Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Geronimo said:

Pogled Petruseva kaze "ne moze se sa seljacima". U poslednje vreme su igraci uspevali da budu iznad sveg sranja oko njih. Vecina uspeva i dalje, ali ovaj 'gospodin' pada svaki ispit. Gadno ponasanje.

 

U zadnjih nekoliko godina ispadoše fudbaleri večitih veća gospoda od kolega košarkaša, pogotovo Partizana. A nekada beše obrnuto...

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Dusko said:

Moze on Hasanovo da se podvede pod nesportskim potezom.

Može. Totalno nepotrebno i baš bez veze potez u samoj završnici. Moram priznati da mi nisu nikad bila jasna ovakva kur..nja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Nikako ne treba zaboraviti udeo brata @Dropkick Murphys u ovim pobedama. Oduzeti mu tv i ugasiti net u petoj, sigurno će imati želju da gvirne malo. I pojačati njegove pojačane uplate, svako od forumaša po 1k.

Tek sad vidim ovo 😄

 

Bez brige, ne gledam sigurno, pare za tiket ću morati da pozajmim... Uzeše mi Grobari sve ovih par meseci xD

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Tek sad vidim ovo 😄

 

Bez brige, ne gledam sigurno, pare za tiket ću morati da pozajmim... Uzeše mi Grobari sve ovih par meseci xD

 

Čuli ste ga kolege. Daj žiro račun i svi po crvenu.

 

#jednog_dropkicka_imamo

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stanko1997 said:

Hoćemo stvarno da poredimo ono što je uradio Martin sa ponašanjem komšijskih pojedinaca? Imamo valjda toliko samopoštovanja

Ipak je nesportsko ponašanje po meni ali neusporedivo sa primerima od preko puta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na Lidejevo kreveljenje ka Petruševu u prekidu, komentator hrvatske arene je prvo zanemeo, pa se nasmejao i nakon pauze dodao: ,, ...evo...vidite kakvu sada scenu gledamo...".

Ništa manje infantilno budalisanje Nanelija i Pantera dok Filip daje izjavu ne pristaje ni fudbalerima seoskih liga.
To ne rade top level sportisti...

Čista mržnja, gajena i zalivana predano tokom ove dve sezone...a sada sa posebnim fokusom na najtalentovanijeg domaćeg mladog igrača kojeg su i fizički napali.

Naneli frajer na baterije...




  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Nije sudija ni pipnuo, dobra je fora bila. Cak je bilo i promene poseda jer je i neko od igraca KKP drzao pa pustio. Pogledaj snimak.

Tacno, moja greska, ucinilo mi se da je dirao Boltauzer posto je mlatarao da vreme istekne i delovalo mi da je tapnuo loptu. Hvala. 

Link to comment
Share on other sites

Zeljko drzi filipike dok mu igraci odbijaju da se pozdrave sa protivnickim pre meca, podjebavaju iste posle, pokazuju srednji prst publici. U publici nazalost imas gamadi za izvoz i na nju nekad ne mozes da utices kao trener ( ovog momenta bih bez problema potpisao bilo koje random SNS govedo umesto Covica dogodine ), bilo sa nase ili njihove strane, ali barem posedujes neku odgovornost za sopstvene igrace. Uz to, bio je trener X godina u Grckoj i Turskoj , gde su navijaci pravili svakakve picvajze, nije trenirao baletane na Sorboni da se sada zgrazava nad prostotom. Vristi licemerje i kiselost zbog poraza iz njega, dace bog da udari u kuknjavu i posle pete, ali sam i dalje skeptik.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Bitna utakmica za samopouzdanje. KKP bez šuta za tri se i te kako može pobediti. Videćemo u četvrtak da li će se ruka stegnuti. Ono što je za nas bitno da je energija i odbrana na ovom nivou, šut ne očekujem da će nas služiti, i pod obavezno će nam biti bacanja i ziceri. Baš su nam male šanse ali idemo muški da odigramo. Imam loš osećaj da će ako kojim slučajem i dobijemo ih kod kuće da će Petrušev neki karambol da napravi kao Kalinić prošle godine. Fića nam je najtanji tu sa glavom. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Bas smo se obrukali u ove dve utakmice, pogotovo na kraju 2 jer bez razloga su krenuli.

 

Sta koji ubacujes predmete kad imas vodjstvo i rezlutat koji te vodi u majstoricu?

 

Btw  i ja se plasim odgovora njihovog dela tribine(nadam se da ga nece biti).

Publika KKPa je i tu "kosarkaskija" od nase. Nisu glupi da prekidaju utakmicu kad vodimo kao nasi. Pa i prosle godine smo izazval prekid kad smo vodili, pa u Kupu prekid kod velike prednosti itd. Jednostavno mozga bez.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

По ко зна који пут доказ да се за побједу у (и у овако не баш лијепом) дербију морају имати кохонес. Браво момци!

Реално превелике су тензије, али нажалост то траје ихаха па ово моралисање од стране комшилука ће бити посебно смијешно већ за 2 дана када добијемо културни програм отприлике комбинација из Алепа и Кабула. Реално већина нормалних на обе сране би вољела да се на баскету сви, али сви судионици потруде да се спусте тензије али нажалост тако је како је...

Што се тиче мајсторице, биће велики притисак на судије, улог је огроман посебно јер Жоц "мора" узети 1 трофеј. Комшије реално имају више квалитетних играча за шут споља. Али, комшије немају ниво форме и физике као из периода из Ф8. Лично мислим да нам је једина шанса да се већ у 1/1 се отвори шут, да водимо и да им се усели нервоза и да се појаве флешеви са Реала.

Ајмо се пошибати мушки па шта буде!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, medobrundo said:

Samo da zamolim Zvezdine košarkaše, da čak i ako izgube u petoj utakmici, što je realno za očekivati, da se ne ponašaju kao Partizanovi igrači. Niko ne treba da l tako da se ponaša. Jedna tužna i zapuštena skupina ljudi, koja je dobra u loptanju i deluje da je to to otprilike. Nisu pali na provokacije ni kada je Lessort udario Petruseva, ni kada je Andjusic silovao kurvu na tribinam, ni kada se Lessort slikao sa uvredljivim transparentima, ni kada su Madar i Panter pokazivali srednjake (da li je i Avramović večeras Vildozi?), ni kada su dobacivali u pressu, pa čak ni kada je Ledej pokušavao da dislocira neke od njih. Ne treba ni prekosutra, ma koji rezultat bio. Bitno je biti normalan i dostojanstven. Kad već to nisu uprava i publika koja ih prati, oni su makar do sada bili za primer.

 

Ja koliko znam, nasi su se i u prve dve tekme ponasali odlicno i dostojanstveno, tako da tu ne ocekujem ikakve probleme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Holivud said:

 

Igrači Zvezde se najnormalnije ponašaju, prošle godine jeste Kalinić imao nesportski potez na kraju, ove - niko.

 

Očigledno im preko puta sipaju nešto u vodu jer Lesor, Trifunović, Anđušić, Panter, Naneli, Madar svi odreda  provociraju i ponašaju se odvratno i nesportski.

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Nije sudija ni pipnuo, dobra je fora bila. Cak je bilo i promene poseda jer je i neko od igraca KKP drzao pa pustio. Pogledaj snimak.

Pogledao sam sada jos detaljnije, jesam se zahvaluo za tvoju ispravku, ali ju je Boltauzer dirao, lopta pre nego sto ju uzima Mitrovic menja pravac. Msm nije nista bitno, ali ono sto se kaze, just for the record.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...