Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Meh, ne znam sta da mislim. Bitno je imati zamenu za Rodica ali sad bas da dovodimo nekog mladog Gruzijca, ne znam evo. Istini za volju, isti ovaj tim je prodao Napoliju igrača za 10+ miliona sto valjda garantuje da rade dobar posao sa mladim igračima. 

Kog su kupili 2 meseca pre toga za 8 iz Rubina. Znaci pranje para

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Potencijalni protivnici u poslednjem kolu kvala:
Trabzon
Makabi H./Apolon
Bodo/Zalgiris

Jel se ovo vec znalo ili je UEFA danas skratila spisak protivnika?

2 minutes ago, Valensija said:

Ima i neki Nebojsa.

Au..njega stvarno izgubih iz vida..silly me :ajme:

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Potencijalni protivnici u poslednjem kolu kvala:
Trabzon
Makabi H./Apolon
Bodo/Zalgiris

Jel se ovo vec znalo ili je UEFA danas skratila spisak protivnika?

 

Samo su 4 opcije bile, poslednja opcija je Ferencvaroš-Karabag. 

Jasno ti je zašto ne može doći do potencijalnog duela između Jermena i Azera.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rodic igra 90 posto utakmica maltene. Bukvalno zamena za njega moze da bude i Radojevic, pa da kao i Lekovic, kad ne bude u sastavu za 1 tim, bude spusten za omladince da ima tekme u nogama. 

 

Besmisleno je da tu dovodimo jos jednog igraca po mom misljenju. 

Link to comment
Share on other sites

Довешћемо ми и голмана на крају, само бек, десни бек неће доћи. Људи доведите некога, не могу више да гледам како нас уништава у некој битној утакмицу у Европи. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Markoss said:

Rodic igra 90 posto utakmica maltene. Bukvalno zamena za njega moze da bude i Radojevic, pa da kao i Lekovic, kad ne bude u sastavu za 1 tim, bude spusten za omladince da ima tekme u nogama. 

 

Besmisleno je da tu dovodimo jos jednog igraca po mom misljenju. 

Nije besmisleno ako je taj igrač dobar i može da napreduje. Ovog treba da vidimo na delu pa da sudimo i da se nadamo barem nekom sličnom na desnom beku.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mare80 said:

Problem je taj što se pojačavamo na svim pozicijama (dobro,ovde realno i treba) osim na desnom beku ...

 

Šta će nam neko kada tu imamo svestranog Gobeljarda sa mnogo lica.

 

Spoiler

mf4iSaVsHgIWuMRrBOso.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

b01w0ApYxl0nYuo97SlV.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

ZTYUIpA54hNd85PBwLQp.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

uMBUDp1vQwHADNfv6pBo.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

Qp042Fkg26gNAymiH2c1.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

iME7LVxpjVmsCvFNQH69.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Spoiler

ItZs9r3vMITNofT0r7KV.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali Gruzijac deluje sasvim korektno na klipovima, a pretpostavljam da nije reč o optičkoj varci kada je već stigao do seniorske reprezentacije.

 

A na klipovima vidimo da hastluje i uklizava pozadi, da se lako kreće i da iz jednog driblinga izbacuje čuvare, da zavrće u šesnaest sa solidnom kiflom i kroz vazduh i po zemlji, da ume i da ga bocne...

 

Dakle, lakonog i brz, tehnički ne zaostaje, hoće da se potroši i pozadi i napred, ponavlja se po strani, centrira, dodaje, šutira. 

 

Čak se i na onim snimcima, gde je igrao u mlađim selekcijama na krilu, jasno uočava da nije drvo, da zna fudbala i da radi stvari koje devet od deset linglongligaških bekova ne mogu ni da sanjaju. Pa negde kad se sve sabere i oduzme, i ne čudi da ga je prošle sezone pojurio Trabzon, a da se ovog leta pominju nekakvi Italiijani.

 

Klinac, seniorski reprezentativac, igra na poziciji koju ne mogu da reše ni jači klubovi od nas jer bekovi ovih godina slabo rađaju i retko ih ima na drvetu sa koga se beru dobri bekovi...

 

Pa nek dođe, što da ne.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Šta će nam neko kada tu imamo svestranog Gobeljarda sa mnogo lica.

 

  Reveal hidden contents

mf4iSaVsHgIWuMRrBOso.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

b01w0ApYxl0nYuo97SlV.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

ZTYUIpA54hNd85PBwLQp.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

uMBUDp1vQwHADNfv6pBo.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

Qp042Fkg26gNAymiH2c1.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

iME7LVxpjVmsCvFNQH69.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

  Reveal hidden contents

ItZs9r3vMITNofT0r7KV.jpg?tr=w-1600,c-at_

 

Zasto? Bukvalno nemam komentar, samo me zanima ko je i zasto  pravio ovo? Na prvo gledanje je smesno, pa cudno, onda neopisivo.. Ne znam, ja sam šokiran. Zasto je neko pravio ovoliko razlicith slika Gobeljica??

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa @Nek grmi jako

Ne treba bezati od pojacanja iz tzv. nefudbalskih nacija. Ako momak ima kvalitet/potencijal za Zvezdu i ako nije (pre)skup, ne vidim problem u tome da se angazuje. Rodic ne biva mladji,a zamenu za njega ovde nismo uspeli ni da stvorimo ni da kupimo.

Evo,u Dinamu igra jedan veoma,veoma zanimljiv igrac,napadac Emreli iz Azerbejdzana. Meni deluje bolje od sve trojice nasih spiceva.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Slazem se sa @Nek grmi jako

Ne treba bezati od pojacanja iz tzv. nefudbalskih nacija. Ako momak ima kvalitet/potencijal za Zvezdu i ako nije (pre)skup, ne vidim problem u tome da se angazuje. Rodic ne biva mladji,a zamenu za njega ovde nismo uspeli ni da stvorimo ni da kupimo.

Evo,u Dinamu igra jedan veoma,veoma zanimljiv igrac,napadac Emreli iz Azerbejdzana. Meni deluje bolje od sve trojice nasih spiceva.

Proteran i iz Legije i Dinama 😀

Voli noćni život.

 

Edit: Dinama iz Zagreba.

Edited by Pero_Cameron
.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...