Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Clash said:

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

+ Alkaraz u januaru

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro zaustavljajte se sa pravljenjem imaginarnih rostera.

A setio si se? Šta je trebalo do sada da se uradi da se tome stane na put?

Edited by Čočo
I prethodni kao i svi budući su imaginarni dok se ne završi sezona. Ima dosta vremena kad sam pitao da tome stanete na put.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Clash said:

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

Za svačiji ukus 😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

Mrzim da objasnjavam foru jer onda ne bude fora, ali moj post je omaz cuvenom tvitu otvaraca ove teme tamo negde sa pocetka juna/jula.

Kada je najavljivan napad na istok NBA lige posle osvajanja EL a onda su dosli Holand i Jovanovic i ugasili svaku nadu. 

 

Ali Jovanovic sa onim strucnim stabom...i dalje ne verujem da iko normalan postavi njega kao trenera u onim okolnostima... i da on prihvati. Ne zna se ko je ludji tu i zaljubljeniji u sebe. 

Stručni štab u sastavu Vlada kondukter Jovanović, Branko Rajli Jorović i Marko (ukrao sam pehar) Simonović ne bi mogao ni MZT da spasi ispadanja iz ABA lige ali je svemogući čović uz jaku podršku svojih bukadžija uspeo da nametne tu trojku, posledice osećamo cele sezone. 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Brate, imaginarni rosteri se na ovom topiku prave od 01.01. do 31.12. svake godine, šta je sad frka?

U bilansu uspeha mozemo da vidimo sva imena koja su protekla za tekucu godinu. 😁

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

to sto smo dugovali 5x plata nas nije sprecilo da dovedemo redom vildozu, dushka pa facua, gde je tek kod ovog poslednjeg krenula reakcija onih kojima se duguje. covic je kao i svaki mocnik u srbijici u fazonu no fucks given, kada treba isplatiti dug ali zato podmiri sve u sekundi kada se pojavi nadpop u vidu gliksmana ovom prilikom.

Zar to nije vec bilo kod Vildoze? Ako se dobro secam, doveli smo Campazza kad smo vec imali privremenu zabranu registrovanja novih igraca. Posle je to postalo definitivno do 28.2....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Clash said:

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

 

Je l ovog poslednjeg potpisujemo pre ili posle Monce? 

Link to comment
Share on other sites

Naostren Fener.

 

 

Dimitris Itoudis, Fenerbahce head coach
"It is a must-win game for us. It is final. We are preparing like this. Players are aware of that and we are going over there for the ultimate fight."

 

Dyshawn Pierre, Fenerbahce player
"Obviously, it is the most important game of this season. We have to forget about what happened in the past and just focus on this one alone. Let’s just win this game. Everyone wants to win."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ni meni nije jasno...
 
Pa Stimac > Kuzmic + Raduljica [emoji1] 
 
A i covek nije u penziji. 
 
 
Neko mi reče da mu je propalo ono sa NFT kad je zavlačio ljude, zamrzavamo veli ovo jedno vrijeme i onda daj jos malo košarke da se igra da finansiramo ove gubitke.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fradler said:

Naostren Fener.

 

 

Dimitris Itoudis, Fenerbahce head coach
"It is a must-win game for us. It is final. We are preparing like this. Players are aware of that and we are going over there for the ultimate fight."

 

Dyshawn Pierre, Fenerbahce player
"Obviously, it is the most important game of this season. We have to forget about what happened in the past and just focus on this one alone. Let’s just win this game. Everyone wants to win."

 

Eh živote kurvo, sad ako nas razbiju neće moći da se živi od priča pustili cigani, vrv najviše od ovih što ih je Fener rutinirao pre mesec dana :classic_dry:

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MrTwister said:

Neko mi reče da mu je propalo ono sa NFT kad je zavlačio ljude, zamrzavamo veli ovo jedno vrijeme i onda daj jos malo košarke da se igra da finansiramo ove gubitke.

 

Ne znam gde sam to uhvatio da li citao ili neki podcast slusao, da je zbog srozavanja kriptovaluta odlucio da uspori/pauzira tu pricu da ne bi u tom "losem trenutku po trziste" uvlacio ljude u to, tako nekako. S jedne strane razumno ali mislim da je i on usao u to bez da zna dovoljno o tome. 

 

A ne igra nigde, samo se nije penzionisano. Dakle slican doprinos kao Raduljica 😄 

Ali Stimac ne dobija platu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Filbi said:

 

I da li će moći da se kupuje Čovićevom metodom obećam 4 soma za kvadrat, budžetiram 3 soma, evroligi prijavim 2 soma, uplatim 600 evra, ostatak da sačekaju. Pa stan završi na BATu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

I da li će moći da se kupuje Čovićevom metodom obećam 4 soma za kvadrat, budžetiram 3 soma, evroligi prijavim 2 soma, uplatim 600 evra, ostatak da sačekaju. Pa stan završi na BATu. 

 

I ako ti se ne svidja stan da li mozes da ga Mekelujes posle tri meseca? 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NMX said:

 

Eh živote kurvo, sad ako nas razbiju neće moći da se živi od priča pustili cigani, vrv najviše od ovih što ih je Fener rutinirao pre mesec dana :classic_dry:

 

 

 

itudis je neki željkov kum valjda. nek' vidi on šta će i kako će.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Clash said:

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

 

Ne mogu da opišem koliko ti mene nasmejavaš. Sjajno 😄 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...