Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

...pred koji sat pokopan je Cico.Gledao sam i slušao emotivne oproštaje njegove djece,Nike i Lane.Mene je to sve vratilo u sedamdesete.Lijepa maksimarska ljetna večer,tekma Dinamo-Zvezda.Ne sječam se više,da li je to bila prijateljska tekma,ili,tekma u okviru turnira velike četvorice.Ali,vjerojatno dogovorom klubova,drugo poluvrijeme započinju dvoje darovitih klinaca:Cico i Pižon.Sječam se da je na stadionu nastao urnebes.Klinci su pokazali da će biti klase,svaki doticaj sa loptom jednog ili drugog popračen je pljeskom.Kraj tekme,a klinci zagrljeni odlaze prema prema tribinama  pozdraviti,nas navijače.E da,bila su to neka druga vremena.

Tada sam prvi puta gledao i Cicu i Pižona.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4 hours ago, Crni Bombarder said:

@Bugl Khansta bi u Sloveniji? 

Točno ono što smo zaslužili. Mi već godinu dana ne ličimo na ništa. Protiv najjačih momčadi smo komični, što se vidjelo u Ligi nacija, a izgleda da sada dolaze na red i ove slabije. 3 godine Dalić nije uspio riješiti problem defanzivnog prekida, 3 godine Dalić ne zna što napraviti ako protivnik igra bunker, tj. brani se protiv nas. Slovenci opalili na gol jednom i zabili. Imamo sreće što u skupini nema izrazitog favorita (uz nas) pa očekujem da jedni drugima otkidaju bodove. Dalić sve više pokazuje da ima previše mana, i nadam se da će hitno u stožer dovesti nekoga s mozgom. Na EURU sa Zlatkom Dalićem ne očekujem puno toga. Nakon svakog poraza baca iste floskule, a pomaka nema. Volio bi da me demantira, napravi rezultat na EURU, i ode na SP, ali jednostavno mislim da on za to nema kapacitet.

 

Edited by Bugl Khan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Barkley#34 said:

Zna li ko zašto je Portugalija igrala u Torinu?

 

Bila je valjda neka prica da je Portugal na crnoj listi zemalja zbog korone, pa bi igraci koji odu tamo da igraju, po povratku u svoje klubove morali u obavezne karantine od 14-21 dan. Pa su zbog toga trazili da igraju negde drugde.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jalovi, statični, spori. Protiv protivnika koji je dosta slabiji, i za kojeg si točno znao kako će igrati. I to nije od jučer. Od SPa imamo iste probleme, lako primamo golove, teško branimo prekide, bezopasni smo protiv bunkera... Mislim, nije da je Slovenija nešto odigrala. Al njima je i 0:0 super. Ušao im je jedan odbijanac i to je to. Rezultat je tu najmanji problem. Neuvjerljivi u kvalifikacijama za EURO-bit ćemo pravi na EURU. Katastrofa u LN-nebitno je natjecanje, isprobavamo igrače. Jučer poraz od Slovenije-nije bilo dobro, moramo to popravit. Popravljaš 2 i pol godine nisi se s mjesta pomaknuo. Onda igra neke sulude formacije, ne znam. Jučer ko da je uzeo 11 najzvučnijih i ugurao ih u prvih 11. Nekima tamo više nije mjesto, Vidi prvome. Kažem, poraz je najmanji problem u svemu tome. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ki baš nismo imali naivne potivnike jesenas. Juče dobili Turci, Rusi i Norvežani, danas Mađari vode protiv Poljske 2:0, a Škoti vodenu gostima protiv Austrije

Edit. Žao mi Makedonaca, dobro su igrali prvo, nisu imali sreće i onda evrogol su primili na početku drugog poluvremena.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Makedonci promasilj barem tri ful šanse i kad su konačno izjednačili u sledećem napadu prime treći gol. Odlično im igra Bardhi na sredini terena,mogli bi naši veznjaci da pogledaju kako stalno ide ka napred i deli dobre lopte, ima i grešaka ali ne odustaje. Rumuni sa par zanimljivih igrača ali nekako ravnodušni.

Link to comment
Share on other sites

Norvežani i Nijemci protestirali protiv robovlasništva u Kataru. Naravno da to neće promijeniti ništa. Kupovina SP-a, držanje robova, nepostojeća sportska kultura, temperature koje ne dozvoljavaju igranje nogometa-to je idealan domaćin za FIFAu. Odvratno nešto, odvratno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Norvežani i Nijemci protestirali protiv robovlasništva u Kataru. Naravno da to neće promijeniti ništa. Kupovina SP-a, držanje robova, nepostojeća sportska kultura, temperature koje ne dozvoljavaju igranje nogometa-to je idealan domaćin za FIFAu. Odvratno nešto, odvratno.

Ja ocekujem da se ti promeni, nije bitan razlog

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...