Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Zatvorili su im kretnje i linije dodavanja plus ovi nervozno usli, masenjem zicera i penala se unervozili, Barcokas ih promešao i kola idu nizbrdo. Odlična priprema od strane Saleta. Ako izdrže prvi nalet u trećoj četvrtini onda ce Lojd i Džejms da polude kako bude utakmica odmicala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li neko od vas prati rukomet, ali F4 u rukometu je vec godinama u Kelnu, hala je mnogo unapred rasprodata i atmosfera i organizacija su fantasticni. U poredjenju sa kosarkom, dve klase iznad. 

Prosto mi je neverovatno na kosarka u Evropi ne moze da napravi neki spektakl za kraj. Da Olimpijakos nije ovde, hala bi bila prazna. Ove godine jos i nije strasno kako je umelo da bude. Mislim da to govori dovoljno o trenutnoj situaciji u evropskoj kosarci.
 

F4 je svakako prevazidjen format i nadam se da se razmislja o plej ofu do kraja, mozda jedino finale da se igra kao u LS.

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Не знам зашто се запрепашћујете (је ли ово ријеч уопште?!) приказаним, па мени је Ф4 нешто синоним за тврду, крваре очи кошарку. Један меч, а превелик улог утиче на то да се играчи често онај

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...