Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Ukrajina nema dva i po igrača kao što neko reče. Imaju iz NBA Mihaljuka ili kako se već čita, kao i Lena (natur). Zatim je tu Pustovij iz Gran Kanarije, kao i talentovani Jusuf. Još nekoliko solidnih igra za litvanske, finske klubove i čuveni Budiveljnik. Sasvim solidna ekipica, plus ogromna motivacija zbog govana u kojima su. Ali opet bih baš bio šokiran ukoliko bi dobili Janisa end ko.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, displejnejm said:

Ukrajina nema dva i po igrača kao što neko reče. Imaju iz NBA Mihaljuka ili kako se već čita, kao i Lena (natur). Zatim je tu Pustovij iz Gran Kanarije, kao i talentovani Jusuf. Još nekoliko solidnih igra za litvanske, finske klubove i čuveni Budiveljnik. Sasvim solidna ekipica, plus ogromna motivacija zbog govana u kojima su. Ali opet bih baš bio šokiran ukoliko bi dobili Janisa end ko.

boldovano tacno iznosi dva i po krstena igraca za nivo evropskog prvenstva 😄
Ovo "solidni iz finskih klubova" nije bas neka ozbiljna kvalifikacija, da se razumemo. Ako se oduzme gorepomenuti trojac, na nivou su Bugarske, ili Finske bez Markanena i Salina.

Edited by Casaubon
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Casaubon said:

boldovano tacno iznosi dva i po krstena igraca za nivo evropskog prvenstva 😄

 

Šta znam, ja bih rekao da su ova četvorica svi apsolutno na nivou EP. Po meni su dosta ispred Bugarske po kvalitetu, i na nivou su Finske. 

Elem, Grci ih ipak lagano rešiše, kao mi Finsku. 

Edited by displejnejm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, displejnejm said:

Ukrajina nema dva i po igrača kao što neko reče. Imaju iz NBA Mihaljuka ili kako se već čita, kao i Lena (natur). Zatim je tu Pustovij iz Gran Kanarije, kao i talentovani Jusuf. Još nekoliko solidnih igra za litvanske, finske klubove i čuveni Budiveljnik. Sasvim solidna ekipica, plus ogromna motivacija zbog govana u kojima su. Ali opet bih baš bio šokiran ukoliko bi dobili Janisa end ko.

 

Odakle ti to da je Len naturalizovani igrac? Ako sam dobro shvatio sta znaci ono u zagradi. 

Ukrajina nema naturalizovanih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

yabusele je dobio ovu tekmu, ujedno i reply za @DameTime

 

Ja nisam rekla da Jabusele nije bio čovek odluke.

 

43 minutes ago, Don Radonja said:

Idem staviti kucu na pobedu Slovenaca.

 

Kad će prestati ovakvo odgovaranje Drakiju? Iskreno nEje smešno.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...