Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Sector said:

Ostale pozicije su no-brainer po meni. Eventualno Clyburn umjesto Nunale ako Efes slučajno uđe u 8.

 

jes' da nije nunnally kriv što igra 10min manje od klajburna ali su u smislu neke konkurencije za najbolje krilo euroleague, neuporedivi. odnosno, nunnally ne bi smeo da bude u konverzaciji, dok je clyburn jedan od najboljih na sf, iako za svoje standarde ne igra naročito spektakularno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

jes' da nije nunnally kriv što igra 10min manje od klajburna ali su u smislu neke konkurencije za najbolje krilo euroleague, neuporedivi. odnosno, nunnally ne bi smeo da bude u konverzaciji, dok je clyburn jedan od najboljih na sf, iako za svoje standarde ne igra naročito spektakularno.

 

Možda si u pravu ili ja nisam objektivan jer mi je ovaj tim KKP prirastao srcu. 

 

Njih vidim kao nešto što godinama u nazad želim da gledam u Zvezdi. Mnogo dobrih crnaca i minimum domaćeg belog škarta. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja bih ovako:

 

Lorenzo

James

Deck

Vezenkov

Lessort

 

Džejms je baš je pao u poslednje vreme,  a i generalno cela sezona mu je sa cereer low % realizacije. U vrhu je po indeksu zahvaljujući ogromnom usage-u.

Sada su odigrali bez njega tri tekme bez njega i rutinski dobili sve.

 

Sa druge strane, neverovatna sezona Boldvina. Ovako napamet bar 5 partija preko 30 indeks, naročito dominacija u periodu kada je Lorenco bio povređen.

 

Takođe, Musa mi je apsolutni vođa Reala, što zvuči poprilično neverovatno. Bolji statsi nego Dek, a vizuelni utisak još više ide u njegovu korist.

 

Ostalo se slažem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dobar u piku said:

a na 4 su im Koen i Martin koji je igrao u Australiji.

 

Pa dobro, taj Martin je imao i sezonu u Memfisu sa 75 odigranih tekmi, od čega je na pola bio starter i imao nekih 8ppg. Nije da je baš reč o nekom anonimusu iz Ozi lige, koji je eto iznenada koristan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Pa dobro, taj Martin je imao i sezonu u Memfisu sa 75 odigranih tekmi, od čega je na pola bio starter i imao nekih 8ppg. Nije da je baš reč o nekom anonimusu iz Ozi lige, koji je eto iznenada koristan.

Ali opet igrao je zajedno sa Adamsom koji je isto ranije bio deo Nba lige, takodje Makabi igra u rotaciji sa 9 igrača, Živ, Menko i Brajma ni ne igraju sem ovako kad je jaka razlika.

Od tih 9 Dibrartolomeu, Koen, Martin, Sorkin i Kolson nisu pre sezone sigurno ozbiljno shvatani od strane el.

Jedini igrač koji igra ispod očekivanja je Hilijard ali tu Kolson se apsolutno zasluženo nametnuo.

 

Hoću da kažem da nisu oni toliko moćna ekipa koliko je Katas utegao i svaka mu čast na tome.

 

Virtus na 4 ima mozda i najbolju kombinaciju, a opet su ih skroz nadigrali Koen i Martin.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:

Gledam sad ovajVirtus i onda se setim negde da je Heket rekao i da sledece sezone zasluzuju divlju kartu...

Oni imaju obezbeđenu licencu za sledeću sezonu. Imaju novac, ništa drugo nije bitno, nažalost...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar u piku said:

Ali opet igrao je zajedno sa Adamsom koji je isto ranije bio deo Nba lige, takodje Makabi igra u rotaciji sa 9 igrača, Živ, Menko i Brajma ni ne igraju sem ovako kad je jaka razlika.

Od tih 9 Dibrartolomeu, Koen, Martin, Sorkin i Kolson nisu pre sezone sigurno ozbiljno shvatani od strane el.

Jedini igrač koji igra ispod očekivanja je Hilijard ali tu Kolson se apsolutno zasluženo nametnuo.

 

Hoću da kažem da nisu oni toliko moćna ekipa koliko je Katas utegao i svaka mu čast na tome.

 

Virtus na 4 ima mozda i najbolju kombinaciju, a opet su ih skroz nadigrali Koen i Martin.

 

 

Makabi je tako koncipirana ekipa, da ima dvojicu ubica na 1 i 2 i se ostalo je podređeno njima. 

 

Hilard je došao posle 14ppg EL sezone u Bajernu, Nibo je bio odličan u Žalgirisu. Bonzi Kolson jeste došao iz Karšijake, ali je bio među najboljim igračima turske lige.

Lorenco je i letos pokazao koliko može da vuče ekipu.

 

Ljudi su ih masovno otpisivali, samo zato što su napravili komplet novu ekipu. Meni je sasvim jasno da tu nema pravila, da može i skroz nova ekipa da "klikne" kao što su oni, a da može i ekipa kao Efes, koja ima istu osnovicu godinama, da se igra jako promenjivo tokom cele godine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Lukavo su se odrekli Exuma zarad Jokubaitisa, najgoreg igraca od kako je sveta i veka

 

niti je jokubaitis los igrac, niti je exum igrao istu rolu u barci kao u partizanu, tako da sam siguran da nije bila dilema te prirode.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...