Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 hours ago, uini said:

 

sinoc se dobro postavljao ispred lessorta, uzeo je i par def rebsa kada je partizan bio u naletu. utisak mi je da je bio dosta dobar defanzivno a dugim rukama je terao igrace partizana da menjaju sut. pricamo o 15ak mins.

 

vesely je odigrao odlicnu partiju, da je bilo drugacije, verujem i da bi tobey igrao vise.

 

ne gledam barcu redovno, pa nemam siru sliku ali ono sinoc mi je izgledalo logicno.

 

Šanli je pre svega stretch pet, zbog toga jede leba od košarke. Ima meku ruku i generalno dosta osećaja plus je dosta pametan igrač a i dosta visok. Međutim, to ne menja činjenicu da je mekan poput plastelina i da fizički ne može da isprati ono što u glavi zamisli, spor je i treba mu čitava večnost da uradi recover kada iskoči na beka. Nisam video da je nešto menjao šuteve protivnika, Partizan je imao 5 timskih asistencija ukupno i dosta poena dao dole. Vesely je potpuno poništio Lessorta i u tome je veliki udeo pobede Barse. 

 

Tobey nije u nekoj formi a to nije ni lako kada si treći centar. Ja bih ga odmah potpisao za KKCZ ako je platežno dostupan.

 

Što se suđenja tiče i halabuke, video sam ukupno 2 situacije gde je oštećen KKP: faul Avramoviću na šutu za 3, kao i u finišu kad je Mirotić nasadio Trivuna na Ledaya pa poentirao. Sve ostalo je zapravo bilo više na štetu Barse, Mirotu su bukvalno jahali celu utakmicu, Madaru i Avramoviću dozvoljena "baraka" odbrana na lopti, Lessortovi blokovi u napadu kad izbaci guzicu u defanzivca + da ne pominjem one faulove u napadu koje 3 za redom ne bi svirali ni Studentskom Centru a ne Barsi. KKP generalno ima fantastično suđenje u EL ove sezone, za razliku od KKCZ ali ko nas jebe kad smo ionako u ratu sa svima.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Oly, Barsa i Real da su pametni gubili bi svaku do kraja. Efes sko bude osmi izbacice bilo koju ekipu od navedene tri.

 

Oly bi razvalili 3-0 vrv.

Teško Efes može biti 8 zbog međusobnog skora sa Baskonijom, a takodje verujem da ako zatreba jedna pobeda Baskoniji da bi ih Oly pustio zadnje kolo u Pireju, mada favorit je Baskonija i protiv Asvela i Fenera.

 

Real ako dobije obezbeđuje domaći teren, tako da mogli bi se okliznuti u petak.

Link to comment
Share on other sites

 

 

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Oly, Barsa i Real da su pametni gubili bi svaku do kraja. Efes sko bude osmi izbacice bilo koju ekipu od navedene tri.

 

Oly bi razvalili 3-0 vrv.

Oni ne trebaju da gledaju ko će biti 8-mi, nego da igraju svoju igru. Od svih ovih jedino Real ima neke šanse protiv Zvezde u 1/4 finala 🙂

Edited by Gojko
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dobar u piku said:

Teško Efes može biti 8 zbog međusobnog skora sa Baskonijom, a takodje verujem da ako zatreba jedna pobeda Baskoniji da bi ih Oly pustio zadnje kolo u Pireju, mada favorit je Baskonija i protiv Asvela i Fenera.

 

Real ako dobije obezbeđuje domaći teren, tako da mogli bi se okliznuti u petak.

Svakako imaju domaci teren.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kendrick said:

Vecinu tih situacija nismo mogli lepo da vidimo na usporenom, ali delovalo je bas lose. Ovo je prvi put ove sezone da Partizanova publika bas toliko popizdi, ne smatram to nekim presudnim faktorom ali poprilicno su svi ispizdeli, ukljucujuci i igrace.

 

bar je bilo usporenog, ne tako davno kad dragic dobija 5. licnu u napadu pri egalu ni toga nije bilo i recimo u poslednjem napadu kad adams lezi jer ga je neko zakacio nijednom nije bio usporeni snimak situacije na 1 sec do kraja...

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

Naravno da je bila bolja, ali ovo lagano ide ka tome da je Barsa pokradena sinoć.

 

carls brate, sudili su 4 napada u situacijama kad exum recimo cuva mitrovica u borbi za poziciju... samo zamisli da ide 4 lob pasa na lesora/smajlija/ledeja a cuvaju ih laprovitola ili jokubaitis i 4 prekrsaja u napadu plus tehnicku zeljku... nakon toga i tehnicke plus za jasikeviciusa je usledila ona faulcina nad exumom za 2+1 ali naravno posto su sudili sve te prekrsaje u napadu nisu hteli da sude ovo. barsa vas je odlicnom odbranom zaustavila u 3/4 i potpuno bez uticaja sudija dosla na +10, cak su mogli i vise. posle krece cirkus sa tim silnim prekrsajima, kompenzacijama ali osim tog prekrsaja nad exumom ja i ne vidim gde ste to osteceni? 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Oni treba Pao da dobiju samo i nemas na stolu nista

Mislim da će mnogo teže dobiti PAO nego Real. Veliki pritisak će biti ako ta utakmica bude odlučivala o Top 8. Tu vidim Šansu Zvezde koja mora pobediti sve

Partizan treba svoju šansu da nadju pre Grka.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Sta promasi ovaj iz Zalgirisa. Zicercina koju bi i Lazarevic ubacio. 😄

Nisam vidio taj promašaj, ali mislim da stvarno ne postoji zicer koji Lazarević ne može promašiti. :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nepojmljivo da Edwards igra u bitnoj ekipi u EL. Koja je to kesa od igraca

@Sharp da li se uopste razmislja da se iskorijeni ovo sramno ponasanje u Evropi gdje pustaju namjerno loptu da ide, da ne bi uveli u igru u zadnjih minut, dva. 

 

Nba je to iskorijenio u prve 3/4 na minit a u 4/4 na 2 minuta. Ovo je bas katastrofa za gledati, namjerno se po 6,7 sekundi ceka za ubacivanje i to ocigledno a sudine ne prekidaju. Kao sto rekoh u Nba ako padne kos odmah se zaustavlja

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...