Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Bolje jedan kvalitetan Argentinac nego dva glupa Balkanca, ali džabe. Fali im taj još jedan kojeg pecaju, kako bi išutirali ove dve prevare 😄

 

Mnogo je jači Partizan spolja, neuporedivo. Bukvalno ne postoji šansa da ne dobiju obe u Beogradu, ako bude potrebe za obe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kapa dole za ovo sto KKP igra. Celu utakmicu se vracali, na kraju Panter clutchovao. 

 

I zasluzuju da dobiju ovaj mrljavi Real. Ekipa bez trenera, bez nekog smisla i bez Tavaresa apsolutno sposobna da izgubi od mnogih. Musa daleko od lidera, ali miljama bas, iako ima statse, jednostavno nije to to. Hezonja mi je generalno uvek bio besmislen. Ima telo i to je to, sve drugo zavisi od toga na koju ce nogu da ustane, i to je bas velika klackalica. Deck vukao, ali je morao jos neko. 

 

Dobro je sto su Musi svirali ono pruzanje nogu, nadam se da ce poceti i npr Panteru ciji je to TM. 

 

Ali bez patkometrije, cestitke komsijama, toliko su dobro odigrali i toliko je ovaj Real gadan da je zaista tesko navijati protiv njih. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kakva šamarčina najgadnijem košarkaškom klubu Evrope i neznalici na njihovoj klupi. I ne treba da stane ovde Partizan, već da im uzme još jedan brejk. Pa nek se Rudy krevelji kod svoje kuće, a i Musa koji se veseli što je zalepio klinca glavu nižeg od sebe. Lider, ali malo sutra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Kakva šamarčina najgadnijem košarkaškom klubu Evrope i neznalici na njihovoj klupi. I ne treba da stane ovde Partizan, već da im uzme još jedan brejk. Pa nek se Rudy krevelji kod svoje kuće, a i Musa koji se veseli što je zalepio klinca glavu nižeg od sebe. Lider, ali malo sutra.

 

Rudi je car, koliko god da je iritantan, lik odradjuje svoj posao. Licno, antipatican mi je, ali ono rispekt. 

 

Meni je neverovatno da Musa celu cetvrtinu statira i pusta NWG-a da igra. Lik od 15ppg u EL ili kolko vec, rekorder, kurac palac. Na kraju je uzeo onu hero ball trojku, iako uopste nije morao, al avaj. 

 

Deck je car, najbolji SF u Evropi, dobro, on vs Klajburn Jak kao konj, namazan, moze da cuva sve, opet u napadu moze da napravi prednostu o odnosu na sve, a opet sasvim solidno mekana ruka. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Kakva šamarčina najgadnijem košarkaškom klubu Evrope i neznalici na njihovoj klupi. I ne treba da stane ovde Partizan, već da im uzme još jedan brejk. Pa nek se Rudy krevelji kod svoje kuće, a i Musa koji se veseli što je zalepio klinca glavu nižeg od sebe. Lider, ali malo sutra.

 

Real je u nokdaunu. Biće Partizan i opušteniji u drugoj utakmici tako da očekujem još jedan brejk. Malo sam i precenio Real, odličan je to tim ali ne onakav kakav sam mislio. Musa se previše junači a nije kapacitet da on odlučuje pobednika, o Hezonji i da ne pišem. Lud je Željko, krenuo sa Avramovićem, Trifunovićem i Smailagićem i urnisao Real na startu. Ta petorka je i na početku drugog poluvremena opet napravila +7. Sjajno vođenje utakmice.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Kakva šamarčina najgadnijem košarkaškom klubu Evrope i neznalici na njihovoj klupi. I ne treba da stane ovde Partizan, već da im uzme još jedan brejk. Pa nek se Rudy krevelji kod svoje kuće, a i Musa koji se veseli što je zalepio klinca glavu nižeg od sebe. Lider, ali malo sutra.

Cesto poredjenje Muse I Pantera je neumesno.

Panter je vodja Partizana vec 2 godine, pre toga vodja Armania na F4, najbolji bek u Evropi.

Musa je igrao garbage time u NBA, garbage u Efesu, pa prosle godine klub bez briga I ovo mu je prva sezona gde je bitan/kljucan igrac u velikom timu. 

1 minute ago, Patriota iz kauca said:

 


Brate, jel ste realni? 😄

 

Faul Pantera u napadu nad Musom, faul Muse gde je Panter skroz usao u njega na sutu za 3...realno jeste bilo malo na stranu Partizana, ali te 2-3 odluke ne umanjuju pobedu u Madridu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Rudi je car, koliko god da je iritantan, lik odradjuje svoj posao. Licno, antipatican mi je, ali ono rispekt. 

 

Ma jasno je sve, objektivno gledano, ali stvarno očima ne mogu da ga vidim... 

 

3 minutes ago, Markoss said:

 

Meni je neverovatno da Musa celu cetvrtinu statira i pusta NWG-a da igra. Lik od 15ppg u EL ili kolko vec, rekorder, kurac palac. Na kraju je uzeo onu hero ball trojku, iako uopste nije morao, al avaj. 

 

Deck je car, najbolji SF u Evropi, dobro, on vs Klajburn Jak kao konj, namazan, moze da cuva sve, opet u napadu moze da napravi prednostu o odnosu na sve, a opet sasvim solidno mekana ruka. 

 

Deck im je držao glavu iznad vode, ali ajde nek se Musa junači malo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš loša odbrana Jabuselea iako je bilo predvidivo sta ce Panter uraditi, jer nije bilo vremena za fintu i prodor. Baš dobre sudije, treba imati kicmu za onaj faul Musi. I to u Madridu. Ali sa druge strane Panter ne samo da pomera nogu u stranu, nego to radi i sa levom rukom i tako inicira kontakt. To je prodao sudijama na 80:77.

 

Real je jako prljava ekipa, igraju odbranu da mnogo kontakta rukama i neprestano seru sudijama. Odvratni su.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Faul Pantera u napadu nad Musom, faul Muse gde je Panter skroz usao u njega na sutu za 3...realno jeste bilo malo na stranu Partizana, ali te 2-3 odluke ne umanjuju pobedu u Madridu.
Ako imamo ovako dobro suđenje u Madridu, onda Real ne mora ni dolaziti u BG
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosto je neverovatno kakva amaterska poslednja odbrana, ne znam da li ovi momci nekad pogledaju taj cuveni NBA u kome se odbrane ne igraju.

Ekipe udvajaju Micela ili Kavaia na pola 3/4 i 15 minuta uzastopno, a ova grupa invalida nije u stanju da pridje Panteru iako moja baba, moj pas, moj pokojni komsija Rade i cela grupa u vrticu moje cerke znaju da je jedino on sposoban da da kos u ovom trenutku i da ce on resavati.

 

da popizdeo sam sryyy

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

 

Real je u nokdaunu. Biće Partizan i opušteniji u drugoj utakmici tako da očekujem još jedan brejk. Malo sam i precenio Real, odličan je to tim ali ne onakav kakav sam mislio. Musa se previše junači a nije kapacitet da on odlučuje pobednika, o Hezonji i da ne pišem. Lud je Željko, krenuo sa Avramovićem, Trifunovićem i Smailagićem i urnisao Real na startu. Ta petorka je i na početku drugog poluvremena opet napravila +7. Sjajno vođenje utakmice.

 

Apsolutno su u konopcima. Ja sam bez obzira na ishod G1 svakako bila uverena da Partizan dobija drugu. Želimir je podsetio, ako je iko zaboravio, zašto je najbolji trener u Evropi. Smajli i Avramović starteri, pucaju od samopouzdanja, Alen 3/3 trojke Tavaresu u facu, Aleksa probija do koša bez problema...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:
6 minutes ago, leki bg said:
Faul Pantera u napadu nad Musom, faul Muse gde je Panter skroz usao u njega na sutu za 3...realno jeste bilo malo na stranu Partizana, ali te 2-3 odluke ne umanjuju pobedu u Madridu.

Ako imamo ovako dobro suđenje u Madridu, onda Real ne mora ni dolaziti u BG

Sta god to znacilo 😀 cestitke na pobedi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Hezonja generalno besmislen igrac. Sem tela koje deluje kao naruceno za kosarku, apsolutno ni u jednog segmentu nije pouzdan - nit je skorer, nit je suter, nit je dobar u prodoru, nit hasluje, nit je defanzivac, nit je koncentrisan, nit ista. Naravno kad se zapali, moze da ubaci svoju porciju, al kad se na taj none around aspekt doda i to da je prilicno luda glava, bas me cudi da ovoliko dugo traje na tom nekom levelu i da ga mnogo ranije nisu skartirali iz NBA, pa i da ga je Real uopste pokupio, a ne neki Armani.

 

Elem, ubedjen sam da dolazi u KKP, a posto mi deluje kao paljevina, moguce da bi mu to okruzenje leglo da pokaze koliko moze, jer ovo do sad, prilicno slabo od petog pika i nekog za kog se predvidjala jaka NBA karijera. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Coach Reala je stvarno neznalica i ziheraš, to se jasno vidi, a i videlo se već.

 

Dok Zeljko otvara sa Alenom, Trifom, i Aleksom, ali jasnim gameplanom kako raširiti i umoriti Tsvaresa; ovaj diletant dodatno jaše Tavaresa 20 minuta i crta svaki napad za njega, kao da je peta - a ne prva utakmica.

 

Insistiranje na fizički nemoćnim igračima, pre svega Kozeru i Ćaću, i potpuno pogrešno uvođenje Muse u utakmicu.

 

Trebalo mu je x četvrtina da shvati kakav haos Dek može da napravi i na kraju i njega prejahao, ali ovaj ipak vratio.

 

Prosto je neverovatno da mu Abalde nije bio u 12, osim ako nije povređen.

 

Hanga nije video parketa, dok Exum unosi Rudija ili koga već za 2 plus 1. Čovek koji im je najbolji fizikalac i defanzivac ne vidi parket.

 

Rendolf odigrao i više nego korektne minute, tek nakon što je Tavares lipsao.

 

Čovek je samo trebalo da pogleda Radonjiceve utakmice protiv Partizana i kakav flaster se igra na Panteru kroz celu utakmicu sa elitnim defanzivcima. Pa čak i kada ubaci svoje, to je uz teški umor, mnogo blokova i često uz isključivanje ostatka ekipe. Njemu Ćaćo čuvao Pantera.

 

Čak i u poslednjem napadu, Partizan izlazi sa Lessortom i Smailagicem, dakle idealna šansa za udvajanje Pantera i teranje da se oslobodi lopte, a ti biraš da mu visoki sa ociscenom stranom brani šut.

 

Jednostavno, Željko je nefer prednost u odnosu na ovog čoveka.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...