Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, John Terry said:

Meni je on veliko razočaranje jer ima potencijal da unakazi bukvalno svaku ekipu prodorima, a on uglavnom ide na neki step back tarzanski šut iz driblinga.

 

Više je problem što on ovako priča o samom sebi. 🙃 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, John Terry said:

Zasto, pa covek samo to i zna da radi?

 

Више сам мислио да је потпуни нон-фактор у већини утакмица.

 

Елем, стрмоглав пад какав смо имали се кажњава и од много слабијих екипа. Заправо, оно није ни био пад, ми смо почели на самом дну, па смо се после као усправили, али толико смо имали неких глупих и погрешних појединачних одлука да је просто чудо како смо и били у позицији да се потпуно вратимо у текму. Од почетка храбро и јако, па да видимо шта и како.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DameTime said:

Kaže Nedović svojevremeno, parafraziram: Šut će doći, ne brinem. Ja sam kroz karijeru na nekih 40% za 3 poena, zamislite kad na ovu igru dodam još i šut, to će biti pakao za ostale.

 

Kakav patuljak, u svakom smislu te reči. Na koju igru da doda šut i kad misli da ga doda?

 

a ne kontam baš što si krenula đonom po svima od trenera do nedovića. užasnu tekmu smo odigrali, šta sad da se radi, nema potrebe k'o ordinarne srbende da pljujemo i psujemo ako nisu ispunjena naša očekivanja.

 

ja nekako od ovog masakra u ribnikaru, zaista osećam tu floskulu, "to je samo sport". ne u smislu da se nisam nervirao dok sam gledao tekmu, jesam ali nema potrebe sad dizati ovo na neki štanamrade nivo. nek' se potrude momci i matroci bolje nego prekjuče i toeto.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

a ne kontam baš što si krenula đonom po svima od trenera do nedovića. užasnu tekmu smo odigrali, šta sad da se radi, nema potrebe k'o ordinarne srbende da pljujemo i psujemo ako nisu ispunjena naša očekivanja.

 

ja nekako od ovog masakra u ribnikaru, zaista osećam tu floskulu, "to je samo sport". ne u smislu da se nisam nervirao dok sam gledao tekmu, jesam ali nema potrebe sad dizati ovo na neki štanamrade nivo. nek' se potrude momci i matroci bolje nego prekjuče i toeto.

 

Obično i nemam očekivanja u sportu izuzev - daj sve od sebe pa neka pobedi bolji. Što se tiče svih igrača KKCZ sem Nedovića, moje kritike jesu isključivo na osnovu onog viđenog na terenu. Tako da nisam ja baš krenula đonom po svima, sem po njemu i Ivanoviću, a napisala sam i zašto - nemoj davati arogantne izjave koje ne možeš da podržiš prikazanim na terenu. Jednostavno je moj stav da to ne podržavam.

 

Što se tiče poslednjih rečenica, slažem se sa tim sentimentom, koji je trebalo da baštinimo odavno, nažalost ne samo od masakra u Ribnikaru.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Što se tiče svih igrača KKCZ sem Nedovića, moje kritike jesu isključivo na osnovu onog viđenog na terenu.

 

ma jasno, nego ga danima baš strastveno podgaruješ na negativu, pa mi je eto, malko neobično, pogotovo što nisi moj brat laki21 aka ultra-semenkar zvezde :lol_2:

jebiga, počeli smo seriju loše, možda će se to promeniti a možda i neće ali effort i rasuđivanje ako budu na nivou, super.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ma jasno, nego ga danima baš strastveno podgaruješ na negativu, pa mi je eto, malko neobično, pogotovo što nisi moj brat laki21 aka ultra-semenkar zvezde :lol_2:

jebiga, počeli smo seriju loše, možda će se to promeniti a možda i neće ali effort i rasuđivanje ako budu na nivou, super.

 

Ovde sam #teamLaki21. U sportu me najviše iznervira kad pojedinac ili ekipa izgleda kao da ju je manje briga da pobedi nego nas smrtnike koji blejimo ispred TV-a ili kompa. Moja ultrakompetitivnost bude triggerovana Petruševim koji ni ne podigne ruke da pokuša bilo kakvu odbranu, već mu Smajli kuca preko glave kao da je Dejvis :lol_2: Ne znam šta bi bilo da još navijam za KKCZ.

 

Ako večeras izgubite, ali igrači pokažu effort i Duško se ne busa ne znam kakvim alibi izjavama, nema problema. Nije sramota izgubiti kad si dao sve od sebe ali je protivnik jednostavno bio bolji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

i Duško se ne busa ne znam kakvim alibi izjavama, nema problema. 

 

kako sad alibi, kad je bila demagogija a zapravo je primenjeno kurčenje; kao i u slučaju džimija batlera, mogu samo da citiram drevni grafit, kurčiti se mora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kako sad alibi, kad je bila demagogija a zapravo je primenjeno kurčenje; kao i u slučaju džimija batlera, mogu samo da citiram drevni grafit, kurčiti se mora.

 

Same difference vini, verujem da razumeš šta hoću da kažem. A ti i ja se oko toga nećemo složiti :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, DameTime said:

Kaže Nedović svojevremeno, parafraziram: Šut će doći, ne brinem. Ja sam kroz karijeru na nekih 40% za 3 poena, zamislite kad na ovu igru dodam još i šut, to će biti pakao za ostale.

 

Kakav patuljak, u svakom smislu te reči. Na koju igru da doda šut i kad misli da ga doda?

Jel si ti pogledala uopste tu izjavu, ili si samo procitala? Sprdao se covek jbt..

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveće razočaranje sa prvog meča Petrusev. Čak i veće od Nedovica. Nedopustivo za obojicu ipak su to naši glavni poenteri. Ali da ne mračnim previše očekujem jedan redemption game performance. Od obojice. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Meni je najveće razočaranje sa prvog meča Petrusev. Čak i veće od Nedovica. Nedopustivo za obojicu ipak su to naši glavni poenteri. Ali da ne mračnim previše očekujem jedan redemption game performance. Od obojice. 

 

Moj doživljaj prve utakmice se sveo na ovo:

 

- Palim TV

- Vidim time out

- Ne vidim rezultat

- Idu highlights dok se u pozadini čuje Duško

- Highlight Petrušev zakucava loptu u obruč.

- Gasim TV.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne ložim a nisam ni kritikovao ekipu i Duška posle jednog meča (osim trojicu koje cele sezone kritikujem). Nakon večerašnjeg meča biće mnogo toga jasnije. Da li sam 1000% siguran da ćemo odbraniti trofej ili 100% siguran da nećemo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ja se ne ložim a nisam ni kritikovao ekipu i Duška posle jednog meča (osim trojicu koje cele sezone kritikujem). Nakon večerašnjeg meča biće mnogo toga jasnije. Da li sam 1000% siguran da ćemo odbraniti trofej ili 100% siguran da nećemo. 

A sta je sa ovih 900%. Ostaje u limbu 😁

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

A sta je sa ovih 900%. Ostaje u limbu 😁

900% će neko da osvoji. 😂

P. S. Ako danas vidim u prvih 12 Holanda. Dobijamo. Ako bude u 12 do kraja serije, osvajamo. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Ja se ne ložim a nisam ni kritikovao ekipu i Duška posle jednog meča (osim trojicu koje cele sezone kritikujem). Nakon večerašnjeg meča biće mnogo toga jasnije. Da li sam 1000% siguran da ćemo odbraniti trofej ili 100% siguran da nećemo. 

2500 za gospodina 🙂

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bodo said:

Meni je najveće razočaranje sa prvog meča Petrusev. Čak i veće od Nedovica.

 

Ja sam se pribojavao da ce Smailagic biti veci faktor od Petruseva u ovoj seriji i posle prve utakmice to deluje izvesno. Od Filipa bas nista ne ocekujem, mislim da najradije ne bi ni igrao ovo finale, vise je stalo nekom Holandu nego njemu. Decko u svojoj glavi kod nas otaljava posao i ubija vreme dok ne ode u NBA. Da moze da bira da l' cemo da puknemo 0-3 ili izrudarimo 3-2 pobedu, uopste nisam siguran da se ne bi odlucio za prvu opciju i zapalio u ponedeljak na more.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:

 

Ja sam se pribojavao da ce Smailagic biti veci faktor od Petruseva u ovoj seriji i posle prve utakmice to deluje izvesno. Od Filipa bas nista ne ocekujem, mislim da najradije ne bi ni igrao ovo finale, vise je stalo nekom Holandu nego njemu. Decko u svojoj glavi kod nas otaljava posao i ubija vreme dok ne ode u NBA. Da moze da bira da l' cemo da puknemo 0-3 ili izrudarimo 3-2 pobedu, uopste nisam siguran da se ne bi odlucio za prvu opciju i zapalio u ponedeljak na more.

Upravo iz sličnih motiva meni on nije simpatičan. Čak staviše. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Čočo said:

Ja se ne ložim a nisam ni kritikovao ekipu i Duška posle jednog meča (osim trojicu koje cele sezone kritikujem). Nakon večerašnjeg meča biće mnogo toga jasnije. Da li sam 1000% siguran da ćemo odbraniti trofej ili 100% siguran da nećemo. 

sto je manje osnova za lozenje vise se lozim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...