Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:

Otišao sam da gledam utakmicu, kakva sam budala, neću da pišem nista negativno da ne ispadne posle da sam navijač Monaka. Napred Terzić, napred Srnić, napred Gobeljic, napred Nikolić, napred Stanoje, napred Zvezda!!

Bože sačuvaj.Posle Makabija sam rekao ove sezone više ne.Jebem sam sebi majku što sam i sezonsku pazario i gurnuo

pare u dzep Terzićima,Mita Mrkelama,Srnićima,Nikolićima,Gobeljićima,Savićima,vojnicima ,secikesama,neznalicaa i beskičmenjacima

na klupi i svima onima koji su nas udaljili od radosti,sreće,uspeha.

Rekoh nećeš više.Ogadili mi sezonu,utakmice,fudbal,praćenje.Ogadili mi sve u čemu sam uživao a ima veze sa fudbalskim klubom.

Uspeli su da se poseru po mojoj vernpsti,ljubavi ,zadovoljstvu dok gledam i navijam za moje boje kluba kojeg volim.

Uspeli su da mi ubiju svaku želju i nadu da će nekad ili ikad biti bolje,da će voditi klub najsposobniji,igratzi najbolji.Bio sam naivan

i glup priznajem iako sam odavno zagazio petu deceniju.

 

Na kraju čestitke Terzi mađiji,Miti Mrkeli,treneru magiji na svemu viđenom i učinjenom.

Čestitke na vojniku kluba koji nas upropaštava već koji put i izbija milione ko zna koje.

ALi se tešim,da smo ušli onomad u LŠ i uzeli para koliko se uzima...majko moja šta bi se tu dešavalo i kako bi se to pojelo,posisalo

a Gobelje,Srnalda,NIkolići,Mustafe.....carevali terenom...

 

Marš iz kluba bagro nesposobna!!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Pa daleko veca komedija je Kanga koji kad god se malo popusti sa autoritetom krene da drvi kurac na terenu, postrojava saigrace i redovno pravi razdor. Stankovic je dva puta odstranio, pa ga je onaj sto lebdi (za rubriku verovali ili ne) vracao u ekipu, ali sad stvarno preteruje. 

 

Pored svega sto taj iskompleksirani covek misli da zna da radi i sto kao klinac nije uspeo da ima od druzenja sa drugarima, opijanja i jurenja riba, bas bas ne mogu da poverujem da je zvao Stankovica da mu kaze e gradjevinac No Kanga no fudbal pamet u glavu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Trener mora da snosi najveću odgovornost za ovu katastrofu od selekcije i izmjena. Igra mu Srnić u prvih 11. Ne odustaje se od čovjeka zbog čijih grešaka u kontinuitetu gubimo važne evropske utakmice. Stvorio se mit da je on neki zahvalan igrač i sad treba nastaviti tu tradiciju. Nastavi slobodno dok ne dobiješ nogu u guzicu!

 

Kakve su ovo izmjene? Kangva ne dobija ni minut ali zato je Veljko Nikolić odjednom volšebno vaskrsao. Kulibalija je isto trebao odmah da gurne u igru posle primljenog gola. 

 

Trener kojem Srnić igra ispred Kangve, koji gura čak i Nikolića ispred njega, definitivno ima ozbiljne probleme sa procjenom kvaliteta sopstvenih igrača. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sjećaš li se Rum kasato said:

Trener mora da snosi najveću odgovornost za ovu katastrofu od selekcije i izmjena. Igra mu Srnić u prvih 11. Ne odustaje se od čovjeka zbog čijih grešaka u kontinuitetu gubimo važne evropske utakmice. Stvorio se mit da je on neki zahvalan igrač i sad treba nastaviti tu tradiciju. Nastavi slobodno dok ne dobiješ nogu u guzicu!

 

Kakve su ovo izmjene? Kangva ne dobija ni minut ali zato je Veljko Nikolić odjednom volšebno vaskrsao. Kulibalija je isto trebao odmah da gurne u igru posle primljenog gola. 

 

Trener kojem Srnić igra ispred Kangve, koji gura čak i Nikolića ispred njega, definitivno ima ozbiljne probleme sa procjenom kvaliteta sopstvenih igrača. 

Ne gura on. 

Zna se ko gura i kako mora.

Milojevic je postavio odlicno mec, flaster ns Golovinu i Sanogo pozadi koji je pokupio sve. 

Da nije bilo penala, hvalilo bi se kako je odlicno takticki postavio ekipu. Tako da bez preterivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Startuje ti Srnic, svi znamo da ce da zasere. 

 

Desnog beka doveli nismo.

 

Sjebali smo Dragovic-Erakovic tandem

 

Katai veze s vezeom nema, igra 85 minuta a crko je vec u 30-om

 

 

Velja Nikolic totalni bezveznjak ulazi pre Kangve

 

Ben deblji i sporiji od Milijaasa ulazi u igru

I ne pokazuje NISTA. 

 

Igras do 85 bez napadaca jer si gol mašinu prodao

 

Jedan napadac ti je Silja Pesic za kog smo slavili kada je odlazio a drugi dvometras koji sedi na klupi dok mi dugim loptama trazimo coveka od 170cm i 90kg.

 

Sta ocekivati?

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Trener mora da snosi najveću odgovornost za ovu katastrofu od selekcije i izmjena. Igra mu Srnić u prvih 11. Ne odustaje se od čovjeka zbog čijih grešaka u kontinuitetu gubimo važne evropske utakmice. Stvorio se mit da je on neki zahvalan igrač i sad treba nastaviti tu tradiciju. Nastavi slobodno dok ne dobiješ nogu u guzicu!

 

Kakve su ovo izmjene? Kangva ne dobija ni minut ali zato je Veljko Nikolić odjednom volšebno vaskrsao. Kulibalija je isto trebao odmah da gurne u igru posle primljenog gola. 

 

Trener kojem Srnić igra ispred Kangve, koji gura čak i Nikolića ispred njega, definitivno ima ozbiljne probleme sa procjenom kvaliteta sopstvenih igrača. 

Pazi ovo:

Quote

SINONIM ZA ZVEZDINE USPEHE – SLAVOLJUB SRNIĆ: ‘Mi smo Crvene zvezda i hoćemo pobedu na svakoj utakmici!’

https://hotsport.rs/2022/08/04/sinonim-za-zvezdine-uspehe-slavoljub-srnic-mi-smo-crvene-zvezda-i-hocemo-pobedu-na-svakoj-utakmici/

4.08.2022.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Startuje ti Srnic, svi znamo da ce da zasere. 

 

Desnog beka doveli nismo.

 

Sjebali smo Dragovic-Erakovic tandem

 

Katai veze s vezeom nema, igra 85 minuta a crko je vec u 30-om

 

 

Velja Nikolic totalni bezveznjak ulazi pre Kangve

 

Ben deblji i sporiji od Milijaasa ulazi u igru

I ne pokazuje NISTA. 

 

Igras do 85 bez napadaca jer si gol mašinu prodao

 

Jedan napadac ti je Silja Pesic za kog smo slavili kada je odlazio a drugi dvometras koji sedi na klupi dok mi dugim loptama trazimo coveka od 170cm i 90kg.

 

Sta ocekivati?

 

 

 

Ne razumeš se ti u fudbal vidi se.To su taktičke zamisli.

Hajde na SRnića smo navikli da nam ga guraju u oko,ali ulazak Nikolća je bilo za rubriku verovali ili ne.

To je takav bezobrazluk prema fudbalu,navijačima,rezultatu,i Kangwi naravno.

Koji je Zidan lično za dotičnog nabeđenog fudbalerčića i splavaroša.

Ali gospodin čitač ceduljica je zato i doveden da bi mogao da sprovodi nečije ideje u delo.

Tj da se guraju vojnici,osigurači,menadzerski isprdci na uštrb rezultata .

Jebeš FKCZ daj da se talimo za procente,plate,premije.

 

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekmu, gledao sam košarku tako da ne bih da nagađam šta je ikako je bilo. Jbg, kako god da okreneš i i u kakvom god da ste kurcu trenutno (organizaciono) šteta je da se ne iskoristi ovo za bodove. Čim je penal i 0:1 pretpostavljam da je u najmanju ruku tekma bila egal. 

 

Monako je u buli takođe, 10. u ligi a šta znam neka 6.,7. ekipa ovako overall u Francuskoj. Bio sam uveren da nikakvog gaženja neće biti jer pod jedan Zvezda nije gubila na Marakani i od jačih protivnika, a dva i Monako je u kurcu, bar sa rezultatima, tako da jbg. Moglo je biti bolje, da se uzme bod, ali glavu gore ima još da se igra.

 

Vidim ovaj Ferencvaroš pobedio isto, i to davao golove sa igračem manje. To bi mogla zanimljiva tekma da bude sa njima. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Penala na Benu aspolutno nije bilo, kontakt cak nije ni postojao, vidi se lepo na usporenom snimku. Problem je sto covek pada cim oseti dodir, subjektivni utisak da bi pao i kad bi osetio jaci povetarac

Kažu Ben se nije nagojio i nije debeo nego mu se skupio dres ua centrifugi.Jbg stara mašina neka Gorenje.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pozitivno- čini se da se ekipa diže fizički.

Negativno- toliko antifudbalskih poteza, nerezonskih kretnji, ne praćenje gde će se lopta odbiti, anticipacija šta je to?...

Pri tome ne mislim na nesrećnog Srnića, koji nije fudbaler, ni Veljka Nikolić koji je lažni kaskader.

Primer je trčanje i praćenje lopte Rodića kod penala. Nestvarno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

Filmski zavrsetak ovog ciklusa moze da bude samo jedan... da Milijas postane prvi trener a da ga ekipa bojkotuje i radi sve suprotno od onoga sto trazi i tako ga otera posle 5 utakmica zajedno sa upravom... Sve se vraca sve se placa moj Miki... 

A sto je Milijas krivac? Ne sprdam se, nisam upucen, ozbiljno pitam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...