Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

14 minutes ago, Instinkt said:

 

A to si procenio ti i konzilijum crveno belih sudijskih eksperata ili? Pošto kapiram da KKP uvek ima u najmanju ruku korektno suđenje dok je KKCZ u najmanju ruku uvek oštećen. 

Nije ni bitno, svakako nismo izgubili zbog suđenja, tako da nemam neku želju da ulazim u debatu, ionako nervozan. 

Ne moraš biti ekspert da vidiš od koga se lopta izbila u aut, da li je Papapetru izbacio nogu pri šutu ili da li je Ledej povredio 3-4 igrača od kad igra u Partizanu. To su sve lako proverive činjenice. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kvaratskhelia said:

I posle druge tekme se vidjelo da Real jedino zaliči na ekipu kad je Ćaćo na terenu. Večeras 7 asistencija i 3/3 iz igre. I svi poeni koje je dao su bili u bitnom trenutku.

Ima gresaka usled godina ali kad je na terenu, igra Reala djeluje smisleno. Odbrana mu nikad nije bila jaca strana, kao ni Teu.

Vcrs je imao onaj glup pas za Tavaresa nakon cega Tavares pravi 3 licnu i 2 bacanja za Ledeya, ostalo vise manje odlicno.

 

I u game 3 kad je usao, on je pokrenuo Real i aktivirao Tavaresa i vratili se iz minusa. Musa je vxrs konacno u 1 pol par puta probio i iz toga asistirao, trojka Hange pa polaganje Decka. Mora to mnogo cesce da radi. 

 

Hezonja je igrac Partizana uglavnom u ovoj seriji. Goss prosli mec heroj, ovaj zamalo tragicar, nevjerovatno sta covjek uradi

Edited by Miki28
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Cemu ovo Dante? Decko za primer celu sezonu, zasto ovo cirkuzanje😔

Meni se zeludac steze od ove atmosfere, ako mora da se igra ( a ne mora, sto smo mogli da procitamo), zasto ova festa, veselje, kreveljenje u publici, urlanje, ona tragedija juce kao da se nije desila...kao otac dvojice decaka od kojih je jedan vrsnjak one jadne dece, srce mi se cepa....

Manite me besmislenih odgovora, nema ovo nikakve veze sa navijackim opredeljenjem, nema te jebene utakmice koja je veca od zivota😔

 

47 minutes ago, Gudura said:

Nehotice...smradina jedna...Ledej je dno od coveka, a ovaj komentator nista manje...

Prosto mi se cepa srce od toga koliko si emotivan i koliko te pogodilo odigravanje ove utakmice. 🥲

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

E ali samo jednu stvar da dodam. Partizan apsolutno nije zaslužio ničim ovo, sramota je da će se ovde uopšte igrati G5. Ne treba zaboraviti potez Llulla i Decka posle, koji je krenuo da se pesniči. Sve najgore španskim klubovima dok god postoje, naravno, na terenu, igrački. Želim da Panter opet pogodi buzzer beater i da se taj krug pakla (ali ne Danteov) zatvori. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Teška serija pzna preokreta i neočekivanih momenata. No u petoj su šanse podjednake pogotovo što Obradović sigurno zna da spremi ekipu za odlučujući meč. Vraća se i Panter tako da ima aduta više.

Link to comment
Share on other sites

Dobija kkp sledeću i to izuzetno ubedljivo, možda bacim i koji dinar, da vidim koja će kvota biti. Ova ćuska na klupi reala je gori trener i od coach Vlade a to dostignuće je samo po sebi već neverovatno.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za poznavaoce košarke -- kojim se sportom Cornelie bavio pre odluke da potpiše za Real i započne košarkašku karijeru?

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Jedno pitanje za poznavaoce košarke -- kojim se sportom Cornelie bavio pre odluke da potpiše za Real i započne košarkašku karijeru?

Hi, @Brat od Korneta, can you please provide me stats and player analysis for Petr Cornelie?

 

sam si kriv, sad ces da cujes zasto je to u stvari jedan vrlo dobar igrac…

 

—-

real ima i ligasku tekmu za vikend, ali racunam da tu mogu da se zaigraju Yabusele, Llull, Abalde i ekipa

Edited by bosMan_jr
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledacu i petu, odlucujucu utakmicu.

Prve dve nisam gledao, druge dve, Real zasluzeno pobedio.

Resio sam i problem komentatora Sportkluba, pustio sam link na spanskom, topla preporuka, ljudi sa ovacijama komentarisu poteze obe ekipe, pravi profesionalci.

Uhvatio sam se za glavu od wtf poteza Gosa, neverovatno za jednog igraca da sebi dozvoli da od heroja pre dva dana, umalo bude mec viner Partizana.

Ruzno je povredjenom igracu zvizdati, pogotovu sto je direktno povredjen od strane Lideja.

Svidja mi se sto Arena pade 2x u par dana, naravno tu vidim sansu Zvezde u finalu.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, zorex said:

 

Prosto mi se cepa srce od toga koliko si emotivan i koliko te pogodilo odigravanje ove utakmice. 🥲

Sve pet, uzivaj, navijaj i zabole te za realnost. 👍

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

E ali samo jednu stvar da dodam. Partizan apsolutno nije zaslužio ničim ovo, sramota je da će se ovde uopšte igrati G5. Ne treba zaboraviti potez Llulla i Decka posle, koji je krenuo da se pesniči. Sve najgore španskim klubovima dok god postoje, naravno, na terenu, igrački. Želim da Panter opet pogodi buzzer beater i da se taj krug pakla (ali ne Danteov) zatvori. 

Partizan je kosarkaski zasluzio da prodje ovu seriju ( narocito Zeljko koji je razbio ovog mucenika u Madridu ) ali su i Panter i Lesor napravili medvedju uslugu svom timu nedostatkom IQ-a i pribranosti u momentima kada ih spenkuju 15 razlike u gostima i nema potrebe za nervozom sta god da se desi. Ima i ta strana medalje, a deluje mi da je dobar deo komsija toga svestan.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja od Saše Pavlovića ne pamtim odvratniju njušku od Ledejeve. Pavlović i nije imao nameru da igra košarku,već je pesnicom vijao igrače po terenu.
Ledej igra košarku,ali je opasniji po igrače..evo,pojma nemam kako takvoj pojavi stati na kraj?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tavares prevaga, da je igrao u prve dve, to bi bilo 3 0 za Real sada. 

 

Dobiti 2x Zelimira u Beogradu u dva dana, nakon 0 2 , je za respekt, ma sta vi pricali i ismejavali ekipu Reala i neke greske, desavaju se greske i najboljima na gostujecem terenu pred 20k ljudi. 

 

Ovo mogu da izvuku samo sampionski timovi poput Reala, veliki repsekt za ove dve utakmice. 

 

I nakon svega, neko mi kaze da je Real kuci , u majstorici sa Tavaresom, austsajder?

 

U redu, stvarno mnogo znate o kosarci. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ledej je jako prljav igrac koji precesto baca laktove, kolena, generalno igra preopasno, a hoce i da udari sa ledja. Samo ove sezone je tesko povredio dva igraca.

Ne verujem da se bacio sa namerom da povredi igraca, ali je jako dobro svestan sta moze da se desi kada se tako baca igracu u noge. 

Edited by Cavani
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Odgledacu i petu, odlucujucu utakmicu.

Prve dve nisam gledao, druge dve, Real zasluzeno pobedio.

Resio sam i problem komentatora Sportkluba, pustio sam link na spanskom, topla preporuka, ljudi sa ovacijama komentarisu poteze obe ekipe, pravi profesionalci.

 

Potpis, ja sam pustila prvo jer mi secka domaći SK, a kao drugo zbog jinxa, ali na kraju uživam u njihovim prenosima. 

 

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Partizan je kosarkaski zasluzio da prodje ovu seriju ( narocito Zeljko koji je razbio ovog mucenika u Madridu ) ali su i Panter i Lesor napravili medvedju uslugu svom timu nedostatkom IQ-a i pribranosti u momentima kada ih spenkuju 15 razlike u gostima i nema potrebe za nervozom sta god da se desi. Ima i ta strana medalje, a deluje mi da je dobar deo komsija toga svestan.

 

Za Pantera sam već pisala da se ne slažem... Jbg lako je svima nama iz fotelje da pišemo iskontroliši se. Za Mathiasa se slažem. Ali i dalje je mučno sve ovo, otišlo je mnogo više na stranu Reala nego što su to zaslužili na terenu. Zabole me glava zbog košarke, a to mi se ne dešava nikad (sem kad igra reprezentacija).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Hi, @Brat od Korneta, can you please provide me stats and player analysis for Petr Cornelie?

 

sam si kriv, sad ces da cujes zasto je to u stvari jedan vrlo dobar igrac…

 

Okacio sam vec statse. 

 

Za sta sam kriv? 😄 Sto sam napisao da je Real sustinski igrao sezonu sa 14 seniora sto je tacno ili...

 

Sta je trebao da uradi tacno za ova 2 minuta na parketu, da upise dabl dabl? I prethodne dve utakmice u plej ofu je igrao po 2 minuta.

 

Jasno je da je neiskusan za plej of i da nije ne znam kakav igrac niti sam ga ikada nesto velicao ali je imao solidnu sezonu u Realu shodno minutazi odnosno ulozi i odlicne procente iz igre i dobar u skokovima po posedu, ne moze se za nekog dati konacan sud na osnovu par minuta neke utakmice jer se u sezoni igra 70+ utakmica.

 

Sto se tice Medinog pitanja, zapoceo je karijeru pre 10 godina. Pretprosle sezone je bio najkorisniji igrac francuskog prvenstva zatim ga je angazovao Denver, igrao u g ligi belezio tripl dabl prosecno a onda ga je anagazovao Real, ako Denver i Real potpisuju neke potpune beznjeznakovice da motamo kablove. Napisao sam sve kako jeste, ne mislim da je neki vau igrac jer i nije ali za 12. igraca Reala je imao pristojnu sezonu a sto se tice ove plej of serije za par minuta igre nije pokazao nista a gotovo da nije i dobio loptu u ruke 0 puta je sutirao na kos u ovih 7-8 minuta u 3 meca.

Link to comment
Share on other sites

Već duže vremena pratim šta radi komentator Sport kluba. Odavno se nijesam susreo sa gorim komentatorom, barem na ovim jačim televizijama. Momak se skromno razumije u košarku, nevjerovatno je subjektivan, konstantno daje komentare na suđenje i to radi često na jedan krajnje neobjektivam način. Dere se neartikulisano. Ubaca nekakve reference iz humanizma i renesanse. Baš je težina za slušati.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Neko rece da je mateova zonska odbrana dokaz potpune nemoci.

 

Sta onda reci sto zoc vec 2 meca ne moze da nadje krsteno resenje?

 

U svakom slucaju je skandal kako real igra odbranu 'coveka', ono je nivo pionira na momente. Ja bih i duze igrao zonu da sam na mateovom mestu.

 

Sanse su 50-50 u petoj, u sadasnjim okolnostima je dek neverovatno bitan za real, oni nemaju gotovo nikoga unutra. Morace hezonja ili eventualno abalde da igraju 4 sve vreme jer rendolf i korneli deluju kao da ne znaju kojim se sportom bave trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Ovo bacanje celim telom u noge igraču koji već ima ostvarenu pozicionu prednost za posed lopte je situacija koju sam dovoljno puta video kod Lideja da bi sada progutao priču o nepostojanju namere.
Ničeg košarkaškog a ni racionalnog nema u tom potezu.
Zar je mislio da će proći kroz Deka do te lopte?

Najgore je što su mu svi prljavi potezi toliko podmukli i perfidni da nikada nije sankcionisan zbog njih.

Porobio je tekmu, odškolovao Hezonju u napadu i onda je škorpion ipak morao dubode žabu.
Treba ga se najiskrenije bojati na terenu pa sve i da neko argumentovano ovo pripiše impulsivnosti, koju Lidej ne bi prepoznao ni u hologramskoj prezentaciji.









  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...