Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, Шутер из блока said:

Ovo ja trubim još otkad je došao bukvalno. Lik je:

- 1. i osnovno je plaćeno 300K evra obeštećenje PAO-u, onda mu je data plata od 1.1M evra po sezoni (uz sigurno dobre bonuse) i na kraju ugovor na 3 godine (slovima TRI jebene godine takvom igraču)

- 2. injury-prone igrač par ekselans i uopšteno fizički godinama već sve više i više nespreman i u očajno fizičkom stanju iz sezone u sezonu,drugo već ulazi u ozbiljne godine kad će mu biti samo vremenom sve teže i sve više vremena će mi trebati za oporavak od neke ne daj Bože nove povrede (ma ne mora ni povreda, kod njega je dovoljan neki malo jači udarac i sledi odsustvo na neko vreme, prosto i jednostavno premekan je igrač) i uopšteno oporavak tela posle treninga i/ili utakmice

- 3. nekonstantan do bola, odigra jednu dobru (ne čak ni odličnu) utakmicu na svakih mesec dana

- 4. nedisciplinovan (a onda i zbog toga sebičan i bezobrazan prema treneru, stručnom štabu i saigračima) je do bola

- 5. neracionalan i netimski igrač

- 6. totalno bez šampionskog i pobedničkog mentaliteta kakav MORA da ima apsolutno svaki igrač u Zvezdi

- 7. ovakav i ovaj igrač ne može i ne sme da bude projektovan na startu sezone kao glavni igrač i lider jedne EL ekipe (a kamoli neke ozbiljne i kvalitetne koja ima ozbiljne ambicije u EL), baš zbog svih ovih loših stvari koje sam naveo, e a nama je on upravo za to projektovan pre početka sezone, ogromna bruka i sramota, a i neznanje i amaterizam Čovića zbog kog je i došao, i samo zato što je njegov kum, populistični potez Čovića da (proba) da umiri Zvezdašku javnost kad je otišao Kalinić prošle sezone

- 8. lik je klasičan maneken i igrač za neke rekreativo ekipe, a ne one sa najvišim i takmičarskim ambicijama u svim takmičenjima koje igra, a pritom se i štedi i jajari u odbrani pogotovu, ali i u napadu (kroz izbegavanje ulaza u velikoj većini sezone u napadu, a u odbrani hodanje/trčkaranje, ne igranje iste "u kost" apsolutno svaku utakmicu (jer tako mora u dresu Zvezde), apsolutno svaki put preuzimanje kad brani p&r igru (znači čist primer nezanimanja i nezalaganja u igranju odbrane), u 1 na 1 situacijama ga prolazi ko kako hoće kao od šale i lagano ga voze kao na ringišpilu, u timskoj odbrani ispada kao iz voza, u strani pomoć i rotacijama kasni i ispada lagano, itd., ma bre bukvalno igrač manje u odbrani i nepostojeći u istoj)

- 9. egoista i sujetan jako

Na osnovu svih ovih stvari on apsolutno ne zaslužuje i ne sme da ostane u roster za sledeću sezonu, i on mora otići kako zna i ume, a koliko znam i Duško to hoće, tako da se nadam da će se to desiti. Hvala za sve i srećno i sve najbolje u nastavku karijere i životu.

 

Posle njega odmah i Petrušev, vrlo slične/skoro iste mane imaju, maneken je i premekan i on, tako da i njemu hvala za sve i srećno i sve najbolje u nastavku karijere i životu.

A ko ostaje?

Link to comment
Share on other sites

Drugovi Cigani, čestitke na borbi, kao što već rekoh dva kvalitetna tima su u pitanju i bukvalno su nijanse odlučile.

 

Žao mi je što će se oba tima izgleda raspasti (vaš malo više nego naš) i što moramo sve iz početka... pamtiće se i Kampaco ali i Punter, zapamtite šta sam vam rekao

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A ko ostaje?

Samo Kampaco (znam da neće ostati nažalost ali pričam hipotetički), to je jedino ozbiljno i kvalitetno, a onda da se oko njega napravi ekipe za najviše domete u svim takmičenjima koje ćemo igrati naredne sezone. 12 novih igrača, 12 novih igrača, (kako?/nerealno?, ne zanima me, nek nađu pare kako znaju i umenu i nemoj da se igraju više nikad ovako, previše je bilo) ali da se konačno jednom odradi prelazni rok i sklopi ekipa kako treba za apsolutno sva takmičenja, a pogotovu za EL i gotovo.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шутер из блока said:

Samo Kampaco, to je jedino ozbiljno i kvalitetno, a onda da se oko njega napravi ekipe za najviše domete u svim takmičenjima koje ćemo igrati naredne sezone. 12 novih igrača, 12 novih igrača, (kako?/nerealno?, ne zanima me, nek nađu pare kako znaju i umenu i nemoj da se igraju više nikad ovako, previše je bilo) ali da se konačno jednom odradi prelazni rok i sklopi ekipa kako treba za apsolutno sva takmičenja, a pogotovu za EL i gotovo.

Kampaco je vec otisao i nisu pare u pitanju, jer smo izgleda nudili vise nego Real. Pod ugovorom za sledecu godinu su samo Nedovic, Ilic, Martin i Raduljica. Svi ostali su free.

Link to comment
Share on other sites

Ostade Dusko sam kao list na vetru😂

Just now, VISOKOLETAC said:

Kampaco je vec otisao i nisu pare u pitanju, jer smo izgleda nudili vise nego Real. Pod ugovorom za sledecu godinu su samo Nedovic, Ilic, Martin i Raduljica. Svi ostali su free.

Martin i Raduljica?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nebojša na žalost nije preležao svoje dečije bolesti koje je doneo još iz FMP-a

neki su se tome nadali, neki na to nisu obraćali pažnju, ali i najoptimističnijima je na početku 2019/20 sezone. kada je tomić pobegao glavom bez obzira, bilo kristalno jasno...

 

čini mi se da je nebojša tada opet gurao filipa u roster...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dzep said:

Drugovi Cigani, čestitke na borbi, kao što već rekoh dva kvalitetna tima su u pitanju i bukvalno su nijanse odlučile.

 

Žao mi je što će se oba tima izgleda raspasti (vaš malo više nego naš) i što moramo sve iz početka... pamtiće se i Kampaco ali i Punter, zapamtite šta sam vam rekao

Za nas nista novo navikli smo na to...a za vas polako najveći je poceo da se zahvaljuje od veceras kome treba nije to slucajno

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kampaco je vec otisao i nisu pare u pitanju, jer smo izgleda nudili vise nego Real. Pod ugovorom za sledecu godinu su samo Nedovic, Ilic, Martin i Raduljica. Svi ostali su free.

Peteusev ide na letnju ligu ako se ne udomi nigde receno da se vraca kod nas ali da li je pametno cekati ga do avgusta stvarno ne znam.

Da, to je to, samo sam ja prevrnuo u proslom postu Bentila i Martina znam da jedan od njih ima na dve godine.

Citam da ljudi jos imaju nadu glede Kampaca, that's it folks sto smo ga gledali u nasem dresu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Filbi said:

Za nas nista novo navikli smo na to...a za vas polako najveći je poceo da se zahvaljuje od veceras kome treba nije to slucajno

 

Može do sutra da se zahvaljuje, Exum, Lesor, Papapetru su sigurno bivši, vrlo vrv i Panter, jedino ko možda ostane je Ledej, mada i njega vrv cilja neki Olimpijakos ili neko sličan a platežno moćniji.

 

To je to, otići će svak ko valja...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što je mislim jedan itekako veliki problem za nas je to što kaskamo i zaostajemo mnogo/previše (najmanje ove 2 sezone koliko im je Obradović tamo) za komšijama u smislu košarkaških stvari u i van parketa (mislim u klubu, organizacija, marketing o ostale stvari koje čine jednu košarkašku celinu i stvari koje su itekako bitne i neizostavne za istu, pored trenera, stručnog štaba, ekipe i igre na terenu najbitnije), kontinuiteta (i na klupi i igrački), i kvaliteta ove dve stvari (koji će biti samo još veći nadalje) ali i kvantiteta (ali kvalitetnog, a ne kao mi ove sezone kvantitet pre kvaliteta, i to je jedna od stvari koja im nedostaje za osvajanje EL, što se iskreno nadam da neće uraditi već sledeće sezone, a i uopšteno nikad), i još nekih ((veoma) bitnih) stvari i neizostavnih za najveće uspehe, trofeje, pobede i dominaciju, kako u domaćim takmičenjima, tako i u EL.


I ono što je možda još jedan veliki problem za nas u ovom trenutku pored svih ovih stvari je to što mislim da je možda, možda ne sada, ali u budućnosti, možda već kroz sezonu/dve, biti nenadoknadivo za nas ovo kašnjenje i apsolutno bačene sezone, pogotovu u EL,  i vreme ni za šta, barem ne korisno i pametno za stvari u i oko kluba.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nunilo said:

Peteusev ide na letnju ligu ako se ne udomi nigde receno da se vraca kod nas ali da li je pametno cekati ga do avgusta stvarno ne znam.

Da, to je to, samo sam ja prevrnuo u proslom postu Bentila i Martina znam da jedan od njih ima na dve godine.

Citam da ljudi jos imaju nadu glede Kampaca, that's it folks sto smo ga gledali u nasem dresu.

 

Koliko sam razumeo, Filadelfija zeli da ga potpise, ali to cemo znati sutra. Meni se cini da ostajemo samo sa Lazic, Nedovic, Ilic i Topic osovinom. Ozbiljan ribilt, ali red je i da Dusko izabere tim za sledecu godinu, a cini mi se da ce para biti i to dosta vise.

9 minutes ago, Dzep said:

 

Može do sutra da se zahvaljuje, Exum, Lesor, Papapetru su sigurno bivši, vrlo vrv i Panter, jedino ko možda ostane je Ledej, mada i njega vrv cilja neki Olimpijakos ili neko sličan a platežno moćniji.

 

To je to, otići će svak ko valja...

Nazalost si u pravu. Cestitam na pobedi. Zasluzena je 🙂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dzep said:

 

Može do sutra da se zahvaljuje, Exum, Lesor, Papapetru su sigurno bivši, vrlo vrv i Panter, jedino ko možda ostane je Ledej, mada i njega vrv cilja neki Olimpijakos ili neko sličan a platežno moćniji.

 

To je to, otići će svak ko valja...

 

Dace dobri Bog.

 

@VISOKOLETAC Moze Vucic da placa koliko god hoce, na trzistu nema dobrih igraca, nece vise biti ni kontinuiteta, tako da nista ni od megalomanskih ciljeva. Jos jedna ovakva sezona, a onda ce valjda i njemu da dosadi (ili ce gradjani Srbije da se dozovu pameti i sruse ga sa vlasti).

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jelencom said:

Jbg,dobro je Partizan odigrao,Panter je sve pogodio.Nismo se samo mi pitali za ovu utakmicu,mada smo definitivno mogli bolje.

Ajde nadam se 29 juna da nas uvrste u Evroligu i brzo ce se ovo zaboraviti,ne mozemo ni mi biti vjecno sampioni

 

Citam temu i ovo se vec treci put ponavlja, kao da ispada da svaki put kad KKP ne osvoji titulu to znaci da je KKCZ osvojila.

 

Dakle, imamo 2014. Cibona, pa niz od tri sezone 2015., 2016. i 2017. sa titulama KK Crvena zvezda, 2018. je osvojila KK Buducnost, 2019 opet Crvena zvezda, 2020 niko i onda dve sezone Crvena zvezda.

 

To su dve serije sa 3 i 2 uzastopne titule u poslednjih deset sezona. Ali ne, racunamo da KKP nije osvojio titulu od 2014., pa eto, 10 godine dominacije. E zato ovakva bolesna ulaganja i jesu problem, jer se sve svodi na odnos dva kluba i to je ljudima potpuno normalno.

Link to comment
Share on other sites

Imamo uvek x faktora koji uticu na krajnji rezultat. Sto duze vracam film prosto mi je neverovatna pomisao koja me okupira vec neko vreme... Da li je moguce da nas je Vilddoza prodao tokom sezone. Da je takav lik, karakter. Da li je moguce da je igrao pod rucnom finis i da je cekao kraj sezone. To me mnogo muci. Ako postoji i promil sanse da je to uradio onda mi sustinaki uz sav skart koji imamo od pocetka sezone nismo mogli ni da uradimo nista u finalu play offa.  Dajte prosecne ucinke ovog finalla play offa po igracima. Da vidimo ko je podbacio. 

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je baš ispao dzukac. Sjebao nas kad je bilo najpotrebnije. Nauk za drugi put. Kad igrac u toku sezone poptise za drugi klub, od njega leba nema. Kampaco je izuzetak.

Šta dalje? Makabizacija na ovim prostorima, kinta za oba kluba ili kita za oba kluba? Najbolje ovo treće.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Vildoza je baš ispao dzukac. Sjebao nas kad je bilo najpotrebnije. Nauk za drugi put. Kad igrac u toku sezone poptise za drugi klub, od njega leba nema. Kampaco je izuzetak.

Šta dalje? Makabizacija na ovim prostorima, kinta za oba kluba ili kita za oba kluba? Najbolje ovo treće.

Ja bih dodao još i sramotna igra Petruseva. Srećan mu put i da se ne ljubimo. Kobri želim svu sreću ovog sveta. Jedini je uz Facua jučer izašao sa kojonima i srcem. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...