Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Ali koliko je Partizan napadacki talentovaniji tim od nas, kad su i u utakmici gde su jedva mogli da pogledaju na kos i nisu mogli da kroce u reket ubacili 78 poena uz gomilu pogodjenih preteskih suteva. I aj sad da kazes, islo ih je, drugi put nece. Jok, oni tako na redovnom nivou ubacuju. Da smo samo u nekom momentu malo popustili sa odbranom opet bi ubacili blizu 90 poena. Bas je neverovatno da mi protiv njih cele sezone igramo egal, iako stoji da i mi imamo nase prednosti, ali bas je izrazena razlika u individualnom kvalitetu.

 

osim što su izvrsni šuteri, zaista su automatizovali ta željkova uručenja. vrlo jednostavno i brzo prave višak, čak i bez nekog drive and kicka ili sličnih metoda

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

potpuno neocekivano, ko bi rekao... 

kako samo elegantno naneli i andjusa u dva napada uzastopno prave livadu nedovicu za polaganje...

mogli su odmah petu igrati.

 

ali sponzor lige admiralbet. sponzor tekme soccerbet. sponzor komsija mozzart. mi imamo i meridian i soccer. 

vlasnik lige arenasport. vlasnik arene... itd... 

lepo rece ovaj na areni otegla se ova... predstava.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Dusko said:

Stvarno bi ovaj Ledej trebao da smanji sa ovakvim padovima i bacanjima. Nije bas on uvek slucajno u ovim situacijama.

Ovo je bio potez u stilu Bate Mirkovića. Kako sudije, posle odgledanog snimka, to nisu videle samo oni znaju.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Pridružjem se i dodajem zvuk najsitnije violine na svetu 🎻🎻🎻

 

U zemlji gde već mesec dana šetamo protiv nasilja, skandirati jednom siledžiji koji je mogao ozbiljno da povredi igrača (pa makar on bio iz redova najvećeg rivala), znači direktno podržavati nasilje. 

 

P.S. Ne moraš da odgovaraš dalje, iskoristila sam ovaj upis samo da dodatno pojasnim svoj stav. Mada kamo sreće da ne moram da ga objašnjavam.

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao večeras, imao sam kao neka pametnija posla, ali nakon ovog rezultata imam dobar osećaj (iako je Partizan i dalje favorit).

 

Možda ja ekipu Partizana pogrešno procenjujem, ali optimizam mi uliva to što će se, ako postane gusto, pitati i oni a ne samo mi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, СтелаРоса said:

Ali koliko je Partizan napadacki talentovaniji tim od nas, kad su i u utakmici gde su jedva mogli da pogledaju na kos i nisu mogli da kroce u reket ubacili 78 poena uz gomilu pogodjenih preteskih suteva. I aj sad da kazes, islo ih je, drugi put nece. Jok, oni tako na redovnom nivou ubacuju. Da smo samo u nekom momentu malo popustili sa odbranom opet bi ubacili blizu 90 poena. Bas je neverovatno da mi protiv njih cele sezone igramo egal, iako stoji da i mi imamo nase prednosti, ali bas je izrazena razlika u individualnom kvalitetu.

Nadam se da se salis? Gomilu teskih suteva? Evo sitirali su 12/25 za 3 poena od cega Madar od svoje 4 trojke je imao 3 otvorene sam kao duh nakon lose komunikacije i rotacije ( prvenstveno Luce ). Nunnally koji sutira 2/6, da trojku na kraju 2/4 sam gdje ga Facu jos i faulira. Drugu trojku dao iz naskoka preko Nedovica ( kroz cijelu karijeru takve suteve zna da ubaci ). Punter 2/7 gdje je dao trojku kad je ostao sam kao duh a i on je jedan od onih koji pogadjaju i teske suteve ( ona 2 preko Mitrovica na pocetku utakmice ). 

 

Leday 1/2, dao trojku na startu nakon loseg rotacije kada je Lessort nas unistavao na short roll-u.

Smailagic 1/1, otvorena. 

Exum 1/3, ostavljamo mu sut jer branimo prodor. Nesto mora pogoditi. 

 

Dosta napada zavrsavaju na obrucu zbog dobrog protoka lopte, spejsinga ali i toga sto smo u bonusu cesto.

 

Inqce njima Lessort igra kriminalno u sva 3 meca, statsi jesu tu ali ona ergija i kada je bio i no1 ekipe je daleko, sada je mozda no4 ili no5 igrac. Konacno su to nasi visoki skontali i izmaltretirali ga. Tako i u nastavku serije treba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

U zemlji gde već mesec dana šetamo protiv nasilja, skandirati jednom siledžiji koji je mogao ozbiljno da povredi igrača (pa makar on bio iz redova najvećeg rivala), znači direktno podržavati nasilje. 

 

P.S. Ne moraš da odgovaraš dalje, iskoristila sam ovaj upis samo da dodatno pojasnim svoj stav. Mada kamo sreće da ne moram da ga objašnjavam.

Tacno i u pravu si, samo mislim da mora da se uvazi da cilj skandiranja nije podrzavanje cina, barem skandiranje velike vecine, nego je cilj da se poremeti igrac da postigne poen ili odigra dobro utakmicu, kada je Dante u pitanju to je jedino sto je moglo da se nadje u njegovim CVju, kod Lesora ono sto je on govirio igracima Buducnksti dok je igrao za Monako. Opet kazem, ne podrzavam to jer se ne zna granica, primer Nedovica, Gurovica, Velickovica, FC4… ali mislim da mora da se uzme u obzir.

Edited by Pacino
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne mogu da shvatim ponasanje pojedinaca, ne zanimaju me komsijski igraci i njihove reakcije.

Zar je toliko tesko da se nekim likovima zabrani posecivanje sportskih terena/dvorana.

Uvek mi ostane gorak ukus pa cak i kad je pobeda cista kao suza.

Elem Dusko kao da je citao sta se ovde pise, skracivanje rostera, u vatru ono najboje sto imamo i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nadam se da se salis? Gomilu teskih suteva? Evo sitirali su 12/25 za 3 poena od cega Madar od svoje 4 trojke je imao 3 otvorene sam kao duh nakon lose komunikacije i rotacije ( prvenstveno Luce ). Nunnally koji sutira 2/6, da trojku na kraju 2/4 sam gdje ga Facu jos i faulira. Drugu trojku dao iz naskoka preko Nedovica ( kroz cijelu karijeru takve suteve zna da ubaci ). Punter 2/7 gdje je dao trojku kad je ostao sam kao duh a i on je jedan od onih koji pogadjaju i teske suteve ( ona 2 preko Mitrovica na pocetku utakmice ). 

 

Leday 1/2, dao trojku na startu nakon loseg rotacije kada je Lessort nas unistavao na short roll-u.

Smailagic 1/1, otvorena. 

Exum 1/3, ostavljamo mu sut jer branimo prodor. Nesto mora pogoditi. 

 

Dosta napada zavrsavaju na obrucu zbog dobrog protoka lopte, spejsinga ali i toga sto smo u bonusu cesto.

 

Inqce njima Lessort igra kriminalno u sva 3 meca, statsi jesu tu ali ona ergija i kada je bio i no1 ekipe je daleko, sada je mozda no4 ili no5 igrac. Konacno su to nasi visoki skontali i izmaltretirali ga. Tako i u nastavku serije treba.

Dobro je sto smo Smailagica rano izbacili iz meca, on im je uz Madara X faktor u ovoj seriji. Treba i u cetvrtoj sto vise od starta koristiti njegovu brzopletost u pravljenju faulova i ispadanje u odbrani da mu na taj nacin Zeljko bude primoran da sasece minutazu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Dusko said:

Stvarno bi ovaj Ledej trebao da smanji sa ovakvim padovima i bacanjima. Nije bas on uvek slucajno u ovim situacijama.

Tek sad vidim da ga je udario dok je padao

Sto neko rece da mu pozelis da dozivi isto pa se mozda opameti

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nunilo said:

Ja stvarno ne mogu da shvatim ponasanje pojedinaca, ne zanimaju me komsijski igraci i njihove reakcije.

Zar je toliko tesko da se nekim likovima zabrani posecivanje sportskih terena/dvorana.

Uvek mi ostane gorak ukus pa cak i kad je pobeda cista kao suza.

Elem Dusko kao da je citao sta se ovde pise, skracivanje rostera, u vatru ono najboje sto imamo i to je to.

 

Kako mislis da zabrane posecivanje kad imaju specijalnu pozivnicu? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pacino said:

Tacno i u pravu si, samo mislim da mora da se uvazi da cilj skandiranja nije podrzavanje cina, barem skandiranje velike vecine, nego je cilj da se poremeti igrac da postigne poen ili odigra dobro utakmicu, kada je Dante u pitanju to je jedino sto je moglo da se nadje u njegovim CVju, kod Lesora ono sto je on govirio igracima Buducnksti dok je igrao za Monako. Opet kazem, ne podrzavam to jer se ne zna granica, primer Nedovica, Gurovica, Velickovica, FC4… ali mislim da mora da se uzme u obzir.

 

Meni nije delovalo da je to cilj, s obzirom da je skandiranje išlo neposredno nakon tog duela s Facuom, kad je njemu svirana nesportska. A čak i da jeste, to nas ne treba da zanima, već samo šta je produkt toga tj. kakva poruka se šalje - dalje produžavanje postojećeg kontinuuma nasilja.

 

P.S. Da li se @Kosjan Willavić i @Manu računaju kao Duško na forumu, da možemo da im postavimo pitanja? :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Don Dusko said:

Stvarno bi ovaj Ledej trebao da smanji sa ovakvim padovima i bacanjima. Nije bas on uvek slucajno u ovim situacijama.

Ovo je pesnica u jaja dok je bio u padu, nema ovde nista slucajno.Covek je za ispitivanje, ovakav smrad se jednom radja

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Dobro je sto smo Smailagica rano izbacili iz meca, on im je uz Madara X faktor u ovoj seriji. Treba i u cetvrtoj sto vise od starta koristiti njegovu brzopletost u pravljenju faulova i ispadanje u odbrani da mu na taj nacin Zeljko bude primoran da sasece minutazu.

Da, Smaili im je bas bitan a i u formi je. 

 

Lessort nam je pravio probleme na tim kratkim otvaranjima ali ovo je nista kako je bilo u EL, i u napadu ali i u odbrani. 

 

Kako ga je Luka napao i onda ono zavrsi na drugi obruc, prelijepo. Trebaju nam ovakvi Luka i Filip jer nemaju oni tu prednost pod kosem sa ovakvim Lessort-om

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Meni nije delovalo da je to cilj, s obzirom da je skandiranje išlo neposredno nakon tog duela s Facuom, kad je njemu svirana nesportska. A čak i da jeste, to nas ne treba da zanima, već samo šta je produkt toga tj. kakva poruka se šalje - dalje produžavanje postojećeg kontinuuma nasilja.

 

P.S. Da li se @Kosjan Willavić i @Manu računaju kao Duško na forumu, da možemo da im postavimo pitanja? :classic_tongue:

Ima da te mori ovaj moj lepi avatar u snovima nastavis li da diras Dula ( videh da si prognozirala njihovu pobedu u cetvrtoj, mogu mirno da spavam 😄 )

Link to comment
Share on other sites

Utakmicu je prelomilo kad je Ivanović odustao od Markovića. Marković je odigrao 11.53 minuta, od toga 8.36 do rezultata 19:25, početkom druge četvrtine. Nakon toga nismo imali igrača manje u napadu s obzirom da Lazarević nije ni ulazio igru. Pokazalo se da ni odbrana ne trpi bez njih dvojice, odnosno da je čitav taj koncept domaćih defanzivnih specijalaca promašen.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Ima da te mori ovaj moj lepi avatar u snovima nastavis li da diras Dula ( videh da si prognozirala njihovu pobedu u cetvrtoj, mogu mirno da spavam 😄 )

 

:classic_tongue: Hej, ne diraj ti moje prognoze, za večeras sam rekla da vi dobijate i da će vam centri odigrati bolje. Pa vidiš šta je bilo. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako bitna pobeda. Sa katastrofalnim šutom za 3, sa opet brdo promašenih bacanja i bez Fakua. Baš teška pobeda i ako rezultat to ne pokazuje. Ozbiljan kvalitet ima KKP u tom svom šutu. Koliko god ih stisneš oni izmisle koš. Biće opet vraški teško u utorak. 

Mnogo raduje stari Vildoza i Neda, to što su se visoki momci u reketu konačno pojavili, energija i u drugom poluvremenu odbrana gde se odlično čitao njihov napad. Danas se stegla ruka ali nadam se da će i to doći na svoje. Ajmo još jedna pa bar da ne osvoje baš trofej pred našim očima. 💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...