Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ocekujem ozbiljan fajt sutra i sa nase i sa njihove strane, mi nemamo vise sta da cekamo verovatno idemo all in i jedan los dan Partizana bi nam legao kao budali samar. Iznenadilo bi me sve ispod maksimalne nabrijanosti sa nase strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene plasi kombinacija nase nabrijanosti i Boltauzera sa pistaljkom, dokazano losa kombinacija.🙄

Ocekujem krasoticu od 2 i po sata i 50+ slobodnih bacanja😆

Edited by Gudura
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad pogledao konferenciju i baš ne verujem čemu ovoliko pisanje o izjavi Ivanovića. Novinar pitao jel i dalje stoji iza izjave posle derbija u aba ligi, ne kontam šta je trebao drugo da kaže nego to. Možda bolje da je rekao ne, sad mislim da ćemo izgubiti

  • Like 15
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je samo mučno i gadljivo nakon jednog Kalinića gledati razne nedare, petruševe i ostale bezmudoviće i uganuosamtrepavicu junačine...

 

Istina je da je najgora kletva dabogda imao pa nemao.

 

Ovo je tim sa kojim imam najmanje konekcije od kada pratim košarku i do kog mi je ubedljivo najmanje stalo.

 

Ne bih prosuo suzu ni za jednim igračem doslovno sem za Kampacom, i to ne zbog njegovog skila već zbog borbenosti.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je blamantno ovo davanje podrske pred utakmicu. Sta kao, imas utakmicu za titulu, placen si sa 6 cifara a neki i sa 7 i to ti nije dovoljna motivacija nego mora neko jos i da ti peva posle treninga. Jos je falilo da ih hlade  palmama  i daju grozdje u usta. 

 

Hvala ali ne hvala. 

 

I sto kaze Laki, ajde i jednom Kalinicu pa i da razumem. I to ne zbog igre ili bilo cega vec zato sto je subjektivni osećaj da lik zeli trofej po cenu da ga iznesu iz hale. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne znam, meni je blamantno ovo davanje podrske pred utakmicu. Sta kao, imas utakmicu za titulu, placen si sa 6 cifara a neki i sa 7 i to ti nije dovoljna motivacija nego mora neko jos i da ti peva posle treninga. Jos je falilo da ih hlade  palmama  i daju grozdje u usta. 

 

Hvala ali ne hvala. 

 

I sto kaze Laki, ajde i jednom Kalinicu pa i da razumem. I to ne zbog igre ili bilo cega vec zato sto je subjektivni osećaj da lik zeli trofej po cenu da ga iznesu iz hale. 

Ne znam od kad je blamantno da podrzavas igrace i klub za koji navijas 

Ocigledno podrska fali, meni ona ekipa iz prvoog poluvremena nije izgledala kao ekipa sa puno samopouzdanja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Урош19 said:

Sad pogledao konferenciju i baš ne verujem čemu ovoliko pisanje o izjavi Ivanovića. Novinar pitao jel i dalje stoji iza izjave posle derbija u aba ligi, ne kontam šta je trebao drugo da kaže nego to. Možda bolje da je rekao ne, sad mislim da ćemo izgubiti

 

Nije problem druga izjava, nego prva. Prvi meč nakon te izjave ekipa mu raštimovana banda :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DameTime said:

 

Nije problem druga izjava, nego prva. Prvi meč nakon te izjave ekipa mu raštimovana banda :classic_ninja:

 

Stvarno mislim da je tada bio iznerviran sudjenjem, i utakmica je isla brzo nakon kupa. To je vec neko pominjao.

 

Veceras samo hrabro, nema predaje!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...