Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 hours ago, zvezdsusrcu said:

Markose, 

da li znas nesto o Draskicu, golmanu, skoro je potpisao prvi ugovor sa nama? Vidim da ga zovu i za reprezentaciju i kakva je inace situacija sa golmanima. Ovaj je bas mlad, ali malo malo, pa ga pominju treneri.

 

Korektan golman, prema onom sto sam video. Nije mi top, ali solidan. Nije Miladinovic nista bolji, samo ga mnogo vise guraju. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igramo sutra u 6 prijateljsku sa Zenitom u Peterburgu.

 

Igraci koji su otputovali: Nikola Vasiljević, Aleksandar Stanković, Lazar Nikolić, Nemanja Milunović, Aleksandar Dragović, Radovan Pankov, Vuk Bogdanović, Falu Fol, Marko Gobeljić, Srđan Mijailović, Slavoljub Srnić, Nenad Krstičić, El Fardu Ben, Jegor Prucev, Ibrahim Mustafa, Nikola Mituljikić i Aleksandar Katai. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Markoss Da li Motika ima potencijala da postane u nekoj buducnosti top projekat ili mu vidis sudbinu Gavrica,Radulovica itd

 

Plasim se da ce se saga sa Motikom zavrsiti, kao sto je bio hajp za Milosa Pantovica. Dete Bajerna, debitovao kod Gvardiole, evo tek sad u 25toj,26toj godini je krenuo nesto da igra u Bundesligi (a i on je u mladjim kategorijama Bajerna imao neke neverovatne brojke u vidu golova i asistencija)

Link to comment
Share on other sites

Terzinjo: "Svi pamte samo loše poteze, niko neće da navede dobre. Malo je čudno da kritikujemo sportskog direktora koji za pet godina osvoji isto toliko šampionskih titula. Srećom Mrkela ne čita one forume i komentare, oni ga tamo razvaljuju. Uvek se priča kako su za te trofeje zaslužni Milojević, Stanković, Terzić, igrači...Čovek nije imao para. Šta vi mislite da je Mrkela čudotvorac? Da će on bez sredstava da vidi nekog top igrača, kao što mene zove prijatelj i kaže što je onaj Golovin dobar. Pa naravno da je dobar, Monako ga platio 30 miliona evra."

  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahah, kakva gomila gluposti. Mi zapravo treba bistu ispred stadiona da napravimo Milojevicu i Stankovicu sto su uprkos neznalici Mrkeli i njegovim "pojacanjima" osvajali trofeje i uvodili nas u evropska takmicenja. Ne znam koga je on to doveo, Marina, Kataija, Dragovica koji su se sami javili da dodju, ili Ivanica, Milunovica, Rodica za koje znaju svi koji bar malo prate domaci fudbal? 

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, СтелаРоса said:

Hahahah, kakva gomila gluposti. Mi zapravo treba bistu ispred stadiona da napravimo Milojevicu i Stankovicu sto su uprkos neznalici Mrkeli i njegovim "pojacanjima" osvajali trofeje i uvodili nas u evropska takmicenja. Ne znam koga je on to doveo, Marina, Kataija, Dragovica koji su se sami javili da dodju, ili Ivanica, Milunovica, Rodica za koje znaju svi koji bar malo prate domaci fudbal? 

Pisao sam vec ranije, jedino sto je Terzic dobro radio tokom svog boravka u Zvezdi je sto je pogadjao sa trenerima. Cak i Grof je bio veliki korak u napred, s tim sto ipak nije uradio nista u Evropi, ali je dominirao u prvenstvu i probudio neku nadu u bolje dane. Kasnije ga je nevidjeno usralo sa Milojevicem, od koga niko nista nije ocekivao, sa timom sklepanim sa 0 evra. Nakon toga sam ocekivao pad, medjutim Deki je nastavio sa domacom dominacijom i sasvim solidnim rezultatima u Evropi. Sve u svemu, Mita je za to sve zasluzan jednako koliko sam i ja.

 

Medjutim, mislim da se Terzic ovaj put zahebao sa ovim Milojevicem. 

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
... inače nije naš  igrač, potpisao je ugovor sa Grafosima,ali nema dileme da če naš sTruČni ŠtAB [emoji1782] proceniti da ima štofa za prvi tim,valja još malo sa ortacima izvući para iz Zvezde ...
Meni ga hvalio jedan menadžer, kaže Grafičar doveo odličnog štopera, da li Senegalac.. To je taj verovatno.
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

Ibrahim zaboravio ono letos talenat u Rusiji, evo srecom sad ga je pokupio. Covek samo na toj prvoj utakmici nije delovao kao amater. Mogao bi Zenit da se isprsi. 

Ibrahim igra samo protiv Zenita.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Spanija seniorska ekipa,igraju momci 2001,02,03.04

 

kod nas jos su mladi,kad napune 20,21 godina,cisti papiri

 

Motika ne igra,zato sto je doveden 1,5mil evra plus bonuse za odigrane utakmice

ako nadje nekki klub u Nemacoj 2 ili Austriji,vratice karijeru,

izmilslio fudbal za Mustafu i sva nasa mlada krila

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, vlaDixXx said:

Mohamed Kanno 1994

vezni red

Saudi Arabija vredi 1.2mil

Jede precenjene poljske i argentinske igrace u veznom redu

 

Druže,jesi li ti nekada čuo da je neki igrač iz KSA otišao da igra preko ?

Bog te pitaj koliko oni plaćaju domaće igrače, verovatno im ni PSG ne bi tolike plate davao ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...