Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

22 minutes ago, Čočo said:

Mene ne bi čudilo da mu se ponudi ugovor na dve godine gde bi sad u prvoj imao izmedju 2.5 i 3 miliona a u drugoj više od 3. 

Jbt. o kojim ciframa ja pričam ali to jesu cifre ako hoćeš Kampaca u svom timu. 

Mene bi cudilo.

 

Ne kacite vise djubre od maxbeta zamolili smo bar 10 puta do sada

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Čočo said:

Ne znam zašto bi te čudilo ako smo za njega za 6 meseci dali preko milion.

To sto se pojavio taj milion da se ispruzimo vise nego sto smo dugacki, ne znaci da ce da se pojavi jos 6 novih miliona za jednog igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nastave sa ovim rasporedom u PO i igranje utakmica na svaka 10dana ne piše nam se dobro. Baš se izgubio kontinuitet u igri. Pozitivno je 13 vezana pobeda, prva u gostima nakon 12 utakmica u PO. Brine pristup i odsutnost većine igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja preterivao u kritikama. Ovo danas je bilo prilicno negledljivo, ali cilj je ispunjen.Rutinska pobeda, iako je ekipa totalno van takmicarskog ritma, sa predugom pauzom, pa stoga i dosta rastimovano sve to deluje. Sa povecanjem frekvencije i intenziteta utakmica, vratice se i forma. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekmu (roditeljski), ali koliko vidim ovo je bilo jedno odradjivanje, bez da se preterano zamaraju nosioci. 

 

I bolje je da neki sada mase suteve nego kad je zaista potreban svaki kos. 

 

Neka budu najbolji kad je najpotrebnije i to ce biti ok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gudura said:

Ne bih ja preterivao u kritikama. Ovo danas je bilo prilicno negledljivo, ali cilj je ispunjen.Rutinska pobeda, iako je ekipa totalno van takmicarskog ritma, sa predugom pauzom, pa stoga i dosta rastimovano sve to deluje. Sa povecanjem frekvencije i intenziteta utakmica, vratice se i forma. 


Који интензитет кад је до финала АБА највише 3 меча развучено на ко зна који период?

Боље је наравно имати такмичарски ритам али у нашим условима били су пожељни и јаки тренинзи за шта су кмали времена.

Ово данас је било као група грађана, не знам само да ли зато што Душко не може да успостави што жели или Онајштоје50година у кошарци, прескаче са платама…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

The trojka odigrala sramotnu utakmicu. Stefan I Luka su dobili ovo, izgledalo je kao da se samo njima igra.

Hrvatski komentator rekao da nismo isli carterom ovog puta, nego preko beca I splita, pa busom do zadra.

 

Ako me je pracenje sporta icemu naucila, to je da ovakve utakmice shvatam kako valja.

 

Nije moguce motivisati se za Zadar. Nas test je Podgorica, i onda, Boze zdravlja, Partizan. Sve ovo drugo je previse slabo da bi bilo motiva. Mozemo samo biti srecni da nasi nisu bili toliko smoreni da izgube tekmu u Zadru, lako je moglo biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...