Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ima Fener odlican budzet. To sto mozda nije 35 nego 30 miliona ti je klasican slucaj Potejto Potato.

 

Nego, sinoc su mogle ozbiljne pare da se uzmu ako je neko igrao kladionicu na Partizan i Zvezdu. Mislim da se nikad nije desilo da oba kluba u istom kolu nekog evropskog takmicenja skinu skalp ovakvim favoritima na gostovanju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije baš Fener tako ogroman favorit bio, ko ih je gledao u posljednje vrijeme. 

 

Vanja baš postao legit opcija u EL, nisam to očekivao nakon epizode u Valensiji. 

 

Alba se raspala potpuno, dozvolili su 18-0 seriju Makabija u zadnjoj četvrtini, uprkos groznoj partiji Zoa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Nije baš Fener tako ogroman favorit bio, ko ih je gledao u posljednje vrijeme. 

 

Vanja baš postao legit opcija u EL, nisam to očekivao nakon epizode u Valensiji. 

 

Alba se raspala potpuno, dozvolili su 18-0 seriju Makabija u zadnjoj četvrtini, uprkos groznoj partiji Zoa. 

Fener je bez Motlija druga ekipa. Nisam očekivao da im toliko nedostaje + su malo pali u formi u odnosu na početak sezone + su na početku imali lakši raspored

 

Vanja je mene oduševio još u repki, odličan igrač.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali Gudura 1/12 iz igre sinoć, ozbiljan kanal.


Samo sam se nadao da nas neće ugrobariti u poslednjoj sekundi kao što to obično biva kad neko ima takav šut. Kao i Nedović npr. kad je kamenjario u derbiju, pa na kraju ubo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Očaj živi Armani. Baš šteta što su nas dobili...

Zato je potrebna doselekcija kod nas. Jednsotavno brutalan ritam. Da smo imali Martina na tom mecu dobili bi ih bez obzira na umor. Ozbiljni sistemi ne smeju da dozvoljavaju sebi liksuz da ne budu kvalitetno popunjeni na svim pozicijama. Sa Ivanovicem bar, nadam se, postajemo ozbiljan sistem. Uzmi Dusko evrotitulu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...