Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Чудна постава са 3:4:3 у ЈСЛ, видећемо на шта ће то личити. Гобељић и Срнић у првој постави, веселооо :Д 

 

Макар Азаров може бити максимално нападачки орјентисан, а колико сам читао и гледао, то мо и одговара.

Edited by Дејо
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da gresim ali novi sisoje od pocetka opravdava poverenje. Govorom tela podseca na nekakvog vojnika sns-a, a najvise mi lici na onog lik sa usbom na celu sto je unistio eps.

Prosto se vidi da se ni za sta ne pita, ima napisano sta treba da radi i nemoj slucajno da talasa jer nije doveden zbog toga. Kao da smo prethodnih godina postali prejaki za sve ovde pa nam treba majmun koji ce uci u tenak i napraviti katastrofu. 

Ne vidim zasto ne bismo napravili iskorak  u Evropi, nije mnogo kostalo. Cak i smo gurali nekog iz Graficara na beku, do sad bismo imali igraca za LE, zadnjeg veznog smo prakticno imali  ali i nismo Srnaldo je bio preci jelte. derbi smo takodje imali ali ga opet samo iz nama znanih razloga ispustamo, sto znaci da je sve smisljena zajebancija a sve to aminuju dileri sa severa. jasno da obican narod jos i kaze koju protiv svega navedenog s tim da se narod nista ne pita

 

Deki koks ce jos ispasti institucija za ovog beskicmenjaka koji se kurcu ne pita, ima neki  kretenski stil da svaki mec menja formaciju i tim

 

narod je prepoznao bahatost vrha kluba, kojem se verovatno i glavnog staba diktira sta da radi. ono sto je pogresno je sto ce klub pratiti 300 ljudi te nece imati ko da im smeta u svom lopovluku

Edited by maXa88
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bagzzi said:

Tacno mi se vec smucio Milojevic, kakva formacija, pa kad vec igramo sa 3 defanzivna, daj makar Stankovica po desnoj strani umesto Erakovica. Plus Srnic, stvarno previse...


Igramo formaciju sa tri stopera i dva wing back-a.
Tako da Erakovic igra na svojoj prirodnoj poziciji stopera...konacno.
Meni se postava svidja, vidi se da zeli da proba neke stvari. Rekao bih da postoji ideja da se igra malo brze u tranziciji , na prvu.
Jedino sto Srnic po meni nema sta ovde da trazi, posebno na ovoj poziciji na sredini terena.

Edited by Bode
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bode said:


Igramo formaciju sa tri stopera i dva wing back-a.
Tako da Erakovic igra na svojoj prirodnoj poziciji stopera...konacno.
Meni se postava svidja, vidi se da zeli da proba neke stvari. Rekao bih da postoji ideja da se igra malo brze u tranziciji , na prvu.
Jedino sto Srnic po meni nema sta ovde da trazi, posebno na ovoj poziciji na sredini terena.

Greska, umesto Gobeljica sam hteo napisati. Sa ovom postavom da proba nesto novo, ne znam samo sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav mi antifudbal igramo. Bukvalno da ne pozelis da pogledas nijednu utakmicu vise nikad. 

 

Bot s klupe ocigledno nema ideju sta treba da radi kao trener. Kako ne napravi neku takticku varijaciju da ne igramo sa tri stopera, dva beka i zadnjim veznim protiv Superligasa na Marakani, i kako mu se ne omakne da izostavi vesnike Zvezdinih neuspeha u Evropi, bracu debile. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...