Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 minutes ago, John Terry said:

 

Pa pogadjaju odlično za novac koji daju ali ne i za vrhunske rezultate. Svakako su bolji od nas.

Pa gde da naprave rezultat?

 

Ljudi su od ek pleja napravili mašinu, Howard-a niko nije zeleo u Nba i nema nikakvu reputaciju, Vanja teški prosek kao i Gedrajtis na 5 im starter Kocar iz Hamburga...

Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko Jel ima neka opcija da se zaključaju ili brišu svi upisi vezani za sklapanje rostera za sledeću sezonu od marta do juna meseca na ovoj temi pa da se otključaju tamo kad se završi sezona?

Ja razumem da se polemiše o rosteru kada traje prelazni rok, razumem i da se tema zove ,, sve što smo želeli, sve što smo hteli" ali ne moramo sve bukvalno da shvatamo. Sezona se zahuktava za nas, dižemo formu, lepo izgledamo na terenu, atraktivno igramo (pu pu) i mi opet o pojačanjima i rosteru umesto da se fokusiramo na momke koje imamo. Pa komšije ne polemišu o pojačanjima ni kad je prelazni rok a mi ne stajemo tokom cele godine ( ne sezone ). Možda nam ostane Kampaco a možda dodje Kapusta sledeće sezone a vi i dalje mlatite praznu slamu, pobogu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dobar u piku said:

Pa gde da naprave rezultat?

 

Ljudi su od ek pleja napravili mašinu, Howard-a niko nije zeleo u Nba i nema nikakvu reputaciju, Vanja teški prosek kao i Gedrajtis na 5 im starter Kocar iz Hamburga...

Kako ne prave rezultate? U zadnjih 10 godina, otkad smo mi redovno u EL oni su 3 puta isli u top 8 i jedne godine bili na f4. A u ostalim sezonama su redovno zavrsavali blizu plej of zone i iznad nas na tabeli.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sokmeniki said:

Kako ne prave rezultate? U zadnjih 10 godina, otkad smo mi redovno u EL oni su 3 puta isli u top 8 i jedne godine bili na f4. A u ostalim sezonama su redovno zavrsavali blizu plej of zone i iznad nas na tabeli.

 

Više sam mislio na trofeje što baš nije realno, ali ljudi zajedno sa Zalgirisom rade strašan posao ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites






[mention=210] Pa komšije ne polemišu o pojačanjima ni kad je prelazni rok a mi ne stajemo tokom cele godine..




Komšije ne polemišu o pojačanjima kada se ista odazivaju na:
Egzum, Panter, Lidej, Naneli...


A malo je i cela godina zvocanja o Vladi Kesi, ćopavom Martinu, debeloguzom Pefiju, prepariranom Kuzu, Radulji hipsteru...dopisati po nahodjenju.






  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Rano je za topik o prelaznim roku dok se ne usaglasimo o pitanju svih pitanja.

Kampaco.

 

Moji predlozi:

1.Ne platimo porez

2.Pare za Kosovo

3.Mali Stanoje cisti cipele u Pioniru

4. IT kompanija Maras i Baca sponzori

5. doo Kampaco ultra kop

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi ovde godinama pricamo o stvaranju ozbiljnog tima na startu sezone, hajpu na tribinama, rekordnim prihodima od ulaznica i marketinga, borbi za top 8 kao posledica takvog tima i takve atmosfere. I onda dodje Partizan i lagano u prvoj sezoni sprovede sve to. Sta je sa druge strane za poslednjih 6 godina radio dr Nebojsa?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Clash said:

Rano je za topik o prelaznim roku dok se ne usaglasimo o pitanju svih pitanja.

Kampaco.

Kad bi uspjeli da ga zadrzimo odradili bi veliki dio posla.

 

Samim tim njegovim ostankom to bi znacilo da bi imali mnogo bolje sklopljen, funkcionalan tim jer vjerujem da bi i Facu trazio neke garancije u vidu kvaliteta tima.

 

Ipak imajuci u vidu kakvi neki sarlatani igraju u vrhunskim timovima ili timovima sa ogromnim budzetima, nepojmljivo mi je da Facu ostane. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Profesor said:

Mi ovde godinama pricamo o stvaranju ozbiljnog tima na startu sezone, hajpu na tribinama, rekordnim prihodima od ulaznica i marketinga, borbi za top 8 kao posledica takvog tima i takve atmosfere. I onda dodje Partizan i lagano u prvoj sezoni sprovede sve to. Sta je sa druge strane za poslednjih 6 godina radio dr Nebojsa?

Bio srećam što je bolji od tog istog Partizana, ne obazirući se previše na napredak. 

 

Mislim, možda grešim, da Partizan nije sklopio tim kakav jeste, da mi ne bi videli ovaj triling bekova u Zvezdi nikad

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne bi videli, jer nikada nismo ni videli ovoliko para da nam daje drzava. Sve je to povezano, toliko para su dali njima, morali su i nama da daju da se pravi neki privid ravnopravnosti i taj Meridian je direktno poguran od drzave. 

Sve je povezano za novcem. Da je Covic imao bar jednu sezonu budzet iz recimo lanjske Zelimirove sezone ( ne ove, samo lanjske recimo ), pa i da prigovoramo nesto, ovako je suludo pisati i porediti babe i zabe. 

Ne znam da li ste svesni, ali mi nismo u junu mogli da zadrzimo ni Deju ni Waltersa ni Kalinu i da ne pominjem, a pricate o nekom cilju??? 

Ili se zajebavate ili imate pamcenje selektivno.

 

A posto mi je potpuno neverovatno da drzava daje ovolike novce za dva kluba, to znac da je na druzi rok neodrzivo ovakvo stanje , a posto onaj ko odlucuje u ovoj drzavi nece da dozvoli da jedan tim ima sve, a drugi nista, realnije je da ce zavrnuti slavine u jednom trenutku, verovatno nakon par sezona pokusaja da Zelimir bude prvak Evrope, sto je i na gostovanju RTSu i potvrdio vodja, da ocekuje da Srbija ima prvaka Evrope u kosarci u narednih par sezona. 

 

Jedino sto KKCZ moze da izvuce pozitivno je da dobije neku divljakusu za Evroligu, da drzava to plati i da imamo budzet na nivou ove sezone, koji je najveci do sada u Covicevoj eri, ali opet prekasno formiran budzet , tek u novembru mesecu i da izigravamo nekog partnera u ovom cirkusu. 

 

Hleba i igara, sve sto radi ova vlast je proracunato. A Covicu mozemo da zamerimo da nije uspeo nikada ni blizu da nabere ovakav budzet, ali to je nemoguce bez pomoci drzave, a on je nikada nije imao u ovoj meri, sve dok se nekom nije cefnulo da Srbija ima prvaka Evrope u kosarci. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Naravno da ne bi videli, jer nikada nismo ni videli ovoliko para da nam daje drzava. Sve je to povezano, toliko para su dali njima, morali su i nama da daju da se pravi neki privid ravnopravnosti i taj Meridian je direktno poguran od drzave. 

Sve je povezano za novcem. Da je Covic imao bar jednu sezonu budzet iz recimo lanjske Zelimirove sezone ( ne ove, samo lanjske recimo ), pa i da prigovoramo nesto, ovako je suludo pisati i porediti babe i zabe. 

Ne znam da li ste svesni, ali mi nismo u junu mogli da zadrzimo ni Deju ni Waltersa ni Kalinu i da ne pominjem, a pricate o nekom cilju??? 

Ili se zajebavate ili imate pamcenje selektivno.

 

 

Postoji mnogo stvari u koje mi nemamo uvid. Siguran sam da je bilo sezona sa dobrim budzetom, ali je uvek bilo previse nepotizma, rasipanja novca u prazno i mesanja u struku. Ona prekinuta sezona je solidan primer. Ne moze se tako voditi klub. Verovatno smo i ove sezone bacili milion u bunar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro, s obzirom da je opšte poznata stvar da je Čović svih ovih godina hteo da bude bolji samo od KKP pa je tako i roster sastavljao. Nama ide na ruku da bude ovakav KKP kao ove godine. Ova godina mu je da stavi prst na čelo i ruku u dzep i da stvori uslove za roster i  nešto više a ne samo za takmičenje da bude najbolji u svom dvorištu. Šibicarenje više ne prolazi. Ozbiljnu šamarčinu je dobio ulaskom KKP posle jedne godine u Top 8, koja će ga i te kako boleti.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U zadnjem kolu regularnog dela Eurolige, u kojem našom eventualnom pobedom u Pioniru nad Fenerom šaljemo KKP u ukrštanju na Monako umesto na njihovog najnezgodnijeg protivnika Barselonu, ne sumnjam da će G-din Kampaco vaskolikoj ciganiji i celom timu opet demonstrirati kako se protivnik grize zubima i kako se igra u reli modu dok ti duša ne zapne u gornjem disajnom traktu.

 

Ne mogu da dočekam.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

U zadnjem kolu regularnog dela Eurolige, u kojem našom eventualnom pobedom u Pioniru nad Fenerom šaljemo KKP u ukrštanju na Monako umesto na njihovog najnezgodnijeg protivnika Barselonu, ne sumnjam da će G-din Kampaco vaskolikoj ciganiji i celom timu opet demonstrirati kako se protivnik grize zubima i kako se igra u reli modu dok ti duša ne zapne u gornjem disajnom traktu.

 

Ne mogu da dočekam.

Mi i treba da igramo na pobedu jer je jedino tako ispravno a i šteta da pokvarimo sjajan momentum u kome se nalazimo pred važne duele. A što se tiče ukrstanja naših komšija o tome je trebao Monako povesti računa jučer s obzirom kako su je odigrali a možda su i pak svesno pustili tu utakmicu niz vodu u šta mi je malo teže poverovati. Uglavnom Zvezda neka igra svoju igru a drugi neka se bave kalkulacijama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...