost je prisutna ( :

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kada se dovode ozbiljni EL igraci poput Exuma, Nanelija ili Papapetrua nije stvar samo u njihovoj plati, nego i u ostatku tima i igraca sa kojima ce igrati. Valjda je jasno da nije isto dovesti igraca reputacije Nanelija u tim gde je 80% igraca EC nivo, u klub kojem su ambicije u EL: koliko uzmemo pobeda uzmemo, u odnosu na situaciju kada mu obecas da ce igrati sa jos 5 igraca njegovog nivoa sa jasnim ambicijama da se nesto dobro uradi u EL. Ok, evo, umesto Raduljice, Markovica i Ilica smo mogli dovesti jednu bolju trojku. I eto, roster od 12 igraca, sta to menja? Jedan dobar EL igrac vise, ali i dalje nedovoljno da bi se reklo kako imamo bruka tim. 

 

Mi za skoro 10 godina igranja EL nismo doveli igraca koji je reputacije ovih koje Partizan ima, a ima ih 5-6. Jesmo Gista, ali je njegov zenit odavno prosao. Nasi ciljani igraci iz EL su uvek bili oni koji bi da potraze kod nas vecu ulogu ili prosto koje ne pokupe ovi jaci. Kada smo mi doveli igraca koji, da nije dosao kod nas, bi bio interesantan Feneru, Barsi, Olimpijakosu ili Milanu? 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

 Kada smo mi doveli igraca koji, da nije dosao kod nas, bi bio interesantan Feneru, Barsi, Olimpijakosu ili Milanu? 

pa upravo o tome i diskutujemo ovde

nismo nikad doveli

pod jedan, zato sto ranije stvarno nismo imali dovoljno novca, i neki max za strance je bio do 500k

 

medjutim, to se promenilo u poslednjih par godina, ali je covic ostao dosledan svojoj ideji domaca osnova pre svega

pa tako radije imamo 3 polovnjaka umesto jednog legit EL igraca

 

ja ne verujem da je razlika u budzetima mala, pored tih 5-6 igraca od 1m, ni njihovi igraci 8-12 u rotaciji ne igraju za 100k

jasno je da se tamo sipa solidno vise para u poslednje 2god

ali nas tim uopste nije jeftin, tj. verovatno je najskuplji u istoriji

a vidimo koliko je funkcionalan, ili koliko nam domaca osnova pefi-laza-dobric donosi

poenta je da se za iste novce mogao sklopiti mnogo bolji roster

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nemojte o budžetima, Partizan ove sezone ima daleko veći, pogledajte samo broj sponzora na njihovoj utakmici. Mozzart daje više para ove sezone, nego svi naši sponzori zajedno, ako ne računamo glavnog, državu. I nije sramota to priznati, bilo je sezona pre Ostoje kada smo i mi imali daleko veći. Koliko košta samo Obradović i ceo njegov stručni štab od 10 ljudi. 

 

Partizan ima jak roster, oni ako ostanu bez Top 8, to je neuspeh. Ja nisam pesimista, imamo šanse, ali mi moramo mnogo ozbiljnije od ovoga trenutno. Nisam siguran koliko nosioci Partizana mogu da izdrže ovakav ritam utakmica, gde igraju 30+ minuta, jer oni kada ne igra 1 od glavnih 6 grača, imaju problem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nema dileme da imaju osetno skuplji tim 
 
madar druga sezona sigurno minimum 300+k, exum bez 800+k nije, avram druga seozna ako je u prvoj imao 500k moze samo vise da ima. na lideja i pantera koji su na 1.2 su dodali jos papapetrua kapitena pao-a za 1+ milion i nanelija za isto. pa lesor druga sezona, isto bar 800k, pa andjusic oko 500k.
smajli, koprivica, tristan, trifa svi druga godina bar 200+k. smajli verovatno i vise. sad dodali i ovog slovaka. oko 10 miliona im je budzet za tim.
 
mi imamo markovica koji na nekih 300-400k, dzonija kojiem je druga godina i ima 500+k sigurno, adams nas je kostao 200k, luca ima minimum 800+k.
nedovic 1 milion, holand oko 400k, bentil minimum 500-600k, martin isto kao i bentil. lazic, luka, dobric, petrusev svi imaju 300-400k. ilic i lazarevic su najeftiniji, cenim negde oko 200+k. kuz i raduljica isto kao ova dvojica, nema logike da imaju vise od 200k. tu smo oko 7 miliona.
 
skuplji su i to osetno, ali ono sto svi znamo i sto im je glavna prednost je da su zadrzali 2 najbitnija igraca, trenera, i sve sto su hteli iz prosle sezone pa plus jos dodali bivseg treceg draft pika, pa kapitena pao-a, pa proverenog el igraca. 
 
mi smo ostali bez dva najbolja igraca, trenera, nismo sacuvali nista smo smo hteli i doveli smo ipak za el prosecne igrace kao sto su bentil ili martin.
vildoza je legit el igrac i on i nemanja su nam jedini igraci sa platom oko milion. 
 
imaju i oni mana, po meni pre svega defanzivno premekana spoljnja linija, i makabi je stalno napadao madara i pantera u odbrani. uopste nisu dobra defnazivna ekipa, i lesor kad ispadne sa onim njegovim iskakanjima ostavlja rupcagu u reketu sto je makabi koristio. 
 
i zaista je zanimljivo da su imali 10 prekrsaja za 30 minuta. 
ja mislim da nikad nisu bili jaci, ovo je najskuplji tim ikada na ovim prostorima sa najtrofejnijim trenerom + druga im je sezona zajedno. 
 
ali ne igraju pare ni zeljko i uz dulenceta i krvava kolena i mi se pitamo.
kvalitet imamo, trenera konacno imamo tako da polako. niti smo mi ec tim, niti su oni druga dimenzija.
ne moze da svane pre jutra. :classic_smile:
 
alba mora pasti!
 
 
 
 
 
Bravo za objavu...

,,....mi smo ostali bez dva najbolja igraca, trenera, nismo sacuvali nista sto smo hteli..."

Ovo je više nego dovoljno za razliku...usmeriš ovu komparaciju i na Asvel i Bajern i da ih pita čovek: ,, ali kako...?'' Startovali smo ovu sezonu u EL kao tim sa najvećim mogućim hendikepom.
Duško...istraj!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...