Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Meni se čini da smo mi večeras igrali u formaciji 3-4-3. Tako da je Srnić igrao na poziciji beka-krila. On je svakako bezvezan na svakoj poziciji i još je glupan i maler. Teško je sad uopšte skockati tu nešto smisleno. Ako igramo sa 4 igrača u odbrani Eraković mora da igra desnog beka, a on ne zna ništa naprijed. U ovoj formaciji sa tri odbrambena moramo da vučemo neku ragu u vidu Srnića ili Gobeljića. Svaka varijanta je loša. Oće to tako kad pomisliš da ti ne treba desni bek.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjaci utisak je jebeni Veljko Nikolic, covek ni sam ne pamti kad je igrao evro utakmici, uplaseni sarlatan, kojem 93% dodavanja idu u nazad ili prema aut liniji, da ne pricam da su vecina ili prejaka ili preslaba. 

 

Lazni Miloje je ipak najjaci negativni utisak, izmene po naredjenju smsa Dzukele iz loze. 

Tesko si ga Zvezdi sa njim na klupi. 

 

Dejan je sa svim svojim manama, imao neki autoritet i integritet, ovaj je ovaj obicni beskmicmenjak, to ce se i videti u svakoj narednoj utakmici po sastavu timu.  Mitrovic mu vec dve utakmice ne igra nista, Kangwa takodje, stalno kasni sa izmenama. 

 

Monako odigrao bedno, ali i tako su uzeli 3 poena, to sve govori o FKCZ. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Moram da prokomentarišem postavku ovog novog trenera i kasnije izmene. Tri stopera dva beka i jedan zadnji vezni koji ne pomišlja da ide napred. Pa s'kim misliš da igraš Milojeviću? Da Kanga sam drži sredinu terena protiv majstora iz Monaka, pogleda levo Rodic otisao u špic, desno Srnic stoji u mestu, Šiljo se negde sakrio, Katai traži da mu doneseš loptu u krilo i jedno Bukariju možeš da izbaciš pas unapred. To ne može da prođe u Evropi. Izmene su kasnile i bile verovatno nacrtane. Ovde par glasnogovornika ponavlja svakodnevno da se trebaju forsirati mladi igrači, valjda su računali i velju nikolića i te mlade a on ne zna da hoda na terenu. Ben prekasno ušao baš kao i Mitrović. Navukli su dosta publike( delili besplatne karte za jug i istok) ali sumnjam da ih ljudi nisu provalili 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mare80 said:

Ne odgledah utakmicu kada videh nesrećnog Srnića u startnih 11.

Samo se iznenadih kada videh da je Velja ulazio u igru,sa kog splava njega dovukoše ?


Dal se i taj dohvatio splavova vec, a ne zna ni nos da obrise?! Ko nama cini igracki kadar. Profesionalizam nula!
I iskreno me je najvise razocarao Katai od starta sezone. Ne mislim pritom na igre, nego njegovo ponasanje ravno nuli. Umislio je da je ne znam sta, a za to je iskljucivo krivac Stankovic koji mu je dao svu slobodu ovog sveta i status bozanstva.
A doprinos u Evropi, neki gol ili asistencija mozda? Jer to se od njega ocekuje. Magiko, ali za nasu ligu. Bitno je da se popusi pakla cigareta dnevo (nije nagadjanje, nazalost stvarno je tako).
Uzasan igracki kadar, uzasan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bode said:

 Magiko, ali za nasu ligu. Bitno je da se popusi pakla cigareta dnevo (nije nagadjanje, nazalost stvarno je tako).
Uzasan igracki kadar, uzasan!

Ma neka puši i dve pakle, i Pirlo je pušio i mnogi igrači puše, pa evo Vasa Micić pusi na onoj žurci. Neka pije litru žestine ako oće ali neka trči!! 

 

Lik ne trči, nema kondicije, čim fali kondicije, noge ne slušaju i to je kraj. 

 

Sramotan od pocetka sezone, da je ovo normalan klub, Mitrovic bi zapocinjao utakmice i bio prvi izbor na krilnoj poziciji.

2 minutes ago, tsva said:

Karma je kucka jebe i ne vadi

 

Pesic je odlican napadac ogotovo ako je nebitno da li ulazi u sanse ili daje golove ili dobija duel

 

Ohi za njega Van Basten

Pešić=Tomane, dobro se kreću. 

 

Pa pročitaj komentare kad je Ohi zaigrao prvu utakmicu za nas i odmah gol.

 

Bilo je, parafraziram

 

Jeste daooo gol al ne ucestvuje u igri, slabo se nudi saigracima, ne krece se..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ma neka puši i dve pakle, i Pirlo je pušio i mnogi igrači puše, pa evo Vasa Micić pusi na onoj žurci. Neka pije litru žestine ako oće ali neka trči!! 

 

Lik ne trči, nema kondicije, čim fali kondicije, noge ne slušaju i to je kraj. 

 

Sramotan od pocetka sezone, da je ovo normalan klub, Mitrovic bi zapocinjao utakmice i bio prvi izbor na krilnoj poziciji.


Da, ali lik je odmah tu ispod kapitena, po uticaju i godinama, iskustvu. Treba da bude primer drugima. I da se njegov privatan zivot stavi sa strane, odnosno sta radi u slobodno vreme, pogledaj teren.
Nece da doda loptu saigracu nekoliko utakmica unazad, sad su vec svi primetili. A ljuti se kao dete kad njemu ne asistiraju.
Sve ovo me podseca na onaj Evrobasket 2005 i konferenciju Obradovica. Raspad sistema!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ne direktno. Indirektno da. Siguran sam da zvižduci nisu trebali, nije hteo Srnić da napravi penal. Imao je izvaredan meč, dobro je trčao, borio se, stizao je njihove napadače. Trenutak nekocentracije. Mora da se fokusria. To nije plod nekvaliteta, namestilo mu se. Daću mu podršku kao što mu je ceo tim dao, nadam se da će se podići. Iznenadili su me zvižduci i za Kataija. Moram da zaštitim svoje igrače. Zviždimo igraču koji je prošle godine imao 45 poena. Devet od deset njegovih lopti završava u golu. Danas mu je lopta pala na lošem delu terena. Ne zaslužuje zvižduk nijedan igrač od naših navijača. Ako neko ne igra dobro, ne trudi se onda to mogu da kupim. To nam ne pomaže, to nam odmaže, ne vidim cilj da nam naša publika odmaže.

 

Ovaj je teski demagog

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bode said:


Da, ali lik je odmah tu ispod kapitena, po uticaju i godinama, iskustvu. Treba da bude primer drugima. I da se njegov privatan zivot stavi sa strane, odnosno sta radi u slobodno vreme, pogledaj teren.
Nece da doda loptu saigracu nekoliko utakmica unazad, sad su vec svi primetili. A ljuti se kao dete kad njemu ne asistiraju.
Sve ovo me podseca na onaj Evrobasket 2005 i konferenciju Obradovica. Raspad sistema!

Pa  pazi primer moze da bude na 2 strane, na primer, da Katai sve to radi al' da je bude jako bitan faktor i da trci kao profesionalni igrac.  


I onda posto Nikolic splavari, da mu se kaze ,,Vidi Veljo, Katai to radi al' vidi sta nam je Katai doneo, ti kad budes na tom nivou mozes sa njim na splav i da pusite svaki dan sta god ocete. Za sad ide kazna za to''  

 

 Ili u ovom slucaju, da bude klupiran, pa da taj NIkolic i ostali mladi igrace vide 

,,Aha, cekaj, ovaj pije pusi i ne moze da igra a klupirao ga trener iako je dobar igrac. Daj da ja prestanem, pa mene ce na tribine da posalju'' 

 

Tako se to radi u normalnim klubovima. 

Pa generacija 1991 je svake nedelje zajedno sa Ljupkom bila na splavu, prva postava i izmene i postali su sampioni evrope i sveta. Nije problem privatni zivot vec da im to ne utice na igru i na ono sto pokazuju na terenu. 

4 minutes ago, tsva said:

 

Ovaj je teski demagog

Kako se Srnicu namesta vec 3 puta u evropi?  Kako se nekom drugom ne namesti nego samo njemu i Gobeljicu?  Kako se Dragovicu nije namestilo nego je odneo cistu loptu klizem u srcu peterca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kada pročitam : Dobro je trčao  ... kao da smo atletska sekcija kluba a ne fudbalska ....

Ima li to njegovo trčanje nekakvog pozitivnog efekta na igru,nije na kraju krajeva ni važno ... Run Forrest run ...

Edited by mare80
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa  pazi primer moze da bude na 2 strane, na primer, da Katai sve to radi al' da je bude jako bitan faktor i da trci kao profesionalni igrac.  


I onda posto Nikolic splavari, da mu se kaze ,,Vidi Veljo, Katai to radi al' vidi sta nam je Katai doneo, ti kad budes na tom nivou mozes sa njim na splav i da pusite svaki dan sta god ocete. Za sad ide kazna za to''  

 

 Ili u ovom slucaju, da bude klupiran, pa da taj NIkolic i ostali mladi igrace vide 

,,Aha, cekaj, ovaj pije pusi i ne moze da igra a klupirao ga trener iako je dobar igrac. Daj da ja prestanem, pa mene ce na tribine da posalju'' 

 

Tako se to radi u normalnim klubovima. 

Pa generacija 1991 je svake nedelje zajedno sa Ljupkom bila na splavu, prva postava i izmene i postali su sampioni evrope i sveta. Nije problem privatni zivot vec da im to ne utice na igru i na ono sto pokazuju na terenu. 


Kad se sve sabere i oduzme, potreban je neko sa ozbiljnim autoritetom da udje u svacionicu i resi sada vec nagomilane probleme.

 

6 minutes ago, tsva said:

 

Ovaj je teski demagog


Zeznuo je cak i onog Jankovica neznalicu. A ovo sto je rekao da devet od deset njegovih lopti zavrsava u golu je laz veka.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveci utisak i najporazavajuca cinjenica koliko su obezvrijedili kartu za utakmice FK Crvena zvezda....

Nekada su bili visecasovni redovi, euforija, ludilo, a sad citam da su dijeljene prakticno besplatno na pumpama, trafikama...

 

Ljudi vide i nisu slijepi, zato se nadam da ce od svake naredne utakmice (bez obzira na rezultat) biti ozbiljne prozivke na racun uprave i da ih pokusamo otjerati dok jos nije kasno, jer kad bude kasno i kad lice sa potjernice ode, ni pecurke vise nece moci na stadionu narasti...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, duboko said:

Vidim mnogo se spominje karma iako to ne postoji. 

Karma bi bila da mi ispadamo na isti nacin kao sto su Kopengahen i Mladi Momci protiv nas, da nam ga uvaljaju nekako na srecu, nama uvaljuju iskljucivo na nasu glupost a to nije karma, to je neznanje i guranje kombinacija. 

32 minutes ago, Carl Johnson said:

Sto je najgore Srnaldo izginu i solidno odigra i protiv Makabija i protiv ovih knezevskih indijanaca, ali ne vredi, visa sila, karma, sta god.

 

Sta li bi bilo tek da je mocni Gobelja startovao... 

Apsolutno netacno, protiv Makabija je odigrao lose, trcao je u prazno, nije pokrivao prostor koji treba da pokriva, nije dao 2 pasa, nije zaustavio nikog, cak je i kod gola umesto da trci ka igracu sa loptom da proba da izblokira sut on trcci od igraca negde na levo bog ce ga znati gde.  


U ovoj je propustio jedno X prilika da pomogne Bukariju u napadu a u odbrani je odradio to sto je odradio. 


Nebitan igrac na terenu, trci u prazno i pada. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Carl Johnson said:

Sto je najgore Srnaldo izginu i solidno odigra i protiv Makabija i protiv ovih knezevskih indijanaca, ali ne vredi, visa sila, karma, sta god.

 

Sta li bi bilo tek da je mocni Gobelja startovao... 

 

To se vec desilo protiv Milana, kad se ovde slavilo ispadanje umesto da neko stavi prst na celo i dobro se zapita zasto stalno sebe izbacujemo?

 

Sustina je u organizaciji kluba, kad je ona dobra mogu i rezultati da izostanu (dobro, to u normalnim ligama, MSL to nije), ali problem je sto se kod nas traze samo rezultati, postoji glad za pobedama i junackim porazima (pa je Milan na svojih 50% snage ispao Real Madrid), super nam je tada i dobro se osecamo, a to sto se dovode skupi promasaji i sto vec koliko sezona nemamo golgetera i igramo sa samo jednim bekom, koga to zanima?
E pa sad nas zanima jer Partizan moze u LS (jer znamo da bilo ko drugi mogu da osvoje titulu samo ako krimos sa pistoljem sedi kod terena), zato sto nas u LE ceka agonija i zato sto sav nerad dolazi na naplatu.

Bilo je i pogodaka, ne kazem, ali realnost je da u ovom timu imamo tri - cetiri vezna, dva stopera, jednog beka i eto golmana, sve ostalo igra na pozicijama na kojima nisu navikli ili su prosto kombinacije/nemaci pojma/promasaji.

Link to comment
Share on other sites

meni je najjaci utisak lazni miloje

 

besmislen trener i marioneta... nema nikakav autoritet i igraci su jos bahatiji nego kod stankele 

 

jos je poceo da ozivljava propalog nikolica, valjda terza misli da moze nekom da ga uvali

 

upropascen je jedan potencijalno zlatni tim... falile su sitnice ali lopine u upravi nisu mogli toliko da nas ispostuju i sad sve dolazi na naplatu... nazalost, to njih ne brine jer smo ipak samo drzavno preduzece

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...