Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Markoss said:

 

Realno je non faktor, to sto je pogodio je ekvivalent Lazarevicevoj u prosloj utakmici. A ono sto smo udvajali na njemu je tek prejako. Decko pojma nema. 

Neuporediv je on sa Lazarevićem. On ima znatno manju ulogu i minutažu od njega, zato što ima boljih od njega u Partizanu. Trifunović i u EL i u ABA ima preko 40% za tri, u ABA je imao deset dvocifrenih mečeva, u EL je recimo imao 15 poena protiv Baskonije. Lazarević to može samo da sanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vređali smo Berona, Saleta, nipodaštavali Radonjića, a glorifikovali smo Argentince više nego mnoge druge igrače koji su mnogo veći trag ostavili...

 

Nikad više hajpa oko trenera i ekipe, a oni izgubili od Cibone i donelu titulu Partizanu.

 

Sve smo mi ovo zaslužili i vreme je za ozbiljan reset kluba kao takvog.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Meni je pre utakmice bilo ocekivanje da se borimo, ali da su sanse za break realno male.

 

Onda pocinje utakmica, par minuta se drzis i onda padas u bunar bez da se nesto menja. Vec se oprostio od titule i onda u 2. poluvremenu se vracamo. i dodjes u sansu da imas utakmicu na jednu loptu. masis bacanje, masis otvorenu trojku i cao. Samoubijanje u 1. poluvremenu i dokrajcivanje u kljucnim momentima. Po meni, Ivanovic je vadio igrace kojima je islo u 2. poluvremenu i koji su mogli da povuku i preokrenu utakmicu. Martin-Bentil raspareni kad im je islo. Usao Petrusev i ostavio utisak da i pored nekih poena koje je dao, da je bio igrac koji je masio odlucujuce suteve i preko koga je KKP da i u 1. i u 2. poluvremenu ili trojke ili odlucujuce koseve. Ivanovic ga istrpeo do kraja. Dobric presedeo dobar deo utakmice kad se lomilo i u danu kad je nasao svoju sutersku formu. Campazzo isto tako u odlucujucim trenucima nema sta da trazi na klupi. Ako on nece da preokrene rezultat, pa ko ce? Nedovic razocarao. Premalo za igraca sa takvom ulogom.

 

Tako da se najvise nerviram sto sam si podigao nade u 3. i 4. cetvrtini, a posle onakvog 1. poluvremena NE MOZES DOBITI UTAKMICU. Ja sam nesto naucio, a Ivanovic?

 

Ovaj Jakovljevic na Areni podobro kritikuje Ivanovica i mislim da ne greši. I Ivanovic je sâm rekao da je 1. poluvreme bila blaga katastrofa. Samo nije rekao zasto je to tako bilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Besramno los tretman prema Mitrovicu od strane sudija, skolovali su ga kao da je neki junior. Na Kampazu nekoliko faulova nesudjenih, respekta bez. Lesor beli medved, smeje se kolko je povlascen, svako bacanje na parket faul. Klasicno suptilno domacinsko sudjenje, namerno izbacivanje iz takta nasih igraca posebno Lazica i Mitrovica, na jednoj strani sude svaki kontakt, na drugoj zmure. 

Edited by Mikel
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nama kao drugi plej treba Vanilica a ne Teo. Teo moze kao 5 igrac spolja, ali to onda guši Topa i sigurno košta. Pre 2 godine okej, sada kada puni 36 i ulazi u 37 stvarno nema nikakvog smisla.

 

Stranac, Vanilica, Top

Nedovic, Holins

Krilo, Lazic/Lazarevic

Stranac, Deda

Petrusev

Stranac, Mitrovic

 

Petrusev izgleda otpada, ne znam bas da li je Ilic kapacitet, onds bi stranci na 4 i 5 morali biti azdaje.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju Argentina Argentina kad je trebala da povuce(ona druga sto cmizdri i pada u bedak veci deo sezone) zakazala. Kampacu svaka cast, pored ovakvih saigraca njegova igra ne moze da dodje do izrazaja. Nadam se da ostaje - ako ne, hvala mu. Za svim ostalim igracima koji nas napuste ne zalim(Dobric zasluzio jaci ugovor i hvala mu na svemu). 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Ovo onaj stari Nele? Nele original?

Da da, nataknem ga xD

 

Što se tiče džinksova...i ja sam fejlovao. 

Uplatio nešto manje na Partizan pre utakmice, pošto je mala kvota bila. 

Računao da zveknem u lajvu kad povedemo u nekom trenutku. That didn't age well. 

Na kraju, kad se sve sabere za 3 tekme...u minusu na kladži i KKP osvojio. 

Znao sam da ću podleći pod pritiskom...choke.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

79-75 i bacanje za jedan posed i lagani prvi obruc... doveden da bude vodja tima... 

 

glavni utisak sezone je da nismo iskoristili pun potencijal tima i da nosioci imaju smesnu minutazu gotovo cele sezone. ovaj tim je mogao i morao bolje. osim tomiceve el sezone nismo imali po imenima jaci i skuplji tim.

evo i zeks se zahvaljuje drzavi. 

 

takodje se treba prisetiti sta se desilo pre godinu dana i da niko ni dan danas nema odgovor zasto je radonja posle titule otisao i zasto smo pustili davidovca. i onog navijaca na klupi, i adamsa i svega sto je usledilo.

 

za mir u kuci je dobro sto je ovako, mi smo na to pristali i sad mozemo samo da gledamo.

cenim da covic ostaje, da igramo el i da cemo opet imati jak i skup tim a ovo ce bit proglaseno samo jednom losom sezonom i teraj dalje... ipak je to samo sport i zivot ide dalje, sutra je novi dan...

 

ja bi vratio radonju. 

sut karta bentil, martin, luka, lazarevic, markovic... verovatno odose i vildoza i faku... dobric je vec otisao... 

a vrucine tek krecu... 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo duga i mucna sezona, kao da su Efes i Pao pod Vladom bili pre 3 godine. Opet sta znam, 2 domace titule i majstorica u finalu Abe kao neki maksimum pod svim ovim okolnostima. Na kraju se ispostavilo da samo je Zadar kiks i odlucio sezonu. 

Rolerkoster sezona, rolerkoster 5. mec. 

Cestitke Partizanovcima na tituli, bolji su i kvalitetniji bili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde je falilo balansa u timu. Faku, Vildoza i Nedovic igraju na slicnim pozocijama, sva trojica vole loptu, a nisu neki defanzivci. A sa druge strane velika rupa na krilu. Nedovic zasluzuje kritike, ali je ocigledno da je igrac kome treba minutaze i konstantnosti. To seckanje i malo vremena na terenu ga izbacuju iz ritma. Pokusavali smo sa svom trojicom na parketu, ali to kosta u odbrani. 

 

Da ne govorim o bespomocnom osoblju u vidu Ivanovica, Markovica, Holanda i Raduljice, i "nosiocima" Martinu i Bentilu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mikel said:

Besramno los tretman prema Mitrovicu od strane sudija, skolovali su ga kao da je neki junior. Na Kampazu nekoliko faulova nesudjenih, respekta bez. Lesor beli medved, smeje se kolko je povlascen, svako bacanje na parket faul. Klasicno suptilno domacinsko sudjenje, namerno izbacivanje iz takta nasih igraca posebno Lazica i Mitrovica, na jednoj strani sude svaki kontakt, na drugoj zmure. 

Ima istine u tome sto pises, ali posle 1. poluvremena i nase sramne igre u odbrani to jednostavno ide u drugi plan.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, medobrundo said:

Falio je neko kao Kalina, toga smo svi svesni. Zlata vrede takvi igrači.

Da je Kalinic bio onde kod suta za -4(79:75 umesto Filipa verujem da bi je metnuo sa osmehom.

Edited by Don Dusko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vidi ovo:

1.markovic

2.ivanovic

3.holand

4.lazarevic

5.raduljica

 

Jbte dan!

 

Jos kad imas u vidu da ti u prvoj petorci u el igrali dok nisu dosli vildoza i mnogo kasnije kampaco, nedovoc bio povredjen

1.adams

2.dobric

3.lazic

4.bentil

5.mitrovic

Uz sa klupe Topic, Martin...

Pa ovo ispalo wkoro pa idealno, budimo realni.

Bice bolje jer gore i besmislenije od ovoga ne moze.

Ovo ni najveci grobar ne bi ovako birao.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...