Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

11 hours ago, Sector said:

Virtus ima budzet za napad na F4 ali su previše para spucali na Tea, Belinelija i Shengeliju. Kad pogledaš to je vjerovatno nekih 5 miliona godišnje na 3 igrača od kojih su dvojica veterani, pogotovo Beli koji maltene i ne doprinosi, dok je Toko stalno povrijeđen. 

 

Ostala pojačanja su im dobra, Hackett je idealan bek ap za bogate, Lundberg i Mickey su top igrači za EL, Ojeleye igra prvi put u Evropi ali je generalno solidan. 

 

Bez obzira na sve morao bi Scariolo bolje sa ovim što ima, sa španskom reprezentacijom je odradio savršen posao. I on i Messina najveća razočarenja do sad. 

 

Messina nije, jednostavno nema srece sa povredama. Dok je imao kompletan roster pravio je odlicne rezultate. Jos se secam onog maestranog slamanja Partizana u sred Beograda. Dobili su ekipu koja je imala 10/17 za 3 ili tako nesto serijom od 18:2.

 

Virtus je sprdnja od ekipe, u oba meca u BG su delovali kao Mornar cim bi se protivnik odlepio na 10 razlike.

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2022 at 12:43 PM, Chaos Is Me said:

Leteo bi i Željko prošle sezone da nije Željko. Jbga legendarnim trenerima se malo više gleda kroz prste. Ne znam šta je trenutno problem u Milanu, oni se muče da prebace 60 a imaju gomilu iskusnih, kvalitetnih i inteligentnih igrača. Baš su u kanalu.

Leteo bi i ove

Link to comment
Share on other sites

Trenutne serije pobeda i poraza:

 

Armani je izgubio poslednjih devet meceva (od 3-1 do 3-10 koliko imaju sada).

Alba je takodje u seriji od devet uzastopnih poraza (od 3-0 do 3-9).

Partizan je u seriji od pet vezanih poraza i ima samo jednu pobedu u poslednjih sedam kola.

Virtus je nanizao cetiri uzastopna poraza.

Zalgiris je izgubio cetiri od pet poslednjih meceva.

 

Real Madrid ima sedam pobeda u poslednjih osam meceva.

Crvena zvezda je u seriji od sest uzastopnih pobeda (od 1-6 do 7-6).

Efes je u seriji od pet uzastopnih pobeda (imali 2-5, sada imaju 8-5).

Baskonia ima 4 uzastopne ubedljive pobede kod kuce (+29 protiv Maccabia, +20 protiv Zalgirisa, +16 protiv Armanija i +25 protiv Bayerna).

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jebote zivot, ovo na basketu nisam video, 4 blokade na sutu za 3pt.  A sto je jos interesantnije to mu ne smeta da uzima suteva i pogadja one koje ne uspeju da ga izblokiraju. :lol_2:

 

Nakon trece blokade Buboe ladno je uzeo sut sa 10 metara i pogodio bez koske. 

 

To ti je klasični Marcus Howard, čovek ne razmišlja, samo šutira, kad god je dobio priliku u Nagetsima pripaljivao je bez ikakve savesti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo estonsko drvo Kotsar je retko naporan igrač za gledanje, lik je ekstremno spor i u nogama i generalno u reakcijama, treba mu večnost da se minimalno odvoji od parketa, ne može apsolutno ništa da odbrani niti skok da pokupi, al' zato nema šut i ima 34% sa bacanja... Šokiran sam da neko u 2022. potpiše tako anahronog i limitiranog centra, posebno Baskonija koja inače ima odličan skauting.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Guru said:

Ovo estonsko drvo Kotsar je retko naporan igrač za gledanje, lik je ekstremno spor i u nogama i generalno u reakcijama, treba mu večnost da se minimalno odvoji od parketa, ne može apsolutno ništa da odbrani niti skok da pokupi, al' zato nema šut i ima 34% sa bacanja... Šokiran sam da neko u 2022. potpiše tako anahronog i limitiranog centra, posebno Baskonija koja inače ima odličan skauting.

 

Što je najluđe, uprkos tome što je tačno takav kakvog si ga opisao nalazi načina da bude koristan. Ipak, verujem da će mu minutaža malo padati povratkom Enocha.

Link to comment
Share on other sites

Kad se prica o Howardu mislim da mora da se uzme u obzir da on ima 23 godina,opasan skorer,kad god je imao neku bolju priliku u Denveru umeo je da napuni kos rivala,meni se trenutno ne svidja sto bas ne voli da podeli asistenciju i ukrade loptu,mora nekako da nadomesti taj njegov problem u odbrani,bar da ukrade neku loptu kad vec drugo ne moze,al za koju godinu ako poradi u glavi mislim da lagano moze biti najbolji skorer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...