Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Srnic moze u drugu ligu Rusije... Estonija, moldavija

 

Kangwa i Bukari mozda i mogu da nadju neki mozda jaci klub od nas, Bukarija je doveo Marin, Kangwu Grof  

 

Ali kako to da svi silni  stranci, posle Zvezde, zavtse po drugim, trecim, petim ligama

 

A smejali smo se Uamru Sadiku, pa uspeli su i Zuku da prodaju tad u jak Deportivo

 

Od nasih jedino je Evandro, sa platom od 250 000, kod na sto je sada sica, napravio nesto 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

šta će nam tako skup igrač kad imamo naše dete velju selju 

Velja selja ce biti odlican fudbaler, posle ces ga hvaliti

Kao sto svi vi radite(kako vetar dune) 

 

Sta je video 'mister" u Srnaldu, gobeljardu i Krletu, pa ih je gurao "lopatom" 

Edited by vlaDixXx
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vlaDixXx said:

Jedan od najsebicnijih igraca koje sam ikad gledao

Ego Kristijana Ronalda, nece da izadje iz igre, koliko puta je dobio u Evropi crvene kartone

Pitaj Cehe i Ruse, sto su ga oterali, kako da takva "igracina" igra kod nas

 

igračina ili ne mi boljeg nemamo, da ga brat stankela nije menjao igrali bi LŠ 

dobijali su i neki drugi zvezdini igrači crvene kartone ali se prečutkuje valjda zato što su posle plakali😄 dobro pamtim dobio je dva crvena kartona u dresu Zvezde a ti kaži koliko je dobio Gobeljić i koliko je penala napravio Srnić pa da stavimo na vagu, golove i asistencije Kangine neću da pominjem to i treba da radi.

Opet je proevladala palanačko-šibicarska logika u Zvezdi i vratiće nas na fabrička podešavanja vrlo brzo, pokazuje se još jednom da je onu nekadašnju Zvezdu koja je bila pravi evropki klub stvorio Vladimir Cvetković koji nije birao igrače po naciji,veri ili boji kože već po tome da li znaju da igraju fudbal. Da nije bilo rata sigurno bi barem još par puta osvajao trofeje po Evropi.

Ovi šabani današnji da im AV ne završava utakmice ne bi ni u Srbiji bili prvi.

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

igračina ili ne mi boljeg nemamo, da ga brat stankela nije menjao igrali bi LŠ 

dobijali su i neki drugi zvezdini igrači crvene kartone ali se prečutkuje valjda zato što su posle plakali😄

Da ga nije promenio dobio bi crveni laganica

 

Srnalda, Krleta, Gobeljarda misterove carobnjake sam spominjao

 

Sad ti meni reci Ivan Ilic iz Verone, da li ikad igrao kod nas, Erakovic da nema bonus pravila 

 

Umesto da iskopiramo Dinamo, doduse jesmo ih iskopirali, mladje kategorije su mnogo bolje od njih, ali dzabe kad niko ne dobija sansu

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vlaDixXx said:

Sto se nikad ne vredja Kanga,

svaku utakmicu napravi bar 2,3 stopostotne sanse za protivnika

Budaletina klasicna, umesto da igra kao Veljo Nikolic, svaki pas do sebe ili iza i onda bi izbegli otvaranje kontre protivnika. 

Kad se ima lopta on da se sakrije od nje kao Srnic i Veljo!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Klub u kojem navijaci imaju moc da odredjuju ko moze da igra za Zvezdu na osnovu krvnih zrnaca ili patriotski baljezgarija ne moze da ima uspehe i sveden je na palancki, sibicarski klub.

Mi smo najvece uspehe postizali kada se to nije gledalo. Paradoks je da je postalo krajnje nebitno ko je kakav igrac, koliko je dao klubu u karijeri... Koliko je Gobeljic prihvatljiviji navijacima nego Dejan Savicevic, toliko smo mi manji klub nego sto smo bili. 

  • Like 8
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

POZNATI ZVEZDAŠI ISKRENI POSLE PORAZA! Kanga je kriv! Sram bilo navijače koji su zviždali! 

607767_marakana_f.jpg?v=1

 

Lukas, Karasi i ekipa. 

 

“ZAPAD” JE PRETERAO Slučaj “Milijaš” nije smeo da se ponovi, Katai to nije zaslužio, ni Srnić…

CRVENA-ZVEZDA-PROLETER_110.jpg

 

Masinerija pokusava da relativizuje nezadovoljstvo.

Edited by suptil
  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I Davidovac je prosle sezone dobio zvizduke na jednom mecu jer je duze vreme izgledao zapusteno i vukao se po terenu kao baba. Ne secam se da je iko tada morao da skace u njegovu odbranu niti se on, neki saigrac ili trener zalio na to. A takodje je igrac koji nam je toliko radosti doneo i naosvajao se trofeja za 5 godina provedenih u klubu. S obzirom da je ubrzo posle toga poceo bolje da igra, ocigledno da mu zvizduci nisu smetali, a verovatno ih se vise ni ne seca, jer realno koga briga. Fudbaleri su nam kao devojcice neke, samo se nesto zale, te smetaju komentari, te drustvene mreze, te zvizduci, a sa druge strane novac i zivot kakav obican covek ne moze ni da sanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Veljko Nikolić ima 23 godine i igra Ling Long ligu. Teško da će moći u nekoj ozbiljnoj ligi da se nametne. Možda ga i prodaju, da luta kao Radonjić recimo, ali da se nametne izuzetno teško.

 

Nije on ni dovoljno talentovan, a plus što kako kažete nema ni radne navike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Баш интензиван дан свих, после Монака. Свашта се дешава па и рекација Делија 

FcNsbfAWAAgpUdx?format=jpg&name=large

 

A kad je dudlanje Terzi i Gazdi ?

U 15:00 ?

Kakva frustracija,ne mogu ponaosob da jure i prebijaju ljude koji kritikuju po društvenim mrežama,tačno se oseća kako neki bes kipti iz njih ...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, dzoneee said:

Ovaj Lukas kako vreme prolazi sve gori i gori :classic_laugh:

Dok su nasi svakog vikenda sa Ljubom izlazili na splav Lukas da slusaju Lukasa, postali smo prvaci sveta.

Sad se ceni neka druga muzika i eto nam ga.

Ko su bre ovi da oni ne dopustaju nesto??? 

 

Je l su oni izgradili Marakanu? Kakva sramota i svinjarija, cuj, oni da ne dozvole. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Da ga nije promenio dobio bi crveni laganica

 

Srnalda, Krleta, Gobeljarda misterove carobnjake sam spominjao

 

Sad ti meni reci Ivan Ilic iz Verone, da li ikad igrao kod nas, Erakovic da nema bonus pravila 

 

Umesto da iskopiramo Dinamo, doduse jesmo ih iskopirali, mladje kategorije su mnogo bolje od njih, ali dzabe kad niko ne dobija sansu

Poštujem tvoju posvećenost i privrženost određenoj grupi ljudi ali moram da ti kažem da prilično neproverenih informacija iznosiš koje nemaš ničim da potkrepiš

Eto pomeneš Ivana Ilića kao uspešan Zvezdin pojekat a zaboraviš da je doveden iz Niša i da je eto ovako iz prve da kažem odigrao možda sve ukupno nekih 500 minuta u prvoj ekipi Zvezde i to od trenutka kad je prodat zajedno sa bratom u akademiji Mančester Sitija.

Kad tvrdiš da su naše mlađe kategorije bolje od Dinamovih daj nam barem jedan podatak koji to potvđuje, eto ja ću t eobavestiti da su njihovi omladinci dobili pre neki dan vršnjake iz Čelzija 4:2 a koliko su izbacili igrača koji odmah mogu u prvi tim Dinama možeš da izguglaš

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Srnic moze u drugu ligu Rusije... Estonija, moldavija

 

Kangwa i Bukari mozda i mogu da nadju neki mozda jaci klub od nas, Bukarija je doveo Marin, Kangwu Grof  

 

Ali kako to da svi silni  stranci, posle Zvezde, zavtse po drugim, trecim, petim ligama

 

A smejali smo se Uamru Sadiku, pa uspeli su i Zuku da prodaju tad u jak Deportivo

 

Od nasih jedino je Evandro, sa platom od 250 000, kod na sto je sada sica, napravio nesto 

Ja se stvarno trudim da razumem šta ti pišeš,sa kojom poentom i koga ti ustvari braniš ili napadaš?

Ko je doveo u klub sve te stranece o kojima ti pričaš?

Jesmo li ih doveli mi ili oni na čije ime ne daš da se bilo ko breca?

 

Ustvari čime si ti nezadovoljan i na čiju adresu idu ove kritike?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, dzoneee said:

Veljko Nikolić ima 23 godine i igra Ling Long ligu. Teško da će moći u nekoj ozbiljnoj ligi da se nametne. Možda ga i prodaju, da luta kao Radonjić recimo, ali da se nametne izuzetno teško.

 

Nije on ni dovoljno talentovan, a plus što kako kažete nema ni radne navike. 

Velja da ostvari 20% Radonjićeve karijere i da se lupa nogama u dupe.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kažu u saopštenju da im je uskraćeno da bodre Zvezdu u Pazaru a istine radi da kazemo da je FK Novi Pazar kažnjen da igra bez publike 6 utakmica zbog incidenata od prošle sezone. Dakle nema publike uopšte pa niko ne usrkraćuje da se bodri Zvezda ili su očekivali da će njih da puste a da ostala publika nema pravo da bude na tribinama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...