Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Kad pukne petarda od Monaka, hoce li banda se severa da reaguje...

Zapad vec zvizdi. Sad ce izmene i poboljsace se utisak u drugom poluvremenu. Ako Milojevic ima neku ideju on postepeno mora da je implementira a ne ovako naglo sa kombinovanim timom. Koga odmara? Sanoga? Pa Sanogo bas i treba da igra.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

daj boze da se varam ali po ovome vidjenome ovaj mali Azarovi dunstercina i pritom bez jajca, zasto li smo placali onolike pare za Motiku samo bog i Terza znaju, mislim nije da ne znamo i mi.

najbolje ce biti kad popusimo i ne osvojimo sampionat ove godine na sta sve upucuje jelte 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

toliko jadno da je bas tesko gledati. Ustvari, jednostavno nemamo mi igrace osim za domace livade. Nama bekovi ( od toga je jedan pojacanje ) ne znaju tj ne mogu podici loptu vise od 1m od zemlje. Korneri kad se izvode, lopta se jedva dovuce do prve stative. Borjan kad salje dugu loptu ( bolje da se mane toga ), velika sansa da je ili aut ili protivniku u noge. Igraci kad dodaju jedan drugom iako stoje na par m udaljenosti, ubijaju se kao da punom iz vole-a sutaju. 

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Profaarmor said:

daj boze da se varam ali po ovome vidjenome ovaj mali Azarovi dunstercina i pritom bez jajca, zasto li smo placali onolike pare za Motiku samo bog i Terza znaju, mislim nije da ne znamo i mi.

najbolje ce biti kad popusimo i ne osvojimo sampionat ove godine na sta sve upucuje jelte 

Sva sreca pa je Partizan losiji i od nas.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Venger said:

Pokusava da implementira da mu bekovi kreiraju igru, bez klasicnog ofanzivnog veznog na sredini. Samo sto su ti bekovi Gobeljic i lazni Kadu, a i ceo ostatak tima je neprilagodjen za takav fudbal.

 

E pa onda je bas debil, ako mu je to ideja. Jer kao sto i sam kazes, i s cim se slazem, nas tim je apsolutno drugacije koncipiran od toga da igramo po bokovima. 

 

Sreca pa je Pavkov otisao, inace verujem da bi mu bio prvi spic, a ceka se povratak i Zvezdinog vojnika Nene Krsticica, da pojaca blok na sredini. 

 

Koja li je kombina ovaj Azarov muceni. Decko ne ume da hoda. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Sva sreca pa je Partizan losiji i od nas.

Videlo smo u proslom kolu da i nije bas tako, to sto imamo prednost u bodovima ne mora nista da znaci ako krene raspad a stvari idu bas u tom smeru, neko pomenu kolko ce Terza da trpi Milojevica, problem je sto ce i on da visi, ulupali cudo para rezultat ...pa vidi se.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...