Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

 

Za konkretan incident u evropskoj kosarci kazna ne postoji.

 

ovo nije baš tačno, pošto u nba zovu takođe reckless play kada ulaziš u prostor šuteru koji se digao na šut. mislim da se to sudi i u evropi, samo ne znam kako se zove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

ali je potpuno nehumano i neljudski nekome pripisivati status koljaca i nameru na osnovu apsolutno nikakvih opipljivih osnova.

 

Podseticu te da su iste epitete lepili i nasem igracu, Lazicu, ne tako davno. Takodje veze s vezom nema.

rekao bih da je istorija podmuklih udaraca, udaraca sa ledja, prljavih startova i igraca koji su iz takvih duela povredjeni sasvim dovoljno opipljiva osnova

 

sto se tice lazica, daj samo jedan primer gde je npr sa ledja udario igraca?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

rekao bih da je istorija podmuklih udaraca, udaraca sa ledja, prljavih startova i igraca koji su iz takvih duela povredjeni sasvim dovoljno opipljiva osnova

 

Jeste osnov za kaznu, ne i dokaz namere.

 

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

sto se tice lazica, daj samo jedan primer gde je npr sa ledja udario igraca?

 

Ne secam se da sam ikada video njegov nesportski potez. Najblize nekom nefer potezu je sto ume da proda faul malo jace nego sto jeste.

2 minutes ago, uini said:

 

ovo nije baš tačno, pošto u nba zovu takođe reckless play kada ulaziš u prostor šuteru koji se digao na šut. mislim da se to sudi i u evropi, samo ne znam kako se zove.

 

Ok, neka bude da je tako, nisam upoznat sa svim opcijama.

Link to comment
Share on other sites

rekao bih da je istorija podmuklih udaraca, udaraca sa ledja, prljavih startova i igraca koji su iz takvih duela povredjeni sasvim dovoljno opipljiva osnova
 
sto se tice lazica, daj samo jedan primer gde je npr sa ledja udario igraca?
Oma dođe

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

nije uopšte stvar u kazni, nisam ja od onih koji traže neku pravdu na terenu. 

samo kažem da je meni sa ovom učestalošću njegovih nehajnih startova, krajnje nebitno da li je imao nameru ili nije.

 

@Barkley#34, @John Terry.

Dakle, Ledej za nazovimo ga nehajan start treba da leti napolje, a onomad si za nameran udarac Ljulja pisao da je ok što je dobio samo nesportsku.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Dobro dosta je bilo.

 

okej ali propustio si finu priliku da okačiš rendom plakat DJB

 

Spoiler

1393947_dosta-je-bilo-radulovic-aleksand

 

1 minute ago, Barkley#34 said:

Dakle, Ledej za nazovimo ga nehajan start treba da leti napolje, a onomad si za nameran udarac Ljulja pisao da je ok što je dobio samo nesportsku.

 

ne, nego ti očigledno ne umeš da čitaš ono što si citirao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, John Terry said:

Legitimno razmisljanje.

 

EDIT: Mislim da pravila u sportu i u zivotu treba da teze ka tome da se smanji osecaj nepravde, tako da za sve treba da postoji propisana kazna, i treba razmisliti o kaznama za ovakva uletanja u telo protivnika.

 

Ovo doduse sto se sinoc desilo nije isto sto i onaj sudar sa Vildozom, a sto je kvotovano danas. Taj sudar je potpuno jasno i apsolutno slucajan. Ovo sinoc je bio opasan start

Toliko slucajan da je podigao lakat i nasadio ga na njega. Video ga je dobro.

To je mala maca za ono guranje igraca sa ledja koji je u skoku, najopasnija stvar u basketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U svom postu se dotakoh pitanja ko će napraviti podvig u majstorici ne znajući uopšte statistiku. A ona kaže da nikada gostujući tim u plejofu EL nije dobio peti meč. 15 puta je bilo 2:2 u seriji i nikad gost nije dobio majstoricu. Ako Partizan dobije biće prvi put.
S druge strane,nikad nijedan tim nije okrenuo zaostatak 0:2. Ako real pobedi biće prvi put da je neko prošao kompletnim preokretom.

Verujem da je ovde većina znala ovo sve,ali evo ja nisam. Zanimljivo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:
Quote
Nakon testova koje je danas uradila medicinska služba Real Madrida našem igraču Gabrijelu Deku dijagnostifikovana je ruptura unutrašnjeg kolateralnog ligamenta levog kolena.


Ako je potpuna ruptura, verovatno će operacija. Ako je nepotpuna, nekoliko nedelja će izostati sigurno.

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...