Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Nemojte da bacate drvlje i kamenje na mene, ali mene ove poslednje dve utakmice uopšte ne raduju. Iz prostog razloga jer će gobeljardo dobiti medijski prostor više nego ikad i pokušaće da se opravda njegovo bivstvovanje u klubu. Toliko puta nas je ukanalio i ničim nije zaslužio mesto u timu godinama.

Edited by Čvarkov
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čvarkov said:

Nemojte da bacate drvlje i kamenje na mene, ali mene ove poslednje dve utakmice uopšte ne raduju. Iz prostog razloga jer će gobeljardo dobiti medijski prostor više nego ikad i pokušaće da se opravda njegovo bivstvovanje u klubu. Toliko puta nas je ukanalio i ničim nije zaslužio mesto u timu godinama.

Meni je nešto drugo palo na pamet dok sam gledao prošlu tekmu. Koliko znači dobar bek. Prosto sam zaboravio kako može da podigne kvalitet celog tima kad se iznova ponavlja, igra dobro čitav meč, dobro centrira i sve ostalo što je radio Gobeljardo. 

Da smo samo imali takve bekove u kvalifikacijama, sad bismo igrali LŠ. Ne bih da pominjem druge loše stvari kojih je bilo, ubeđen sam da bismo samo uz moderne bekove izbacili Makabi. 

Ali ne...mi ćemo staviti štopera koji ne prelazi centar ili Srnića koji ne zna ništa ni na jednoj poziciji, pa ni na beku. 

Gobeljić svakako ima najviše smisla da igra tu, bar do zime, a onda se stvarno nadam da će naći nekoga ko ovako igra stalno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Apropo mladjanog Gruzina ...

Nešto mi tu nije najjasnije ... Dečko je dogurao do njihovog nacionalnog tima,onako kad ga pogledaš ima 40 kila sa sve kopačkama ...

Meni su ti Jermenija-Azerbejdžan-Gruzija liga timovi sinonim za žestoke kasape i kostolomce ... Ne pratim te lige (a ko ih pa prati 😄 ) ... utisak iz UEFA takmičenja,možda i grešim ...

Igra na bekovskoj poziciji,po svim zakonima verovatnoće dečko ne bi trebalo da je živ,a kamo li da igra za reprezentaciju ...

Link to comment
Share on other sites

Ma kao da je neko dostignuce sto je dosao do reprezentacije Gruzije. Verovatno u drzavi nemaju 10 levih bekova ukupno. 

 

Prucev je kombinatorika ala Bakajoko, isto ima jedan interesantan dogovor s njim, pa cemo bas da vidimo na zimu dal ce to da se i ostvari. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

Ma kao da je neko dostignuce sto je dosao do reprezentacije Gruzije. Verovatno u drzavi nemaju 10 levih bekova ukupno. 

 

Prucev je kombinatorika ala Bakajoko, isto ima jedan interesantan dogovor s njim, pa cemo bas da vidimo na zimu dal ce to da se i ostvari. 

10 levih bekova nema ni Srbija

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gruzina je nahvalio nas bivsi omladinac Denkovic. Igrali su zajedno u ekipi u Gruziji, ovaj napricao Mocartu da nije video takvog beka u zivotu maltene.

 

Nije bas neko merilo misljenje Denkovica, ali poznajem momka, ima prilicno dobro znanje o fudbalu. Jedino ako ga je nahvalio po ortackoj liniji. Moguce i da zna fudbala, ono sto se moglo primetiti je da ima finu tehniku i dobar centarsut, ali sa onakvom gradjom ne moze da igra ozbiljan fudbal, posebno ne na mestu beka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Venger said:

Gruzina je nahvalio nas bivsi omladinac Denkovic. Igrali su zajedno u ekipi u Gruziji, ovaj napricao Mocartu da nije video takvog beka u zivotu maltene.

 

Nije bas neko merilo misljenje Denkovica, ali poznajem momka, ima prilicno dobro znanje o fudbalu. Jedino ako ga je nahvalio po ortackoj liniji. Moguce i da zna fudbala, ono sto se moglo primetiti je da ima finu tehniku i dobar centarsut, ali sa onakvom gradjom ne moze da igra ozbiljan fudbal, posebno ne na mestu beka.

Mozda covek retko kad gleda fudbal pa nije video boljeg stvarno.. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Glavni cilj ovog dela sezona ulazak u LŠ nije ostvaren, nisu pobeđene nikad slabije komšije a ni u LE ne igramo baš sjajano i vrlo su nam mali izgledi da možemo dalje iz grupe. Selekcija igrača je bila užasna uz naravno propratne priče da je neko tu debelo omastio brk. Ako se na sve to treba ćutati i nabiti glavu u pesak onda ne znam na što se treba napisati kritika. Ovo je još uvek slobodan forum gde se mogu izneti lična mišljenja.

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...