Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, mister-no said:

Vrati konferenciju iz Niša Branko & Duško i obrati pažnju na ruke 🙂
Inače da izjavim za dnevnik, ja sam old school i planiram da ostanem bez obzira na trendove.

Ma gledao sam, prelepo. 

Ja sam dlakav mnogo na ledjima iznad zadnjice, nogama, stomaku verovali ili ne i grudima . Ali na rukama slabo, to me nervira kod sebe..

Link to comment
Share on other sites

Zdravo braćo i sestre! 😀

 

Moj prvi upis posle dužeg praćenja svih vas ( mogu reći, iskreno, veoma zanimljivo iskustvo 😀 ). Prvi upis bih želeo da krenem sa optimizmom. U isčekivanju sutrašnjeg meča, danas kao i uvek, nekoliko dana pred meč izbija neko lepo raspoloženje i optimizam iz mene. Uhvatio sam sebe kako razmišljam i sve imam neki osećaj da ovo što sad se radi je samo priprema za sledeću sezonu. Nešto ne verujem da je neko na 1-6 doveo Duška, Luku i Fakua sa namerom da se odmah napadne EL. 

Nekim čudom ako Luka i Faku požele da ostanu i sledeće sezone, nama će i dve Arene biti male.

Sledeće sezone se odvoji keš za Kalinu i jednu jaku peticu i ( Teo bi bio dobrodošao ) i mi ćemo samo od sezonskih da isplatimo sve. Potpisujem da bi bilo preko 12 hiljada prodatih.

Vlažnim snovima sanjam roster za sledeću sezonu:

Faku Teo
Vildoza Neda Laza
Kalina Dobrić Lazarevic
Petrusev Ilic
Mitrovic + dobra 5ica.

 

Vlažni snovi ali... neka bude ,, Sve što smo želeli, sve što smo hteli..." ❤

 

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Guru said:

Prvi post i odmah roster za sledeću sezonu, a u njemu Teodosić... Dobro nam došao, na pravom si mestu. :thumbsup:

Pa moraju da se poštuju neka pravila. 😀 Ne može prvi upis bez rostera za sledeću sezonu. Inicijacija mora da se prođe. 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Filip apostrofira i Albinu igru u tranziciji.

"Veoma bitna utakmica za nas, da eventualnom pobedom potvrdimo veoma važnu iz Tel Aviva. Iako smo na papiru možda favoriti, oni su negzodna ekipa, koja igra prepoznatljivu brzu igru u tranzicji, na veliki broj poseda, što moramo da iskontrolišemo. Unutrašnju liniju im čine veoma iskusni igrači, pogotvu Sikma i Timan, ali treba da zaustavimo njihovu tranzicju u kojoj su veoma dobri. Ni ne okrenete se, već su izveli loptu i šutiraju za tri poena, to je glavna stvar koju moramo da zaustvimo. U jedan na jedan odbrani ćemo biti okej. Definitivno idemo na pobedu", ističe Petrušev.

 

Pokazalo se ove sezone da takav stil igre nemačkog tima može da bude i mač sa dve oštrice, s ozbirom na rezultate koje je ostvarila Gonzalesova četa.

"Ne terba da ulazimo u jurnjavu sa njim, već da igramo dobru odbranu i posle u napadu iz dobre odbrane kontrolisano uzimamo dobre šuteve. Naši dobri šutevi i njihovi nisu isti. Uzimaju ih sa 7, 8 metara preko ruke, a mi želimo da uzimao što bolje šuteve".

Osvajanje Žućkove levice samo je dodatan podstrek za crveno-bele.

"Daje nam samopouzdanje i malo veću rasterećenost, ali nismo još ništa uradili. Osvojili smo trofej, ali tek ide najbitniji deo seozne. Ne smemo da gubimo fokus", jasan je Filip Petrušev

moze da bude trener sto bi rek'o Dusko😁

Link to comment
Share on other sites

Filip apostrofira i Albinu igru u tranziciji.
"Veoma bitna utakmica za nas, da eventualnom pobedom potvrdimo veoma važnu iz Tel Aviva. Iako smo na papiru možda favoriti, oni su negzodna ekipa, koja igra prepoznatljivu brzu igru u tranzicji, na veliki broj poseda, što moramo da iskontrolišemo. Unutrašnju liniju im čine veoma iskusni igrači, pogotvu Sikma i Timan, ali treba da zaustavimo njihovu tranzicju u kojoj su veoma dobri. Ni ne okrenete se, već su izveli loptu i šutiraju za tri poena, to je glavna stvar koju moramo da zaustvimo. U jedan na jedan odbrani ćemo biti okej. Definitivno idemo na pobedu", ističe Petrušev.
 
Pokazalo se ove sezone da takav stil igre nemačkog tima može da bude i mač sa dve oštrice, s ozbirom na rezultate koje je ostvarila Gonzalesova četa.
"Ne terba da ulazimo u jurnjavu sa njim, već da igramo dobru odbranu i posle u napadu iz dobre odbrane kontrolisano uzimamo dobre šuteve. Naši dobri šutevi i njihovi nisu isti. Uzimaju ih sa 7, 8 metara preko ruke, a mi želimo da uzimao što bolje šuteve".
Osvajanje Žućkove levice samo je dodatan podstrek za crveno-bele.
"Daje nam samopouzdanje i malo veću rasterećenost, ali nismo još ništa uradili. Osvojili smo trofej, ali tek ide najbitniji deo seozne. Ne smemo da gubimo fokus", jasan je Filip Petrušev
moze da bude trener sto bi rek'o Dusko[emoji16]
Petrušev u odnosu na svoj bogat skil set i potencijal generalno, kao i zbog svojih godina zasigurno dobija najviše instrukcija od Duška.
To je i razumljivo jer u odnosu na Lazu i Lazarevića, moguće ga je ubaciti u tako mnogo kombinacija, plus Duško zasigurno ozbiljno radi sa njim na odbrani.
Lepo je videti da mu je prilično toga jasno i da ozbiljno radi na svom apgrejdu.
Ona serija koju je napravio nije ni dobra, ni odlična već je topčina od serije po bilo kojem parametru.
Ono što mi se najviše dopada kod njega je što deluje najzajebaniji kada je gusto. Tačno mu prija taj ambijent.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala puno svima ♥️

 

A mene, nas, danas ocekuje vrlo vrlo bitna utakmica.

 

A na toj utakmici cu i ja biti, Boze zdravlja, posle mnogo godina.

 

Imamo 3 karte, i 4 potencijalna ucesnika.

 

I da budem pored Pionira, meni ce to biti dovoljno.

 

 ❤️❤️❤️

  • Like 10
  • Love 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

Hvala puno svima ♥️

 

A mene, nas, danas ocekuje vrlo vrlo bitna utakmica.

 

A na toj utakmici cu i ja biti, Boze zdravlja, posle mnogo godina.

 

Imamo 3 karte, i 4 potencijalna ucesnika.

 

I da budem pored Pionira, meni ce to biti dovoljno.

 

 ❤️❤️❤️

 

Ajmo, ko će da nabavi tu jednu kartu za Bojanu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...