Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ja sam otvorio temu UŽIVO ove sezone. Više to svakako neću uraditi, to je jedno...a drugo je da ću da je hajdujem budem li na sledećoj video onakva vređanja igrača.

 

Da, mi imamo igrače koji su daleko ispod nivoa koji gađamo, ali oni bolje ne mogu. Nisu oni krivi što neko od njih, recimo od Dobrića ili Lazarevića godinama očekuje da isporuče ono što oni ne mogu.

 

Selekcija nam je odvratna. Setite se da smo sezonu počeli bez Kampaca i Vildoze. Na šta bi ličio plej of da nismo imali sreće da su otpali iz NBA, posebno za Kampaca? Mi ne bismo ni polufinale aba igrali.

Edited by John Terry
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Rekoh još odavno da je Duško jedan slatkorečivi prodavac magle; koji i pored sveukupnog cirkusa koji Čović pravi, nikakve ozbiljne sistemske stvari nije uspeo da uradi sa ovim timom. Fino je izgledao decembar (uh, kad to beše). Čak i ovaj period sa Kampacom je više jahanje čoveka koji je ovde došao da odradi polusezonu, a koji je uvek ekstra motivisan; a što je rezultiralo nekim finim pobedama nad ekipama kojima uglavnom nije gorilo. Međutim, svaki put kada je nama bilo moranje, izgledali smo kao kurton. Svakako da on paše nekim drugim ekipama, ali ovo što radi u Zvezdi je promašaj i svakako nije put kojim mogu da se osvoje bitniji trofeji. Radonja je za njega za ovakvo okruženje i pritisak trener sa velikim T.  

 

 

Ne bih ja sudio Dušku tako brzo jer ovaj nakaradni tim nije selektirao on nego onaj pajser što glumi malog vučića.

Znali smo još na početku sezone da je tim živa qurcina,ali je Vildoza uneo  energiju vrv što nije igrao dugo i vraćao se posle teške povrede pa smo jahali njegov entuzijazam.

 

Šteta ulupanih para kojih nikad više nismo imali samo da bi se ludak istripovao da je mega car i kako on najbolje zna da se igra gazde.

Hebo ga Vlado Jovanović !!! Da se ne zaboravi sa kojim trenerom je počeo sezonu.

 

Što se mene tiče njegovo vreme u Zvezdi je prošlost pa neka dođe i gori jer vreme je za restart.

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Da li sme neko da Dušku postavi pitanje zašto ne radi svoj posao? I još bitnije, da li on sme da odgovori?

Koji posao Ivanovic ne radi i na osnovu cega to tvrdis? Zapela si za coveka kao da imas nesto licno protiv njega vec danima. Pisanjem ovih dana predstavljas kao da je izgubio dva puta po 20 razlike od Zadra, a ne da je izgubio od skupljeg protivnika koji ima kontinuitet, na gostujucem terenu, i to sve sa ekipom koju nije ni sastavio. Ili mozda mislis zbog cega ne postrojava sudije i ne salje sportskog direktora da tuzaka druge klubove i bije sudije na poluvremenu, ili sto zeli da igra domacu ligu? Ako je to, onda se izvinjavam.

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Mi negde od zimus pišemo kako je Duško tvrdoglav, konstantno neke igrače forsira, druge zaboravlja, deli minutažu svoj dvanaestorici, iz samo njemu znanih razloga. Niko mu ne spori znanje i iskustvo. Ali, ljudi, na šta liči ovo? Jebo te Lazarević. Dečko maši zicere u serijama, ladno mu to postade ™️. Vidiš da pravi gomilu brljotina, pa vadi ga iz igre. Lazić pet puta korisniji, iako i on nikakav. Petrušev bez srca, igra za sebe i statistiku, Dobrić kao muva bez glave, Mitroviću par puta ispada lopta u ključnim momentima, Bentil… Ma neću dalje, ovo je bedan tim menadžera Nebojše. Neka se on bavi njime, dosta su mene nervirali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Usrali smo se, uz standardni čouk trenera kad god je bila baš bitna utakmica. Onoliko ispadanje lopte iz ruku, ziceri, bacanja... Čak je Kampaco bio loš... Prosečna utakmica Partizana, uz blago domaćinsko suđenje, koje im nije ni trebalo realno, je bilo sasvim dovoljno za ovaj očaj od Zvezde.

 

Najgora partija visokih igrača nekog tima otkad pratim košarku. Kao da su se takmičili među sobom koji će da bude gori. Ni odbranu ni napad nismo dobili od njih. Bukva Smailagić je nabio cenu na njima u ove dve utakmice. 

 

Nije mi toliko krivo zbog poraza, jbg bolji su tim, nego do totalno pogubljene i bezmude igre sve vreme. Alba, Pao i Bajern mod. Plus Cibona naravno.

 

Nek Čović ostavi Lazarevića i sledeće sezone da zauzima mesto košarkašima... 

 

Sve gluposti ove sezone su došle na naplatu. I treba...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Koji posao Ivanovic ne radi i na osnovu cega to tvrdis? Zapela si za coveka kao da imas nesto licno protiv njega vec danima. Pisanjem ovih dana predstavljas kao da je izgubio dva puta po 20 razlike od Zadra, a ne da je izgubio od skupljeg protivnika koji ima kontinuitet, na gostujucem terenu, i to sve sa ekipom koju nije ni sastavio. Ili mozda mislis zbog cega ne postrojava sudije i ne salje sportskog direktora da tuzaka druge klubove i bije sudije na poluvremenu, ili sto zeli da igra domacu ligu? Ako je to, onda se izvinjavam.

 

O čemu pričaš Partizan nas je pošteno išamarao obe tekme gde nismo bili ni blizu,a vrlo verovatno i treća ce takva biti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Koji posao Ivanovic ne radi i na osnovu cega to tvrdis? Zapela si za coveka kao da imas nesto licno protiv njega vec danima. Pisanjem ovih dana predstavljas kao da je izgubio dva puta po 20 razlike od Zadra, a ne da je izgubio od skupljeg protivnika koji ima kontinuitet, na gostujucem terenu, i to sve sa ekipom koju nije ni sastavio. Ili mozda mislis zbog cega ne postrojava sudije i ne salje sportskog direktora da tuzaka druge klubove i bije sudije na poluvremenu, ili sto zeli da igra domacu ligu? Ako je to, onda se izvinjavam.

 

A što se prihvatao posla ako nije selektirao ekipu? Mogao je da kaže neka, hvala, ja ne bih. Ali nije to rekao, došao je, bilo je lepo kad su bile vezane pobede u EL, šta je sad problem? I da, izjavio je da Partizan zna da će ih dobiti sledeću. Evo prođoše dve tekme, kad je ta sledeća? Toliko znaju da ćete ih dobiti, da je Željko Anđušića uveo na +5, a obično ga uvodi na +20...

 

Daklem, pošto si naveo sve prednosti KKP, ja mogu samo da se zapitam jbt kako ih dobiste 3x u sezoni? 

 

@Miki28 Misliš na Matea? 😄 Morao je Duško još pre početka plej ofa ABA da ima iskristalisanu prvu petorku i sređenu hijerarhiju u ekipi. Znate da ja ne volim Nedovića, ali nema logike da ispred njega igraju Lazarević i Dobrić, da greje klupu dok igra odličnu utakmicu kao večeras.

  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Jeres ili ne, pitanje je da li Duško treba da ostane.

 

Precenjen trener, užasno se snalazi u situacijama pod pritiskom, ne prepoznaje stvari na terenu i sporo reaguje, ne ume da motiviše ekipu. Ima daleko boljih.

 

Evo Trinkijeri slobodan. Radonjića da ne pominjem.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

I to znaci da nas trener ne radi posao? Sramota je izgubiti od ovog rostera Partizana pred 20k njihovih navijaca?

Sramota je voditi ekipu kako prodavac magle vodi ekipu. 

Ovo dobar, normalan trener zavrsava bez problema. 

Trener, ne prodavac magle.

Nek isprica neku basnu/bajku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Visoki igraci 0 na obe strane terena. U bitnim trenucima krecu serije gresaka Petruseva, Lazarevica, Mitrovica. Pa cak i ulaz Markovica pa promasena trojka Kampaca. Ivanovic i njegove izmene su resile utakmicu. Holland je kao nacrtan za ovu ekipu jer u odbrani ne bi nista losiji bio, a u sutu daleko bolji od drugih...

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VukVule1988 said:

Lazarevic je jedino trebao biti na terenu kada je Papapetru, da zaustavi njegovu igru ledjima. Naravno tada su na njemu bili Lazic i Nedovic i on je to naravno rutinski iskoristio. 

 

Samo ovo neznanje je dovoljno za šut kartu. Krstio sam se levom i desnom nogom.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...