Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, NikeAir said:

Ima logike.U jednom mecu protiv partizana dao 14 poena a u drugom 15 poena.

I jos stavili highlisghtse protiv nas, a centar koji nije izdominirao protiv nas je samo onaj koji nije hteo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mendez said:

Je l' realno da je lik rekao "Cigani smo, prosićemo" (za ulaznicu za EL sledeće sezone)?

Ma lik je uspeo da bude na granici svadje sa ovo dvoje voditelja. Bukvalno je sa svakim spreman da se posvadja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

 ...

gde meni nađe da crtaš ko je nebojša čović i kakve su njegove metode rada ?

to što primetim da strašni o'stoja nije ni za 1% zaslužan za uspehe KK Partizan ne znači da se slažem sa radom nebojše čovića, uostalom ko ume da čita  mogao je to da vidi prethodnih godina. pisao sam takođe i o igranju u neuslovnoj dvorani kakav je pionir ali je većina i na forumu otkidala na atmosferu baje i sinana i znojavih tela tako da šta ću povučem se u ilegalu😕

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas najbolje razumeo tvoju poentu.
Pisao sam o resursima na raspolaganju na pocetku sezone, a ne o upravljanju tim resursima, koje je bilo lose do katastrofalno.
Mozemo da diskutujemo i o tome, koliko je Covic napravio wtf poteza za koje na zalost nece odgovarati, ili o tome da li je Dusko mogao manje ili vise da postigne sa ekipom koju je imao na raspolaganju.
To je odvojena stvar od toga u kakvoj smo finansijskoj situaciji bili na pocetku sezone. 
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Profesor said:

Facu, Volters

Teo

Neda, Holins

?, Dobric

?, Lazarevic

Petrusev,

?, Mitrovic

 

+Lazic, Ilic, Topic

 

Bilo je jace od mene 🤭

 

Uf, baš ti trebaju jaki igrači na ta tri upitnika da bi ovo iole dovoljno bilo. A što kaže zemljoradnik, baš tankosava na 3 i 5. EDIT: A ČEKAJ, TEK KAPIRAM SAD DA SE TI SPRDAŠ, nisam video ovo "bilo je jače od mene". Odličan trol.

 

Guru je pisao i ja se slažem sa tim, da Petrušev samo na petici ima iole kvalitetnu budućnost na ovom nivou. Nama treba ozbiljno nisko krilo, ozbiljno visoko krilo i ozbiljan centar na ovaj sadašnji roster, da bismo bili iole ozbiljan konkurent.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Po ovoj Covicevoj prici mi deluje da se vec odustalo od ove sezone i da su svi u klubu svesni da su letos napravili epski zaeb i da krece neki restart od leta ali videcemo..

Opet restart? Pa koliko cemo restarta imati? Pa ni komp ne restartujem toliko

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Benito said:

Drugari ako sledece sezone gosn sujeta ostane u Zvezdi, ja se odjavljujem dok ne dodju neka bolja vremena i bolji ljudi. Stvarno je postalo mucno gledati sve ovo.

Neces valjda i ti da navijas za Pao?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

 

Uf, baš ti trebaju jaki igrači na ta tri upitnika da bi ovo iole dovoljno bilo. A što kaže zemljoradnik, baš tankosava na 3 i 5. EDIT: A ČEKAJ, TEK KAPIRAM SAD DA SE TI SPRDAŠ, nisam video ovo "bilo je jače od mene". Odličan trol.

 

Guru je pisao i ja se slažem sa tim, da Petrušev samo na petici ima iole kvalitetnu budućnost na ovom nivou. Nama treba ozbiljno nisko krilo, ozbiljno visoko krilo i ozbiljan centar na ovaj sadašnji roster, da bismo bili iole ozbiljan konkurent.

 

Ne sprdam se nego razumem da je neozbiljmo sad pisati rostere ali je jace bilo od mene.

 

1 hour ago, Profesor said:

Facu, Volters

Teo

Neda, Holins

?, Dobric

?, Lazarevic

Petrusev,

?, Mitrovic

 

+Lazic, Ilic, Topic

 

Bilo je jace od mene 🤭

 

Nije nikako ovo tanko. Podrazimeva se da su pod znacima pitanja igraci koji bi bili vodeci. Na 3 i Holins moze da pokrije. Tu je i Laza. Na 5 pored prvog centra i Mitrovica tu je i Petrusev koji bi pokrivao 2 pozicije. Plus Ilic van 12. Kostao bi dobrano ovaj tim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...