Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Sude napamet bukvalno. Kako je mogao da ne vidi da je Vezenkov izbio loptu... Kao nama danas, na metar od Motejunasa koji kači loptu, a onaj ćelavi svira za Monako... Jeste da je težak posao, ali neke stvari se vide iz aviona...

Link to comment
Share on other sites

Sudijski roster EL mora da se koriguje, zreli su za remont.

 

Neverovatna količina drskosti i bezobrazluka prema velikom klubu, gospodinu Zanetiju, istinskom zaljubljeniku u košarku, legendarnom treneru Skariolu i legendi evropske košarke Milošu Teodosiću.

 

Sram bilo i sudije i organizaciju lige, nije ni Bartomeu bio tip top ali ovaj Gosman i njegova klika...ovde ću se zaustaviti.

Edited by Holivud
slovo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

U oštroj konkurenciji mislim da je Strazel najlošiji igrač koji igra evroligu, možda čak i najlošiji koji je ikad igrao evroligu a igrali su je FČ3, razni Rusi, Turci i Stevan "Tarzan" Milošević.


Mene od jos iz mladjih kategorija strasno nervira ali ima i do iritantne frizure i pseudo-NBAovskog ponasanja.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arsenije Pesic said:

@uini 

 

si vido kako Kalates cepa trice?

 

(morao da se krijem u podrumu metar dana posle naše rasprave o Kalatesovom šutu da dočekam jedno kamenjarsko veče :classic_biggrin:)

 

Inače, i Trinki ga branio ispod bloka :classic_sleep:

 

hahahaha

nisam gled'o ništa osim džvedžde ovih dana

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evroliga nikad ujednacenija ali nazalost i najgore sudjenje ikada u EL otkad ja pamtim. Desavale su se ranijih sezona sporadicne greske ali ovo sada je prevrsilo svaku mjeru. 

Sto je najjace nikada na stetu tih odluka nisu Barselona, Real i te ekipe sa najvecim lobijem.

23 minutes ago, suptil said:

Jel zna neko kakvo je stanje sa povredom Bjelice. Kad se ocekuje da zaigra za Fener?

Zadnje sto sam cuo bilo je negdje u decembru da ce se polovinom januara vratiti treninzima. E sad sto kaze realni, moguce da je on svoje odigrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Evroliga nikad ujednacenija ali nazalost i najgore sudjenje ikada u EL otkad ja pamtim. Desavale su se ranijih sezona sporadicne greske ali ovo sada je prevrsilo svaku mjeru. 

Sto je najjace nikada na stetu tih odluka nisu Barselona, Real i te ekipe sa najvecim lobijem.

 

 

Ma... kad se setim oružane pljačke Barsa - Zenit pre 2 godine, ništa mi drugo ne treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo nekog moralisanja i promišljanja, nekad se jednostavno treba prepustiti trenutku i ne lupati glavu. Ne mora se o svemu imati mišljenje. Onakva reakcija je splet mnogih okolnosti -- da ne idemo u detalje -- i kao takva(verovatno) odlazi u večnost kod Zvezdaša. Kontam da će Grobari radije da razmišljaju o profesionalizmu u datom momentu (mora i neko umesto Đokovića i drugih navijača Monaka), možda nekima padne na pamet i da ulože žalbu EL (hehe), ali sve ovo je ipak sport -- u kojem postoji (srećom) razlika u odnosu na neki surovi korporativni profesionalizam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je potez lep upravo zbog toga što sport treba da čine emocije ali cenim da jeste istina da bismo u obrnutoj situaciji i mi i vi pojeli našeg trenera koji tako nešto uradi u domu kluba koji voli i od koga kasnije ubedljivo izgubi. 

 

To više govori o nama i našem doživljaju tuđih emocija.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, djole said:

 

Mislim, tekst ima poentu u smislu da je Obradovicev postupak definitivno neprofesionalan, i nema sumnje da bi se dugla kuka i motika da je on trener nekog kluba koji ima dugovecniju tradiciju (i/ili zagrizene navijace).

 

Nije verovatno ni razborit postupak, jer time makar privremeno kruni svoj autoritet kod igraca. Da sam igrac, mislim da ne bih voleo da vidim svog trenera kako ljubi grb protivnicke ekipe pred utakmicu koju tek treba da igramo.

 

Sa druge strane, Sasin postupak je sasvim razumljiv sa ljudske strane. Da je podlegao emocijama u trenutku, da je zeleo da uzvrati na lepoj dobrodoslici navijacima i presece jedno zapetljano i mucno klupko koje ga sigurno tistilo u privatnom zivotu.

 

Uostalom, rekao bih da Monako nije neki drakonski klub koji polaze mnogo na vojnicku disciplinu.

 

Ne mislim da ce Sasa imati neke posledice od ovoga, niti da treba da ih ima. Svi smo mi nesavrseni.

 

A da mi je bio drag njegov gest kao simpatizera Zvezde, to ne mogu da osporim.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni je potez lep upravo zbog toga što sport treba da čine emocije ali cenim da jeste istina da bismo u obrnutoj situaciji i mi i vi pojeli našeg trenera koji tako nešto uradi u domu kluba koji voli i od koga kasnije ubedljivo izgubi. 

 

To više govori o nama i našem doživljaju tuđih emocija.

Pa nije prvo izgubio, pa ljubio grb.

 

Svako ko zna šta znači privrženost klubu, pozdravio bi ovaj potez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni je potez lep upravo zbog toga što sport treba da čine emocije ali cenim da jeste istina da bismo u obrnutoj situaciji i mi i vi pojeli našeg trenera koji tako nešto uradi u domu kluba koji voli i od koga kasnije ubedljivo izgubi. 

 

To više govori o nama i našem doživljaju tuđih emocija.

 

Na kraju dana, bitnije je to što je izgubio nego što je pokazao takvu emociju. Sve dok to nije finale ili neka do or die utakmice -- već ovakva regularka, biće dovoljno da pobedi u sledećih par kola da se "iskupi".

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što reče Barkli, to je više naš problem i ona čuvena priča da se sport doživljava kao život ili smrt, nego što je problem Saše Obradovića. Lično bih rekla veoma lep i emotivan gest na obe strane.

 

Uđoh na ovu FB stranicu i vidim ovo: 

 

spacer.png

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...